yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (316)
  • medya (36)

  316. Son storysinde dusen goz kapaklari ve kaslariyla sozde hic yaptirmadigi botoxun etkisinin gectigini ve tekrar burnunun yamuldugunu goruyoruz.. ee herkes senin fotografini faceapp leyip paylasicak diil ya, baskasinin paylastigi fotoda cikiyo ne oldugu.. bir diger yandan da nedense icimde dogum sonrasi depresyona girdigi ve cikamadigi gbi bir his var her tavrindan belli bence. Kolayliklar diliyorum..

  18 ekim 19:27

  315. Burnunu yamuk mu kontürlüyor yoksa burun kemiğinde eğrilik mi var anlayamadım. Dudakları fazla göze batıyor.

  Onun dışında evlendiği gün yaptığı soyisim açıklamasından sonra ilk soyadını da kullanmaya başlaması ilginç geldi. Eşinin bu konuda sadece kendi soyadının kullanılmasını istediğini söylemişti.

  18 ekim 17:18 18 ekim 17:33

  314. Bu kızın profilinde hep bir şeyi kanıtlama çabası var.Selincim ysl'den chanel'den ayakkabı çanta almak bir başarı değil bu birincisi. Bunu elde eden tek kişi sen değilsin ve gördüğüm kadarıyla aynı ayakkabı ve çantaları döndüre döndüre giyiyorsun.Yani bunları kendini zorlayarak bir şeylerden fedakarlık yaparak aldığın belli.Ayrıca kutunun içinden ayakkabı fotoğrafı atmak nasıl bir mantık anlayamadım sjdjfj.Tam sonradan görme birinin yapacağı şeyler,kendini fazla belli ediyorsun. Bakınız jet sosyeteden birisi böyle bir çaba içine girmez,aldığı ayakkabının markasını çekip paylaşma kaygısı gütmez.Aklına bile gelmez,onun için olağan bir şeydir.Yani o kadın ona istediği her an sahip oluyor zaten,bu sonradan görmeler yapıyor bu hareketleri. Kocasıyla yakıstırıyorum ama orası ayrı.Çocugunla kocanla mutlu mesut takıl işte,kimseye birşey kanıtlamak zorunda değilsin.Bu sadece seni yıpratır.Ayrıca dudak dolgusu için kime gidiyorsan değiştir bence,yüzde altın oran diye birşey vardır.Sende oran moran kalmamış,dudaktan ibaret yüz mü olur allasen

  7 ekim 18:42

  313. sunmak istediği hayatı yaşıyor olsaydı arkadaşında olduğu için almadığını söylediği çantayı almamak yerine o çantayı da alırdı, benzerini de alırdı, model model, renk renk üzerinde günlerce, haftalarca, aylarca düşünmeden alırdı. alıyorken de "bakınn ben alıyorumm" reklamını yapmaya ihtiyaç duymazdı, onun için sıradan, normal bir eylem olurdu.

  lüks, avm, marka, alışveriş, reklam, gösteriş...

  hayatını bunlara göre yaşamak zorunda değil ama bunun farkında değil sanki. neyse, hepimiz kendimiz seçiyoruz nasıl yaşamak istediğimizi. ben dior çanta almak, miu miu ayakkabı giymek, chanel broş takmak üzerine hayatımı oluşturmak istemezdim. biri dior çanta peşinde koşar dünyası bundan ibaret olur, bir başkası sağlıklı olabilmek için her ay dior çanta parasını hastanelere bırakır. her insanın nerede durduğumuza göre hayat mücadelesi ve algısı farklı oluyor işte.

  7 ekim 16:23

  312. dior, chanel, ysl, miu miu olmadan da yaşayabilirsin selin.

  gerçekten dior, chanel, ysl kullanıyor olsa, artık gına gelen kaydırmalı trendyol reklamlarına neden ihtiyacı olsun?

  olduğu durumu, konumu beğenmiyor gibi bir ruh hali içerisinde, bunu da sosyal medyada hayal ettiği gibi yaşamaya çalışarak bastırmaya çalışıyormuş gibi görünüyor.

  doğum sonrası deneyimlerini, kullandıkları ürünleri paylaşsa bile bir influencer olabilir ciddi anlamda.

  neden çanta alamadığını anlatarak olmuyor çünkü.

  7 ekim 08:55

  311. Kiz saka maka cocugunu avm'de buyuttu...

  6 ekim 19:02

  310. selin ablacığımız yine pinterestten görsel çalıp kendi başına takılıyor.

  ilgili medya:
  2
  5 ekim 17:01

  309. Dün paylaştığı bir fotoğrafın altına, bir takipçisi bu kadar pahalı ayakkabı, çantaları nasıl alabildiğini, aslında o kadar da zengin olmadığına dair birşeyler yazmış. O kişiye cevaben; muhtemelen bir kaç kombin oluşturup, fotoğraf çektirip satıyor çünkü giydiklerini uzun süre üzerinde görmüyorum. Hatta sırf sosyal medya için bu tip “pahalı” ayakkabı ve çantaları kiralayan insanlar olduğunu duymuştum onlardan kiralıyor bile olabilir yazdım.. açıkçası evi arabası bu kadar mütevaziyken biraz tuhaf kaçıyor. kaldı ki bu sadece bir ‘fikir’di.. öyle olmayabilir de .. Ancak sonrasını tahmin edersiniz.. daha 5 dakika olmadan engellenmişim.:)) (hazır kıta ne yorum yapıldı diye bekliyor sanırım) Zengin gözükme tavırlarına leke sürmüş olacağım ki kimseler yorumumu görmeden engellemiş. İnsanlarda böyle bir algı oluşmasına bile tahammül edemediğine göre fazla rahatsız etmiş anlaşılan.. sürekli olduğundan daha iyi, daha zengin gözükmeye çalışmak nasıl bir duygu bilmiyorum, yaşamadım. Olduğun gibi salt görünmenin müthiş huzuru varken, ruha çokça zarar verdiği kesin. aslında tüm bunların dışında hayrete düştüğüm şey; ilgilenmesi gereken bir bebeği, bir hayatı varken İnstagram olaylarına hala çıldırmış vaziyette bu kadar kafa yoruyor olması.. hayattan kopsun asla demiyorum hatta kendilerine vakit ayıran, kendini bırakmayan annelere bayılırım ama böyle yorum avına çıkıp engellemesi, sürekli buralarda vakit geçirmesi ve çok ciddiye alıyor olması aşırı saçma geliyor. Umarım kişiliğine, psikolojisine faydalı olacak şeylerle haşır neşir olur diyeceğim ama bunlar bir Trendyol gibi para kazandırmıyor o da haklı.. 

  24 eylül 22:46

  308. yazmıyım yazmıyım diyorum, açtım baktım dolap hesabına.

  Trendyol/Milia'da bize önerdiği elbise ve kazakları satmış. Şaka gibi. Hala link vermeye devam ediyor ya. Hem bedava gelen ürünleri ve bize önerdiğin ürünleri sat, hala önermeye devam et. hemde 10.000 liralık çanta almaya çalış. herkese yaşamadığınız hayatları yaşıyo gibi göstermeye çalışıyorsunuz ya ne denir artık size.

  24 eylül 10:19

  307. Son paylaştığı krem chanel babetlerin sahte olduğu bir bakışta anlaşılan şahıs. (yanlardan görünen tabanı, derisinin dokusu, dikişleri vs. her yeri sahteyim diye bağırıyor)

  Hayır yani ne gerek var ki. Sahte chanel alacağına zaradan al seni kim neden ayıplasın.

  17 eylül 14:06