sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (24)
 • medya (0)

1. acun medyanın yarattığı (bkz: turabi)den sonraki en sıkı *****!

doğruya doğru ütopya'yı hiç izlemedim ama reklamları o kadar sık dönüyodu ki, karakterini çözdük ailecek ve reklamlar bize nefret etmeye yetecek bilgi verdi!

edit: sinirden ellerim titremiş :))) imla

edit 2: semihçiler sarmış a dostlar :)

4 şubat 2016 11:34 4 şubat 2016 16:42

2. iticilerin iticisi. semih , çağdaş diye bir yarışmacıyı o kadar tahrik etmişti ki çağdaş semih' e vurunca diskalifiye oldu. zaten ondan sonra patladı bu semih denen.. neyse ya sinirlenmicem.

ondan sonra ara ara baktım yine ama izlemeye tahammül edemedim daha fazla. düşünün yattığı yerden 24 saat sadece boş boş konuşan bir insan ve her şeyi eleştiriyor, yok tuncay heykele başlamış yarım bırakmış sen onu da yapmıyorsun onu ne yapacağız kardeş. önce bir kendine bak ondan sonra konuş millet hakkında.

umarım survivordan bir an önce elenir ama sanmam bizim millet sever boş boş konuşan insanı.

bir de ütopyanın finalini tuncay kazandı ya ahahaa semih in yüzü görülmeye değerdi, sen o kadar plan program yap günler boyunca, sonu hüsran olsun eminim ki survivor da da planından programından eksik kalmayacaksın ama sonu hüsran olacak.

kaybedenlerdensin semih öztürk korkma titre (gizlinot: swh)

4 şubat 2016 12:19 4 şubat 2016 20:14

3. çakma filozof, küfürbaz, aklı sıra "womanizer" olmaya çalışan tuncay'dan iyiydi bence (gizlinot: sanırım eksileneceğim). bir dönem altar, murat ve semih üçlüsü arasında inanılmaz komik muhabbetler dönüyordu, gülmekten ölüyorduk. (gizlinot: yarışmayı internetten de takip ettim) (gizlinot: sadece tvden takip edenler bilmez) (gizlinot: evet o dönem ağır işsizdim). ütopya yarışmasının ne kadar müdahalelerle dolu iğrenç bir yarışma olduğu ayyuka çıktığı için yarışmayı tuncay'ın "kazanmış" olmasına da pek şaşırmadık.

maalesef semih'in survivor'da başarılı olacağına ihtimal vermiyorum çünkü gerçekten tembel bir adam.

4 şubat 2016 12:43 4 şubat 2016 12:58

4. Survivor 2016'da desteklediğim ve hatta arttırıyorum baya baya sevdiğim adam. Şimdi öncelikle hiç izlemedim ama tam bir barzo gibi şeyler okudum hakkında, tamamen "sözlükte kime ne yazsam beğenilir ya da beğenilmez" gözlemini yapanların kalıplaşmış cümleleri bunlar. İZlemediysen barzo olduğunu nerden bildin? Geçelim...

İlk kez ütopya yarışmasında gördüm doğal olarak, annem izliyordu bu ne yaa falan diyordum ben de, sonra program mübarek bir yıl sürdüğü için izleye izleye aşina oldum ve baya baya sevdim ben bu semihi. Bir yıl ya bir yıl, kimi düzenli olarak bu kadar izlesen bi gönül bağı kurarsın gibi ama bu çocukta şeytan tüyü var. Hafife alınmayacak bir kitleye de sahip, acun tarafından ütopya'da ikinci yapıldı çünkü daha bir parlatması lazım daha bir ön plana koyup paraya çevirmesi lazımdı çocuğu. Ütopya birincisi tuncay kes nerede merak ediyorum ama semih acun'un en çok izlenen programında sonuç olarak.

