girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (129)
  • medya (10)

129. Biraz önce hayatımda izlediğim en kötü makyaj düzenim videosunu izledim boşa zamanınızı harcamayın. İçim daraldı o her şey için ayrı bir kutu yaparken

20 eylül 21:56

128. Gördüğüm en kötü makyaj koleksiyonu düzenleme videosunu koymuş.Ürünleri pahalıysa üst çekmeceye koyuyor bana göre yanlış,saçma ve görgü dışı bi düzenleme yöntemi.

20 eylül 21:26

127. kendisi YİNE saç bakımı yaptırmaya gitmiş. gerçekten her allahın günü saç bakım yaptırmasını biri bana açıklayabilir mi?

bu arada sakinleştirici bakım dediği şey de keratin bakım. saçınıza keratin sürüyorlar, tarakla ve elle iyice yediriyorlar. daha sonra saçlarınızı 1-1,5 saat kurumaya bırakıyolar. daha sonra fön makinası ile kurutuyorlar ve düzleştirici ile üstünden geçiyorlar. 3 gün saçınızı yıkamıyorsunuz, daha sonra yıkadıktan sonra kurutunca saçlarınız dümdüz oluyor. parlak ve sağlıklı görünen saçlarınız oluyor. ben 150 tl'ye yaptırmıştım. yaklaşık 3-4 ay oldu yaptıralı ama hala kuruttuğumda saçlarım düz oluyor ama kurutmadığınızda dalgalı oluyor. bence 5-6 ayda bir yaptırmak kafi.

HER hafta yapılmaya gerek yok tabi.

20 eylül 16:53


126. Bence baktı ki danla bilic sildi sevgilisiyle fotoğrafları ve konuşuluyor merak ediliyor o da biraz gündem olmak için böyle bir şey yaptı. Tabii bi sorun da olmuş olabilir bilemeyiz ama gerçekten böyleyse gündeme çıkacak başka vasfı olmadığı için hiç şaşırmam. Basit oyunlar bunlar selin yağcıoğlu

16 eylül 17:38

125. Eşiyle düğün fotoğraflarını silip soyadını direkt yağcıoğlu yapmış olan youtuber.

Edit: takipten de çıkmışlar.

16 eylül 14:12 16 eylül 15:01

124. Kendisinin bi fotoğrafının altina parmaklanmis paletle çekiliş yapan kız duruşu diye yorum yapmıştım 2 gün sonra tabiki o paletleri yollamiyceeem yeni yolliyyceeem diye hikaye atmış. Insanlar bi şey demese eminim ki o paletleri yollayacaktı. Yoksa en başta belirtildi. Yorumları görmüyorum havalarını bıraksın ayrıca biliyoruz ki burayı da takip ediyor. Herkesin dediği gibi sönüyorsun galiba:)

15 eylül 11:41

123. son zamanlarda ne zaman görsem içimden istemsizce “sonradan görme” diye geçirten.. sorry adaşım ama gerçekten üzerinden sonradan görmüşlük akıyor.

14 eylül 19:12


122. Sevgili balarısı, sana tek sormak istediğim şey; neden saçına her gün bakım yaptırıyorsunn?? Benim bildiğim bakım hafi haftada bir, ayda bir falan yapılır.. sen 4 gündür bakım yaptırdın.. garage görmek istemiyore..

14 eylül 18:46

121. 5 canta parasına araba kullanan youtuber. Sanıyorum ki kendisi 2012-2013 model polo kullanıyor. Taktığı cantalar 10k dan asağı değil. Burda söylemek istediğim su parayı kolunda gezdireceğin seylere harcayacağına daha düzgün bir arabaya harcayabilirmiş. Parası var alıyo desem o cantayı takıp da öyle arabaya binceksen alma cünkü emekli memur bile daha iyi arabaya biniyor. Güvenliğinden cok gösteriş meraklısı olmak komik gerçekten. 

14 eylül 17:23

120. sadece bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama bu kızın instagram hesabına ne zaman girip baksam, özellikle story'lerine... sürekli ama sürekli takipçilerini azarlıyor. kendisinin "abone"si değilim ama keşfetime denk geldiğinde arada bir bakıyorum ve ne zaman baksam bir serzeniş bir azar...

bir keresinde pankek yerine waffle demiş takipçileri uyarmış "aayy çok bilmişler yaa" demişti.. bir keresinde bekarlığa veda post'unda "ne kadar kötü insanlarsınız bekarlığa vedamdan hemen önce bi yakınım vefat etti onun için abartmadım yoksa gayet eğlendik hede hödö" diyordu.. en son yüklediği videoda dudağına yapılan eleştirileri kabul ederken bile azarlıyor.

gerçekten neden "abone ol" diyip takip edilir bu kız bilmiyorum gördüğüm en saygısız youtuber.

9 eylül 01:32