girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (45)
  • medya (2)

45. dişlerini fırçalasa atom parçalamış gibi anlatıyor. yoga yapıp melek kartı seçmeye başlamış. youtube insanı böyle delirtiyor demek ki.

15 eylül 00:54

44. bir takipçisi burun deliklerinin biri büyük diğeri küçük diye mesaj atmış, bu da tutmuş storyde cevaplamış bir paragraf yazı yazmış. kimseyi takmam deyip bunu yapması enteresan. 

14 eylül 22:10

43. Snapchat'ten ben de takip ediyordum. Bir zamanını özlediğimden değil ancak instagram keşfetime çıktı ve nefret ettim gerçekten. İtici geldi bana ojelerfora zamanı iyidi hoştu çizgisinden baya kaymış ne diyebilirim ki kendi mesleğinde(okuduğu bölüm) başarılar diliyorum ve sosyal medya popüleritesini en kısa zamanda kaybetmesini temenni ediyorum. Engelledim geçtim. Boş içerik üreticilerinin başını çekiyor.

14 eylül 01:22


42. Snapchat zamanlarını özledim selma..... o zamanlar değişmekten korktuğum için youtube kanalı açmıyorum falan diyordu resmen korktuğu başına geldi. Snapchat zamanları nasıl eğlenceliydi, ondan sonrasını birkaç kere izledim sonra ne takip ettim ne izledim :(

6 eylül 22:53

41. KIZ BURUN ESTETİĞİ OLDU,KARAKTERİ DEĞİŞTİ SANKİ. HERŞEY ONDAN SONRA DEĞİŞTİ YA. ÇOK SEVİYORUM HALA SEVİYORUM AMA ESKİ HALİNDEN ESER YOK,SAMİMİYET KALMADI.. BELKİ O DA ARTIK SAMİMİ OLMAK İSTEMİYOR,NERDE O UZUNNN UZUN MAKYAJ YAPTIĞI ESPRİLERİN UÇUŞTUĞU VİDEOLAR AHHH AHH,BU ARADA ESTETİKLİ-ESTETİKSİZ HER HALİ ZATEN GÜZEL,ŞİRİN.COK DA BECERİKLİ KIZ,KANALI DAHA DA GELİŞTİREBİLİR,HİÇ VİDEO KOYMUYOR ÜZÜYOR..

31 ağustos 17:14

40. benim gözümde makyaj içeriği konusunda başarılı bir youtuber değildir; çünkü kendisinde tek gördüğüm şey eyeliner ve nude ruj.

pahalı ürünle de ucuz ürünle de (artık ucuz ürün kullanmıyor sanırım çünkü belirli bir takipçi sayısından sonra drugstore alerji yapıyor kızlarımıza) aynı makyajı çıkarıyor. ufkumu açacak en ufak bir bilgi yok.

31 ağustos 15:53

39. Geçen yıl yazın valizimde ne var gibi bir video ile tanımıştım kendisini. Müthiş enerjik, çok dişi ve işinde iyiydi.

Estetiği, saçlarını kısaltması, mini şort üstüne uzun hırka giyip güzel durduğunu sanması(gizlinot: Boyunu daha da kısa gösteririyor)

çok daha kaliteliydi eskiden. İphone ile video çekerken çol daha başarılıydı.

31 ağustos 09:31


38. Bayan reklam

23 ağustos 23:19

37. Unfladim gitti valla. O eski halinden eser yok şimdi selma çiçekdal. Tanim: youtube kişisi

23 ağustos 16:26

36. Youtube kanalinin icerik uretmek icin degil de, isbirliklerinde video icin fazladan bir alacak kalemi eklemek amaci ile varoldugunu dusunuyorum.

22 ağustos 23:52