girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (34)
  • medya (0)

34. Hayattaki tek amacı akşam güneşiyle pencere kenarında boomerang atmakmış gibi geliyor. Makyaj üzerine bir insta sayfası olsa da anladık kardeş highlighter voov çok iyi bi de diğer yanaktan göster voov harika

18 ağustos 13:42

33. snapchat zamanlarinda oturur seve seve tek tek dinler ve izlerdim ama artik youtube videolarini acip izleyesim gelmiyor icerikler cok tirt instagramida kabak tadi veriyor

17 ağustos 23:41

32. Youtuber. Bu kız bana çok fazla geliyor. sanki sürekli bağırarak konuşuyor ve sürekli ortamda en dikkat çeken o gibi. mimikleri, el kol hareketleri bile bağırıyor sanki. Gözümü, kulağımı yoruyor.

17 ağustos 23:34


31. Severdim bi zamanlar. Ama değişti. Makyaj koleksiyonu drugstore dan geçilmezdi şuan vebalıya dokunur gibi alıyor eline malzemeleri. Her şeyi en iyi ben bilirim. Farı en güzel ben sürerim. Farı şöyle dağıtamıyosunuz,bronzerı böyle yediremiyosunuz. Bi de sürekli güzel gözükme olayı var. İnstası tumblr girl ergenleri gibi amaçsız bi çok fotoğrafla dolu. Hali hareketleri egodan geçilmiyor. Neyine güveniyor pek bilmiyorum sanırım takipçi sayısına. Son izlediğim 100 tl lik makyaj çantası oluşturma videosundan sonra iyice soğudum. Bu video onun için çok zormuş. Hanımefendi annesinin karnından Nars, Mac, Benefitle doğdu çünkü. Günü kurtarmak içinmiş. Hiçbir ürünü araştırmamış gitti en saçma ürünleri aldı. Sonra da her ürüne çamur attı. Madem beceremeyeceksin ne diye girişirsin ki?

Tanım: tek amacının ikindi güneşinde parlayan becca aydinlaticisini kafasini sağa sola eğerek değişik hareketler yaparak bunla övünmek olduğunu düşündüğüm insta - snap- youtube girl..

17 ağustos 19:37 2 saat önce

30. Henüz büyükmekte olduğunu, karakterinin oturmadığını düşündüğüm blogger.

Snapchat zamanlarını, tumblrdaki blogunu, prille saçını yıkadığını hepimiz hatırlıyoruz. 

Ayyy noldu bu kıza diye şaşırmanın bi alemi yok anladığım kadarıyla kendi parasını kendi kazanıyor (bundan emin değilim ama üniversiteden mezun olduğunu biliyorum), markalardan ürünler hediye geliyor ve Youtubedan da para kazanıyor o yüzden eskiden kullandığı ürünleri kullanmaması çok doğal.

Neden bir blogger 5 sene önce kullandığı şeyi kullanmaya devam etsin sürekli ürün geliyorsa ve istediğini alabilecek bütçesi varsa? O zaman da 2018 bitecek hala aynı paleti kullanıyor, sıkıcı derdik. 

Bu yüzden insanlara kendini beğendirmeye çok kafayı taktığını düşünüyorum. Saçları olsun burunu olsun neden bu kadar uğraşıyor? Motivasyonunu hep yüksek görüyoruz ama bence realite öyle değil kendine güveninin yapılan kırıcı yorumlarla aşındığını düşünüyorum zaman geçtikçe bu yaptığı değişimlerin de onların dışa vurumu olarak görüyorum. 

17 ağustos 13:45

29. Burda yazılanları okumuş olucak ki bugün saçını prille yıkadığı yöntemden bahsedip, o yazısına link koymuş.  Her şeyi bu kadar çok iyi biliyorum tavırlarından çıksa  ve her yorumu kafaya takıp cevap veremediğinde hoşuna gitmeyen bi durum olduğunda saldırmasa aslında iyi kız.

10 ağustos 22:19

28. burnunu yaptırdığı zamanlarda paylaştığı bir fotoğrafın altına gelen olumsuz bir kaç eleştiriyi beğendikten sonra (ki gerçekten de burnunu yaptırması aşırı gereksizdi bence) beni engelleyen youtuber kişisi. bakın olumsuz yorum yaptım demiyorum sadece yapılanları beğendim diyorum. ne kadar boş bir insan olduğunu siz anlayın.

10 ağustos 11:50


27. snapchat'te uygun fiyatlı ürünlerle makyaj yapar, o dönem popüler olan pahalı markalara ait ürünlerin benzerlerini bulduğu pasajları tarif ederdi. hayat çok enteresan.

10 ağustos 09:00

26. Ben bu kızın saçını prille yıkadığı zamanları biliyorum

9 ağustos 22:19

25. son videosunu izleyip çok şaşırdım. selma snapchat kullanırken makyaj koleksiyonunun hangi segmentte olduğunu gayet iyi biliyorduk. annesinin hediye ettiği bir mac soft and gentle’i vardı mesela yüksek fiyatlı. bir iki mac ruju, bir de nars paleti vardı hepi topu. kalan bütün ürünleri baya baya uygun fiyatlı ürünlerdi. şimdi ne oldu da o baş tacı ürünlerini b planı ürünü yaptı. gerçekten dışarı çıktığımızda günü kurtaracak makyaj malzemesi alacak lüksümüz var mı, sadece soruyorum. 

9 ağustos 22:04