girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (160)
  • medya (13)

160. Kendisini ve o ağzını görmeye tahammül edemediğimden engelledim her yerden.

İnstagramda bir ara soyadını değiştirip duran kafası karışık youtuber

dün 17:40

159. Watsons olayında doğruları dile getiren bir yorum yazdığım için, beni engellemiş insandır. Neden ünlü (ünlüden başka kelime bulamadım) bilinmeyen insanlardan biri daha.

dün 10:48

158. uzun bir aradan sonra kendisiyle ilgili yeniden birşeyler yazmak istedim. Eskiden severek takip ederdim. Nedeni ise tamamen doğal olmasıydı. Ama şimdi dudağı bom bom ekranı kaplıyor. Doğalmış gibi davranıp doğal olmayan, samimiymiş gibi kendini gösterip samimiyetsiz olan, zenginmiş gibi davranıp da öyle olmayan biri gibi görüyorum.

dün 10:30


157. Ben bu kapalı otopark mevzusunu bilmiyordum hiç, kendisi bana hitap etmediği için takip etmiyorum frame'de görünce başlığına da hic girmemiştim kısmet bugüneymiş. Iftira iftiraa diye carlamis otoparktaki gözlemiyle ilgili yazan susluye ama asla kendisi açıp okumamış bi arkadaşı göndermiş ve o çalışanları azarlayanlari hiç sevmez ve de çok sinir olurmus, ahahah.

Ben de kendisini geçtiğimiz kış sonlarında ilayda özkök ile birlikte emaar'da gormustum giysileri dikkatimi çekmişti bakmıştım o mu diye emin olamamıştım daha sonra o gün o kombin ile emaar'da fotoğraf atti da emin oldum. Neyse, kendisini gördüğüm gün de avmdeki tavırları inanilmaz saçmaydı, önünden geçen ınsanları eliyle-ağzını da hoşnutsuz bir biçimde burusturarak- nazikçe iten bi hali vardi. Buna da iftira diyeceksin selin, de ama ben iftira olmadığını ispatlayabilirim zira o gün yalnız değildim ve hepimizin dikkatini çekmişsin ki sonrasında bu iteleme hareketin uzerine konuşmuştuk

Edit: imla

dün 02:40 dün 13:09

156. Ya ben bu kızı aşırı güzel ve naif bulurdum. Yaptığı makyaj tarzını ve yapma şeklini de çok beğenirdim. Ama bu kıza bir şey oldu. Artık doğallıktan çok uzak. Hele o dudakları :(( Gerçekten çok kötü bir görüntü oluşturuyorlar; dolgu yaptırmıştı sanırım. Kocaman bir dudak minicik yüzünde hiç güzel durmuyor. O kadar belli ki yapay olduğu. Keşke farkına varsa...

8 ekim 18:13 9 ekim 15:03

155. Bir gün storysinde estetiği olmadığıyla ilgili bir şey yazdı. Yanlış mı okuyorum diye birkaç kere okudum hatta. Sadece dudağında dolgu varmış, o da geçici bir şeymiş falan. Tamam hadi onu saymayalım çünkü geçici gerçekten dolgu sonuçta.

Ama, burnunu yaptırdığıyla ilgili video çekti bu kız. Burnunun eski halinin olduğu fotoğraflar da var profilinde. Saklamıyor yani. Ama estetiğinin olmadığını da iddia ediyor, kafalar bayağı bir karışık. Estetiği yaptırdıktan sonra aradan bayağı zaman geçince saymayacak mıyız? 

Yani kimseye ne yaptırdığını itiraf etmek, anlatmak zorunda değil de bunu söyledikten sonra geriye dönüş olmuyor ya benim bildiğim. (gizlinot: swh)

tanım: estetik yaptırmadan önce de klasik güzel Türk tipi yüze sahip, evlendiği için çok mutlu olan, zengin görünmeyi seven minyon blogger.

1 ekim 22:27 ed.9 ekim 09:49

154. Suç duyurusu muhabbetini bilmiyorum, kaçırdım yorum yapamıyorum o sebeple. 

Son videosunu izlerken nail art’ını gözümüze sokmak için (sanırım) neredeyse maskarasını bile eliyle uygulayacak diye beklemiş olduğum youtuber.

1 ekim 18:47 1 ekim 18:47


153. niye bu kadar düğün meraklısı olduğunu anlayamadığım yutubır.

1 ekim 01:29

152. Kendisini soktuğu haller için söyleyebileceğim tek şey, üzücü. Oysaki allah var yukarda güzel bir kızdı böyle minnoş minnoş yapsan youtuberlığını ilgi için kırk takla atmasan ne güzel olurdu. En ufak tavsiyesine bile güvenebileceğimi sanmıyorum. Duyguya zamanında çok laf ettim allah beni affetsin böyle yeni sözde influencerları gördükçe pişman oluyorum. İyi de takipçisi var buna rağmen fazla boş bi kız. Ben böyle çok takipçisi olup da hala boş boş takılan insanları anlayamıyorum ulan güç var resmen elinde bi kitlen var bunu harbiden güzel şeyler için kullanabilirsin. Mesela ece dinç makyajları ve konuşma tarzı ilgimi çekmese de bunu güzel yapıyor.

Yalnız ben bu youtuberların burayı takip ettiğini hiç düşünmüyodum şehir efsanesi sanıyodum harbiden ediyorlarmış ya la

30 eylül 23:29

151. olanları daha yeni görüyorum suç duyusunda mı bulunmuş? bulunsun.

benim anlattığım olay Yalın konseri çıkışındaydı. yalan söylemiyorum. söylesem bu kadar abartmazdı heralde.

30 eylül 17:39