yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (348)
  • medya (40)

  348. Bebeğini çektiği storylerin istisnasız hepsinin filtreli  (gizlinot: make up, golden hour gibi filtreler) olduğunu fark ettiğim ve bu davranışının nedenini anlayamadığım influencer. 

  30 haziran 09:19

  347. Dava açacağım diye uyarı gönderince korkup girdi silenler olmuş sanırım, bi hayli azalmış ama buna çok güldüm :))

     Ayrıca korona sürecinde rahat bırakmadığın bir adliyeler kalmıştı onları da gereksiz konularla meşgul et Selin. Sanki tehdit edilmiş, kapısına dayanılmış. Üç beş ergenin yaptığı olumsuz yorum.. kendisinin de dediği gibi  18 yaş altı, aileleri arıyormuş özür diliyormuş vs. Ne gerek var? engelle gitsin, ne kadar da önemsiyor ve büyütüyorsun her şeyi sayfalarca.. neden öyle yazdıklarını merak ediyormuş sırf onu öğrenmek için dava açmış.  Allah aşkına şu tamamen "balon" sosyal medyada yapılan her hangi birşey için neden aramak ve buna ciddi kafa yormak asıl mantıksızlık. Aldığın ve reklamını yaptığın kabak soyucular gibi gereksiz bu mevzu. İnsanlar önemli davaları için aylardır bekliyor adliyelerde, dosyalar yığılı vaziyette, şiddet, darp, hırsızlık ne bileyim.. eminim ki hakim ve savcıların bakacağı çok çok daha öncelikli davalar vardır.. 

  İnsanların bundan korkması da ayrı bir mevzu. Tehdit gibi algılanmasın diye elli kere söylese de gayet öyle algılanmış demek ki kimileri tarafından. 

  28 haziran 22:52 29 haziran 01:19

  346. dümdüz bi kadın. mizahi yanı desen yok, yaratıcı tarafı yok, herkesin bildiği ve yapabildiği şeyleri çok matahmış gibi pazarlamaya çalışıyor. hayatı olmuş reklam, sonradan görme varoşluğun sözlük karşılığına bu kadının ismi ve görseli konmalı. eskiden izlerken cringe hissetmekten zevk alırdım, şimdi gerçek anlamda yerin dibine giriyorum.

  23 haziran 20:18


  345. Tamam Selin yüzükleri yeterince gördük elini çeker misin artık yüzünden ? Malum corona zamanı eller yüzde hiç hoş değil:d yine olmuyor olmuyor. Ayrıca bugün ezgi fındık su selinin shopla koyulmuş gibi görünen dior gözlüğü paylaşıp 'Seni de ünlü yaptık' yazdı :d artık laf kimlere gitti bilemem :d 

  23 haziran 11:40 23 haziran 11:50

  344. Pantolonu kestiği makasın trendyol linkini veren youtuber. Yazarken gülesim geldi yine bak.

  22 haziran 18:27

  343. Uzun zamandır takip etmiyordum bi bakayım dedim şimdi de bynazcankaya yı takıntı haline getirmiş storylerine kadar kopyalamış, resmen kadının üzerinde ne görse almış, kadın bakanın twitini atmış bu da atmış şu insanları bi sal artık secilko ay pardon selin(gizlinot: loll)

  20 haziran 13:57

  342. bu kızın bu kadar stylish olmaya çalışmasının sebebi bence ailesinin tutumuydu. son fotoğrafına "neden hep pantolon giyiyorsun?" diye bir soru gelmiş o da "seviyorum." demiş. ilk evlendiğinde yaptığı bir soru cevapta da böyle bir soruya "ailem karadenizli, hiç hoş karşılamaz." gibi bir şey demişti. garip.

  18 haziran 00:47


  341. Sanırım niznail ile anlaşamamış gitmiş kendine kalıcı oje seti almış. Bedava hizmet alamayınca, en iyisi ev! ürünleri oluyor, yerseniz... 

  14 haziran 12:41

  340. Bayıldığım bebeği Su bile daha fazla tutamadı beni, bıraktım takibi. Bu kadar fazla ve bu kadar saçma link verilmez, trendyol ve sizin yüzünüzden bıktım sosyal medyadan.

  9 haziran 16:20

  339. (yazar: ashleia) yazdıklarına katılıyorum. Ben de Selin'i giydiklerini saç makyajını beğendiğim için takibe almıştım. Gerçekten giydiği elbiseleri kıyafetleri beğenip takip ediyordum alıp memnum olduklarım var. Yaptığı saç, makyajları hoşuma gidiyor bana da fikir oluyordu. Ama artık bize sunduğu ne kombin ne saç makyaj var. Sadece aldığı lüks çanta ayakkabı kıyafetleri gösteriyor atıyor. Sadece aldığı her şeyi linkliyor. Karantinada keçeli kalem linki bile verdi yani.. Bence 'ınfluencer' lık aldığın pahalı şeyleri gösterip atmak, her şeyin linkini trendyoldan vermek değil. Cidden Selin, dediğim gibi kıyafetlerini saç makyajını beğenerek takip ediyordum bana da bir şeyler katıyordu ama artık çok az nerdeyse.. Şu trendyol bir gelişti yayıldı bütün blogger/influencerler linkçi oldu, sadece her şeyi linkliyorlar her şeyiiiiii. Trendyoldan önce daha iyiydi sanki bu blogger/influencerler.

  9 haziran 14:50