yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • medya (1)

  32. vasatlık akıyor. bayağılık, sakillik, ucuzluk. Her ne derseniz adına artık. en çok da LGBT'leri temsilen kerimcan durmaz, selin ciğerci gibi tiplerin göz önünde olmasına üzülüyorum. bence harekete de son derece zarar veriyorlar.

  3 aralık 23:50

  31. peşinden gidenler oldukça tepemizden inmez bu tipler.

  3 aralık 10:04

  30. Ülkemizin yeni, jeton trans kadını. Galiba bülent ersoy'un modası geçti, o yüzden.

  Bu ülkenin son yıllara kadar doğru dürüst bir trans sesi olmadı. Bu açıdan ayta sözeri'yi çok takdir ediyorum mesela. Hem kültürlü, duyar sahibi ve sanatkar bir insan. Onun gibilerine daha çok ihtiyacımız var. Ne kadar kişiliği korkunç olsa da bülent ersoy bile lgbt insanları yeri geldiğinde savunacak bünyeye sahip bir kadın (bkz. Ebru gündeş olayı). Ve tabii ki bu ülkenin müziğinde emeği geçmiş bir sanatçı.

  Peki selin ciğerci'nin olayı nedir, biri bana açıklayabilir mi? Sadece clickbait video başlıklarını gördüğüm ve birkaç tane saçma videosuna tıklamış bulunduğum bir "i n f lü e sn ır". Çoğu kişi için bundan daha fazlasını temsil ettiğini zannetmiyorum. Milyonlarca insan üzerinden sahip olduğu platformu toplumun hunharca ezilen bir kesitine ses getirmektense ne yapıyor? Garip fetişsi koca ayağı öpme videoları atıp sansasyon olmaya çalışıyor.

  Artık bala ***e ne şekilde ünlü olursa ona yeter gibi. Zengin bir trans bir kadın olmak bu amaç için gayet yeterli bir kombo zaten. Bu nedenle kendisini samimi bulmuyorum.

  Bunun dışında yıkarıdaki gibi garip ve tarih öncesi cinsiyet rollerini pekiştirici davranışlarda bulunması mide bulandırıcı. Trans bir kadın tarafından yapıldığında daha da mide bulandırıcı.

  Böyle mesajlar sadece trans kadınları değil, bütün kadınları etkiliyor. Tabii yarın yokmuş gibi uyduruk bir sosyete gibi yaşamak daha kolay. İyi şanslar dilerim kendisine.

  Not: bu arada kendisine karşı bir nefretim yok. Sadece platformunu daha iyi kullanmasını dilerdim ve ürettiği içerik bende hoşnutsuzluk uyandırıyor. Trans olmak bu ülkede hassas bir konu. Ve trans hakları yeni yeni ilerliyor. Durum bu kadar hassasken kendi gibi olan insanları göz ardı etmesini ve trans insanlar adına kötü bir örnek olmasını hoş bulmuyorum.

  2 aralık 16:13 2 aralık 16:21


  29. Bir röportajinda su cümlesine rastgelince şok olmuştum; “neslicanın cenazesine gittim. Orada ogrendim çernobil diye bir olay varmış, ben de ilk kez duydum. Ondan kansere yakalanıyormus halk” 

  Kendisi Cahilliğin görgüsüzlükle birleşiminin sosyal medya görünümü resmen. Çernobil diye bir olay varmış nedir ya? Mağarada mi yaşadın yıllarca bu kadar mi dünyadan habersizsin? İnsan utanır çekinir böyle ağzını yaya yaya cehaletini ortalığa dökmeye. 

  30 kasım 16:38 30 kasım 16:39

  28. Instagram ünlüsü. Benim kendisiyle alakalı anlamadığım şu, insanlar eşcinselleri dışlamasın, onlara zarar vermesin saygı duysun istiyor ancak kendisi diğer hiçbir konuda hiçbir şeye duyarlı değil. Şimdi ben burada şuraya yardım yaptı, şunu ameliyat ettirdi vs. den bahsetmiyorum. Hayat algısı olarak aşırı geleneksel takılıyor, yaptığı düğünde ve diğer etkinliklerinden ataerkillik akıyor. Eşcinsel bir birey olarak düğününde dansöz oynatmayıver, bunu cidden hiç anlamıyorum birisi anlatırsa sevinirim. Ama yok yani, selin sadece kadın olarak dünyaya gelmeyi dilerdi onun dışında kim bu ülkede neler yaşıyor umrunda değil. Bir de şu vergimi ödüyorum olayını anlamıyorum herkes ödeyecek vergisini nokta. Kötü yorum yapanlara ben sizden daha kadınım filan demesi kendi adına çok utanç verici şimdi de kadınlık spektrumunda yer mi belirliyoruz?

  30 kasım 16:24

  27. az önce instagram'ın keşfet bölümünde kocasının ayaklarını öperken çektiği videosunu gördüğüm instagram fenomeni. tüylerim diken diken oldu. twitter'da kendisi hakkında hastag açanlara abuk subuk sözler söylemiş.

  29 kasım 22:07 29 kasım 22:07

  26. Ne yazikki bir arkadaşımın storysinde kocasının ayaklarını öptüğü videoyu izlemek zorunda kaldım, sonuna kadar izledim çünkü uzun bir süre ne izlediğimi gerçekten anlayamadım.

  İğrenç ve midem bulandı, he he çok seviyorsunuz he en çok siz seviyorsunuz.

  26 kasım 23:34


  25. Az önce ınstagramda kocasının ayak parmaklarını öptüğü bu sırada da bu lokum,bu hindistan cevizi gibi cümleler kurduğu bir video düştü önüme telefonu duvara fırlattım.

  26 kasım 23:00

  24. samimiyetten fersah fersah uzak itici kişi. Ayrıca yıllar içinde verdiği farklı ropörtajlarda bir dediği bir dediğini tutmuyor. Çok samimi çok dobraymış. Yersek...

  Şahsi fikrim, şeyma subaşı bile daha samimi kendisinden.

  19 kasım 03:18

  23. Cinsel kimliği, ilişki durumu, evi, arabası pek umrumda olmayan ama hikayelerinde zilyon kere bahsettiği çaylardan, kremlerden ne kadar aldığını merak ettiğim fenomen. Fenomenliğin birinci şartı ne üdüğü belirsiz markaları övmek mi? Yoksa hakikaten ben yanılıyorum da fenomenlere inanıp ne derlerse almalı mı? Şahsım adına bir fenomenin övdüğü ürün kara listeme giriyor.

  19 kasım 01:20