selin yağcıoğlu

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (71)
  • medya (7)

71. bobbi brown ile bir iş birliği yapmış. bir fondöten seçmiş ve o fondöten selin yağcıoğlu fondöteni olarak satılacakmış.

son videosunda gördüm. videoda sanki biraz duyguya atıfta bulunmuş gibi geldi.

17 şubat 03:41

70. Nişan elbisesi çok güzel bence. Gerek tonu ve işlemeleri bayıldım

13 şubat 12:56

69. Ay bir önceki girdiyi yazan süslüye katılıyorum. Hamiyet az ürünle harikalar yaratıcam diye kızın göz altını kapatmadı. Aynısını bir başkası yapsa olay olur.

3 şubat 19:10


68. hamiyet akpınarın yaptığı makyajını beğenmedim. dikkat edin göz altları kapanmadı bile. kendi kendine yapsa daha iyi bir sonuç elde edebilirdi diye düşünüyorum

3 şubat 18:55

67. Bende kesinlikle göz kapaklarının makyaja cok müsait olduğunu düşünüyorum bir üst girdide ki yorum gibi ayni sekilde iki üst girdide denildiği gibi o farı ya da aydınlatıcıyı sürdüğünde ki wowwww efektinden hic hoşlanmıyorum. Pink ellysin son cikardigi palete de sanirim oyle yapmisti gittim o hevesle aldım hiç beğenmedim. Tavsiye ettiği ürünleri gidip alacak kadar güvenmesem de (pink elys ve maybelline burgundy bar disinda - onu da beğenmedim) göz makyajlarını takip ediyorum. Bunun yanısıra Hamiyet Hanım'a yaptırdığı makyajı aman aman beğenmedim sıradan yapılmış gibi duruyor. 

Nişanıda hayırlı olsun mutlu olur umarım.

3 şubat 01:52

66. instagramda takip ediyorum, bence güzel makyaj yapıyor. takip etme sebebim de tamamen kendim makyaj yaparken aklımda renklerle alakalı bir fikir olsun diye. yoksa herhangi bir ürünü övse veya yerse kendi fikrimi değiştirmem onun lafına göre. güzel kız, hoş kız ama benim açımdan bir kötü tarafı var ki videolarında bi far veya bi highlighter sürdüğünde woooaaw gibi bir efekt yapıyor ya orda bence çok itici oluyor, o anlarda onu samimi bulmuyorum nedense :D yapmasaydın iyiydi..

2 şubat 23:52

65. Oldukça hoş bir kız ancak ne söylese ne tavsiye etse kesinlikle almam maybelline kapatıcılardan age rewind ın yağ bezesi yaptığını ancak olsundu ben yine kullanıyorum cilt bakımında temizletiyorum demesi beni güldürdü. İnsan neden bilerek kendine zarar versin öte yandan göz altı çok hassastır hangi cilt bakımıyla alıyolarmış onları bu kadar da komik olmasa dediğim gibi güzel kız aslında :)

2 şubat 23:21


64. Nişanlanmış youtuber. Since 2007 yazmışta anlamadım. Özcan denizle anıldı bi süre sanki. Sonra 2007’den beri ilişkisi var da hiç fotoğraf falan filan da koymadı anlamadım. Umarım çok mutlu olur :)

28 ocak 15:15

63. nişan makyajı hamiyet akpınar tarafından yapılmış youtuber

27 ocak 21:58

62. ataerkil kafayapısından ölecek. son storylerinde sözlüsü için "arkaaşlar neden tam tersi olması gerekirken ben onu bekliyorum?" diyor. neden? çünkü hep erkek bekler, kadın bekletir. üstümüze düşen roller böyledir.

geçenlerde de yine bir story'sinde sevgilisine mesaj vererek yalın konserine bilet aldırmaya çalışıyordu. "hani gözüm bozuk ya hani, önlerden olursa hani..." filan diyerek. kendisi asla almıyor ama. paran mı yok, vaktin mi? hiç üşenmeden bunun için public bir paylaşımla story hazırlayıp kendince ay gözüm de bozuk esprileri filan yapıyorsun?

yook, konsere bilet almak erkeğin görevi. hesap ödemek, kapıda beklemek. centilmenlik algısıyla ataerkilliği ayırt edemeden büyür, bir satır dahi okumazsak sonuç budur arkadaşlar.

ibret alınıyor.

25 ocak 12:31 25 ocak 12:31