girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (161)
  • medya (13)

161. kısa makyaj videolarını beğenerek izlediğim fakat youtube içeriklerini takip etmediğim insan. yalnız kafama takılan birşeyi dile getirmek istediğim için yazıyorum; dün bir instastory serisi yaptı ve "herşeyi önce ben yaptım, benden gördüler, ben giydim, ben moda yaptım" kafasında olan insanlardan kendisine gına geldiğini, böyle şeyler izlemek istemediğini söyledi. bana burada biraz ezgi fındık'ı hedefler bir şekilde konuşuyor gibi geldi; zira ezgi en son yüklediği alışveriş videosunda bu üslupla konuşuyordu, zaten tarzı da biraz direkt, aklına geleni dümdüz söyleyen biri gibi görünüyor. yalnız bunun selin'e neden gına getirdiğini anlamadım, bu iş biraz trendsetter olmayı gerektirmiyor mu? ezgi bence selin'den çok daha güzel giyiniyor, daha güzel yaşıyor, sosyal çevreleri falan daha farklı. en azından bize yansıttıkları kadarıyla yaptığım kıyaslamadan bu çıkıyor, iki insanı da kırıcı şeyler yazmak istemem. ama influencer'lık biraz "ben yaptım, benden gördüler" demeyi gerektiriyor, bir şekilde kendi marketing'ini yapmalısın ki işbirlikleri ayağına gelsin, para kazan. her sabah kalkıp ahmetcobain'e giderek ve hasbel kader bulduğun zengin arkadaşınla caddede kahve içerek ürettiğin "içerikleri" daha ne kadar paylaşabilirsin ki? bence hoş kız, iyi makyaj yapıyor, minyon ve nispeten güzel giyiniyor, sadece biraz daha iyi bir marketing stratejisi lazım.

3 kasım 20:24

160. Değişik bir güzelliği ve çekiciliği olduğunu düşünüyorum. Ama o dudaklarındaki dolgu yüzünden ne saçına, ne makyajına ne de yaptığı kombinlere odaklanamıyorum. Herşeyin aşırısı bir noktadan sonra göze batıyor. Doğallıktan uzak estetik müdahalelere karşıyım. Asla dalga geçmiyorum ama bu kıza bakınca istemsizce daffy duck’ı görüyorum. bir an önce dolgusundan kurtulmalı.

26 ekim 16:49

159. Sonunda bugün, dolgusunu eritmeye gitmiştir.

26 ekim 16:00


158. Kendisini ve o ağzını görmeye tahammül edemediğimden engelledim her yerden.

İnstagramda bir ara soyadını değiştirip duran kafası karışık youtuber

15 ekim 17:40

157. Watsons olayında doğruları dile getiren bir yorum yazdığım için, beni engellemiş insandır. Neden ünlü (ünlüden başka kelime bulamadım) bilinmeyen insanlardan biri daha.

15 ekim 10:48

156. uzun bir aradan sonra kendisiyle ilgili yeniden birşeyler yazmak istedim. Eskiden severek takip ederdim. Nedeni ise tamamen doğal olmasıydı. Ama şimdi dudağı bom bom ekranı kaplıyor. Doğalmış gibi davranıp doğal olmayan, samimiymiş gibi kendini gösterip samimiyetsiz olan, zenginmiş gibi davranıp da öyle olmayan biri gibi görüyorum.

15 ekim 10:30

155. Ben bu kapalı otopark mevzusunu bilmiyordum hiç, kendisi bana hitap etmediği için takip etmiyorum frame'de görünce başlığına da hic girmemiştim kısmet bugüneymiş. Iftira iftiraa diye carlamis otoparktaki gözlemiyle ilgili yazan susluye ama asla kendisi açıp okumamış bi arkadaşı göndermiş ve o çalışanları azarlayanlari hiç sevmez ve de çok sinir olurmus, ahahah.

Ben de kendisini geçtiğimiz kış sonlarında ilayda özkök ile birlikte emaar'da gormustum giysileri dikkatimi çekmişti bakmıştım o mu diye emin olamamıştım daha sonra o gün o kombin ile emaar'da fotoğraf atti da emin oldum. Neyse, kendisini gördüğüm gün de avmdeki tavırları inanilmaz saçmaydı, önünden geçen ınsanları eliyle-ağzını da hoşnutsuz bir biçimde burusturarak- nazikçe iten bi hali vardi. Buna da iftira diyeceksin selin, de ama ben iftira olmadığını ispatlayabilirim zira o gün yalnız değildim ve hepimizin dikkatini çekmişsin ki sonrasında bu iteleme hareketin uzerine konuşmuştuk

Edit: imla

15 ekim 02:40 15 ekim 13:09


154. Ya ben bu kızı aşırı güzel ve naif bulurdum. Yaptığı makyaj tarzını ve yapma şeklini de çok beğenirdim. Ama bu kıza bir şey oldu. Artık doğallıktan çok uzak. Hele o dudakları :(( Gerçekten çok kötü bir görüntü oluşturuyorlar; dolgu yaptırmıştı sanırım. Kocaman bir dudak minicik yüzünde hiç güzel durmuyor. O kadar belli ki yapay olduğu. Keşke farkına varsa...

8 ekim 18:13 9 ekim 15:03

153. Bir gün storysinde estetiği olmadığıyla ilgili bir şey yazdı. Yanlış mı okuyorum diye birkaç kere okudum hatta. Sadece dudağında dolgu varmış, o da geçici bir şeymiş falan. Tamam hadi onu saymayalım çünkü geçici gerçekten dolgu sonuçta.

Ama, burnunu yaptırdığıyla ilgili video çekti bu kız. Burnunun eski halinin olduğu fotoğraflar da var profilinde. Saklamıyor yani. Ama estetiğinin olmadığını da iddia ediyor, kafalar bayağı bir karışık. Estetiği yaptırdıktan sonra aradan bayağı zaman geçince saymayacak mıyız? 

Yani kimseye ne yaptırdığını itiraf etmek, anlatmak zorunda değil de bunu söyledikten sonra geriye dönüş olmuyor ya benim bildiğim. (gizlinot: swh)

tanım: estetik yaptırmadan önce de klasik güzel Türk tipi yüze sahip, evlendiği için çok mutlu olan, zengin görünmeyi seven minyon blogger.

1 ekim 22:27 9 ekim 09:49

152. Suç duyurusu muhabbetini bilmiyorum, kaçırdım yorum yapamıyorum o sebeple. 

Son videosunu izlerken nail art’ını gözümüze sokmak için (sanırım) neredeyse maskarasını bile eliyle uygulayacak diye beklemiş olduğum youtuber.

1 ekim 18:47 1 ekim 18:47