girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (57)
  • medya (2)

57. Ne zaman motivasyon cümlesi paylaşsa sevgilisiyle sorunları olduğunu anladığımız instablogger. Üşenmedim baktım gene kalkmış fotolar. Halbuki daha geçen ay 475. Ayrılmalarını fark eden takipçilerine "ay yk cnm ne ayrılması .s.s. put a ring on it ahaha" diye nispet yaparak yüzüğünü gösteriyordu. Bu kızcağıza mesafeliyim aslında reklamdan başka bir şey paylaşmayıp, para almadan selam bile vermediği için ama insan olarak üzülüyorum. Dünyada 3.5 milyar erkek olduğundan haberi yok mu?

17 ekim 19:15

56. Atanamamış pozitif vibes tanesi. 

Ayrıca içinde minik bir kadırgalı barındıran prenses.

17 ekim 14:52

55. Diksiyon bozukluğunu samsunda yetişmiş olmasıyla bağdaştırmış ve istanbula gidince o selmadan çıkınca bu düzgün diksiyonlu selmayı yaratmış dediğine göre. Evet diksiyonu biraz daha iyi snap zamanına göre ama kesinlikle çok iyi diksiyonun denecek kadar değil bence.

30 yıllık samsunluyum diksiyonum için çok iyi derler ama böyle bi iddiam kesinlikle yok. Etrafımda bir sürü samsunlu arkadaşım var diksiyonu bozuk 1 2 kişi anca çıkar. Sadece e harfini yaydığı için insanlar kaba konuşmuyor ya da harfleri doğru öğrendiğin için diksiyonun düzelmiyor. Kelimeleri düzgün söylemek kadar tavrın, ses tonunun da etkisi kesinlikle var örneğin bir nazlı çelik diksiyonu bir de kanal d deki haberleri sunan spikerin diksiyonuna bakalım. İkisi de yıllarca diksiyon eğitimi almış ikisi de emek vermiş ikisi de kadın. Ama kesinlikle nazlı hanım 10a katlar.

Böyle memleketime laf çarptı da cevap verdim gibi oldu ama ben de fikir belirtmek istedim.

Tanım: herkes gibi snapchat zamanlarında çok severek takip ettiğim ancak iş birliği videoları arttıkça ve daha çok görsele oynadıkça benim de itici bulduğum vlöggerdir.

11 ekim 23:15 11 ekim 23:16


54. Son zamanlarda kafasının karışık olduğunu düşünüyorum. Sürekli temizlik takıntısı; yada kendini anlatıyor olması bence bundan hafif de bir depresyon kokusu almıyor değilim hani. :)

11 ekim 22:18

53. bir zamanlar sevdiğim, ilgiyle takip ettiğim, sohbetlerinden ve snapchatinden zevk aldığım ancak artık sürekli loreal vs reklamı yapmasından dolayı baygınlık geçirdiğim ve soğuduğum kişi. 

Benim hatırladığım Kafası çalışıyordu. öğrenme isteği vardı ve öğrendiklerini aktarıyordu. Muadil buluyordu, uygun fiyatlı skalada önerileri işe yarıyordu. Güzel şeyleri ucuza alıyordu ve takipçilerine bildiriyordu. Ne olduysa oldu takipçi sayısı artmaya başladıktan sonra bir tık üst grup ürün lansmanlarına gitmesiyle basladı. Ondan sonra bir tuhaflaşma basladı. İnstagramı sürekli poz poz poz. Highlighter anladık elmacık kemiği tamam ok. Azıcık bi eskisi gibi bilgi verse, ürün anlatsa ne güzel olur.

11 ekim 22:09

52. Ben bu kızın sadece yüzünü biliyordum, tam bi “boyum 170 üstü” yüzü var ama şaşırttı.

11 ekim 18:55

51. Bu kızın büyüdüğünü sanması ve sürekli büyüdüm artık o eski kız değilim, artık seksi bir kızım, her şeyin en iyisini biliyorum tavrı tam bir cringe.

11 ekim 18:06


50. roaccutane kullanıyordu harika, mükemmel tedaviydi.

bir ara her hafta saçını boyatıyordu.açıcılar boyalar saçına asla asla zarar vermiyordu. mükemmel bir kuaförü vardı.

en son burnunu yaptırdı dünyanın en güzel burnu onun oldu, bayıldı.

ee şimdi noldu? tedaviyi şikayetleri yüzünden yarım bırakmış. 2 ay sonra saçlarını aşırı yıprandı diye kısa kestirdi. burnunu da aslında beğenmemiş.

biz neden takip edip güvenelim.

11 ekim 01:10 11 ekim 01:11

49. Soru cevap videosunun sadece burun ameliyatıyla ilgili olan kısmını izledim. İlk ameliyat olduğu zamanlar doktorunu öve öve bitiremiyordu. Defalarca doktorunu gösterip, harika burun yaptığını hatta koltukaltı botoksunu da artık aynı doktora yaptıracağını söylemişti. Şimdi çıkmış burnunu beğenmediğinden, doktorun onu anlamadığından, arkadaşı çok övdüğü için bu doktoru seçtiğinden bahsediyor. Aynı şeyi izleyicilerine zamanında kendi de yapmış oldu. Burun gibi hassas bir organ için 5 ay önce öve öve bitiremediği doktoru şimdi yerden yere vuruyor. Ya onun övgülerini referans alıp aynı doktora giden insanlar olduysa. Şimdi neden samimiyetsiz bulunduğunu sorgulamasına gerek yok herşey ortada. Doktor mevzusu çok küçük bir örnek. Bir gün yere göğe sığdıramadığı şeyi, daha sonra yerden yere vuruyor. Haliyle de insana güven vermiyor önerdikleri.

10 ekim 18:24 10 ekim 18:25

48. Soru cevap videosunu sardıra sardıra izledim. Eskiden çok samimi buluyodum seviyodum bu videoda o kadar samimiyetsiz geldi ki. Neden böyle oluyor bu youtuberlar bilemiyorum

29 eylül 22:31