girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (73)
  • medya (7)

73. hayattaki tek amacı evlenmekmiş de misyonunu tamamlamak üzereymiş gibi davranan youtuber. evlenecek, heyecanlı anlayabiliyorum ancak hayattaki varoluş sebebi evlenmekmiş gibi davranması gına getirdi.

2 saat önce 1 saat önce

72. O yuzuklerini, aldigi high end canta, ayakkabi vs seyleri en az duygu ozaslan gormemisligiyle daha ne kadar goze sokmaya calisacsk merak ediyorum. Asiri kendini begenmis, hicbir ogretici yani olmayan ve hala daha watsons reklami yapan biri. Youtuber hic degil. 

19 mayıs 22:04

71. 1 buçuk sene önce falan instagramdaki makyaj videolarıyla keşfettiğim youtuber. ses tonunu ve yüzünü çok hoş buluyorum.

13 mayıs 12:19


70. Yüzü makyaja uygun, çıkardığı look' ları beğeniyorum. İnstagramdaki makyaj videoları da hoş. Youtuberlara aşırı sevgi veya nefret besleyen bi insan değilim. Bir kaç youtube videosunu da izledim öyle kendi halinde sakin bi kız.

10 mart 11:21

69. bobbi brown ile bir iş birliği yapmış. bir fondöten seçmiş ve o fondöten selin yağcıoğlu fondöteni olarak satılacakmış.

son videosunda gördüm. videoda sanki biraz duyguya atıfta bulunmuş gibi geldi.

17 şubat 03:41

68. Nişan elbisesi çok güzel bence. Gerek tonu ve işlemeleri bayıldım

13 şubat 12:56

67. Normalde takip ettiğim bir kız değil ama yüzünü biliyorum işbirliği reklamlarından falan. Yine böyle bir reklamda yer almış bobbi brown için, merak edip profiline girdim ben de ve nişan videosunda 3 saat falan kahkaha attım.

Önce buyrun mevzubahis videoya: (link: https://instagram.com/p/Bes0QAlFwxZ/ )

Kız istemeli, tuzlu kahveli, kurdeleyle göbek atmalı gayet geleneksel bir nişan videosuna kim, neden, hangi sinematografik ve müzikal “uyum” gözeterek grunge rock - hard rock karışımı yabancı bir şarkı seçer. Bu kontekst ile süper alakasız sound’a kat çıkarcasına, kim, genç çiftin birbirine hülyalı bakışları için “you make wanna die” şarkısı seçer sdhjljagag 

Şarkının sözlerinin bir kısmı aynen şöyle:

“I'll never be good enough

You make me wanna die

And everything you love

Will burn up in the light

And every time I look inside your eyes

You make me wanna die”

“Gözlerinin içine her baktığımda, ölmek istememe sebep oluyorsun” diyen bir şarkıyı bir çiftin nişan videosuna konmasının, video prodüksiyon şirketinin kız ya da oğlandan birinin eski sevgilisinin olması dışında aklı selim bir açıklaması olamaz sanırım shjkaga

İngilizce bilmiyorsanız yapmayın annecim, yapmayın kuzucum; kimse kimseden kraliyet ingilizce sertifikası beklemiyor, bilmemek gayet normal, ya da yapacaksan da hiç olmadı bir şarkı sözü çeviri sitelerinden falan bakın acaba bu şarkı ne diyor diye. ama bilmeyip “havalı” olma adına böyle şeyler kullanınca komik oluyorsunuz.

13 şubat 12:26 13 şubat 12:42


66. Ay bir önceki girdiyi yazan süslüye katılıyorum. Hamiyet az ürünle harikalar yaratıcam diye kızın göz altını kapatmadı. Aynısını bir başkası yapsa olay olur.

3 şubat 19:10

65. hamiyet akpınarın yaptığı makyajını beğenmedim. dikkat edin göz altları kapanmadı bile. kendi kendine yapsa daha iyi bir sonuç elde edebilirdi diye düşünüyorum

3 şubat 18:55

64. Bende kesinlikle göz kapaklarının makyaja cok müsait olduğunu düşünüyorum bir üst girdide ki yorum gibi ayni sekilde iki üst girdide denildiği gibi o farı ya da aydınlatıcıyı sürdüğünde ki wowwww efektinden hic hoşlanmıyorum. Pink ellysin son cikardigi palete de sanirim oyle yapmisti gittim o hevesle aldım hiç beğenmedim. Tavsiye ettiği ürünleri gidip alacak kadar güvenmesem de (pink elys ve maybelline burgundy bar disinda - onu da beğenmedim) göz makyajlarını takip ediyorum. Bunun yanısıra Hamiyet Hanım'a yaptırdığı makyajı aman aman beğenmedim sıradan yapılmış gibi duruyor. 

Nişanıda hayırlı olsun mutlu olur umarım.

3 şubat 01:52