Ekşi'de bir girdi okumuştum, harfi harfine aklımda değil ama "nazım hikmet'ten kadınım şiirinin okunduğu program... Hani bu ütopya kötü bir yarışmaydı?''Gibi bir şeydi. Öncelikle dilinden şiir düşmeyen, ince bir adam, anadil gibi fransızca konuşan okumuş biri. Sevilmemesi ve itici bulunmasının sebebini de tahmin ediyorum. Kendine güvenli bir duruşu var ya, edilen küfürlere vesaire aynı şekilde değil hafif sırıtarak benim karşımda hazır olda konuşacaksın şeklinde cevaplar verir, sakinliğiyle sinir eder o yüzden sevilmiyor. Ya da semihi sevmemek popüler bir söylem olduğu için, bilemedim şimdi. Ben bu adamın ağzından lan kelimesini bile duymadım, açıkçası izlediğimi ve sevdiğimi de söylemekten çekinmiyorum, gündemimizden düşmeyen kısmetse olurdan daha kötü değil. Şimdi de survivor'da bilenip gelmişler adama, türlü türlü onlarca yarışmacı geçti kimse kimseye yemeğini yere dökücem yerden yersin demedi, bu ne terbiyesizlik. Serkay ve efecan biz yakışıklıyız, nasıl semihin instagramda bizden çok takipçisi olur nasıl bizden daha meşhur olur ezikliğiyle gelmişler adaya belli. Kendisine bu yapılanları tanıdığım birine yapılmış gibi içerlenerek izliyorum ben. E ne desin şimdi bu adamlara cevap olarak? Aynı üslupla cevap vermektense kendine güvenli şekilde "karşımda hazır olda konuşacaksın, hepinizi bir bir eleyeceğim" falan diyor. Bence makul bir cevap. Bir de beni çok şaşırttı survivor performansıyla, şimdi seviyorum diye yalan söyleyecek değilim, zeki ama tembel bir adamdı yani çalışmaz pek ama zehir gibi zekası var güzel yönlendirir ve çalıştırdı ütopya'da. Meğerse atom karıncaymış, istese yaparmış yani iki hafta altında uyudukları barakanın yapımında en çok semih çalıştı, şoklar içinde izledim. yatağını, yemeğini ayırdı elinden her iş gelirmiş helal:)))) koşamaz da sanıyordum ben ama koşuyormuş da. Annem de çok seviyor bunu baya baya içerleniyor programda semihin üstüne oynamdığını görünce. Yani ben her zaman reality showları izlemişimdir ama ilk kez bir yarışmacıyı bu kadar seviyorum, o yüzden şeytan tüyü var bu adamda.

Kapanış tanımı: şimdiden 2016 finalisti yüzde bin beş yüz. Gönüllüler takımında rakibi yok, avatar atakanla finale çıkacaklar.

26 şubat 2016 15:01

5. gizem'in "dokunulmazlığı biz kaybedersek bizden kim gider sence? " sorusuna, "ben gitmem" diyerek destekçilerine göz kırpan survivor yarışmacısı.

ütopya'dan edindiği azımsanmayacak bir takipçi kitlesi var. bunlar, sevgilisi kurretülayn'ın takipçileriyle birleşince arkası sağlam denebilir.

ütopya'yı omzum sakat diye diye bitirdi. ben survivor'un başında oyunlarda iyi olduğunu görünce "yedi mi bu milleti? " dedim ama sıkıntılıymış cidden. mesela şu güçle kazanıp, kovadaki suyu devirme oyununda (gizlinot: anlatamadı ) oynamadı. omzunu zorlamamak içinmiş. onun dışında ondan beklemediğim şekilde hızlı oyunlarda.

gördükçe kendimi tutamadığım bir anını bırakayım. arkadaşına ağzını eğmeseymiş iyiymiş ama güldürdü. (link: https://youtu.be/hNjU6BaxyUc?t=2m7s video)

27 şubat 2016 00:11

6. ütopya'yı bilmem. survivor'da izlemem ama ne zaman kanal değiştirsem bakıyorum bu adam konuşuyor. neyse dinleyeyim dedim meraktan. haklı mıdır haksız mıdır bilmiyorum ama inanılmaz derecede itici bir tip. konuşmasından yılışıklık akıyor, lakayıt tavırları el kol hareketleri falan ciddiyet sıfır.

27 şubat 2016 22:28

7. Fanlarının "semih öztürk'ün çılgın fanları" olarak adlandırıldığı eskinin ütopya şimdinin survivor yarışmacısı. Kendimi fan olarak adlandırmıyorum ama semihi gerçekten seviyorum ve fanlarının neden çılgın olarak adlandırıldığını açmak istiyorum biraz.

Semih 11 ay boyunca ütopya evinde yarıştı ve bu sürede tek başına tam 26 yarışmacıyı eledi. Tam 26 kişi o evden sandıklarını sürüye sürüye ayrıldı ve semih bunu tek başına yaptı. Her hafta da potadan birinci çıktı, istisnasız her hafta en yüksek sms i aldı. Yarışmanın son on gününde aslında formatta olmamasına rağmen elenen yarışmacılar finale kalan iki kişiye oy verecek kuralı geldi. 26 kişiyi elemek bir başarıdır ve finalde bu başarı başarısızlık olarak döndü semihe ve 1-0 yenik başlaması neticesinde ütopya yarışmasından ikinci olarak ayrıldı. E insanlar bu adama bir yıl boyunca oy verdi bir şekilde emek harcadı ama sonuç hüsran. Ayrıca kendisini sevdiren ve bünyesinde şeytan tüyü barındıran bir kişi olduğunu düşünüyorum. Küfür etmez, lan bile demez, kendine olan aşırı güveni karşısındaki kişiyi gerer ama bu onun değil karşısındakinin sorunu bence. Ben şahsen tartışmalardaki tutumunu kendime benzetiyorum kendimden bir şeyler görüyorum. Bu tarz reality programları takip ederim hep ama hiçbir yarışmacıyı benimsemişliğim yoktur, izler geçerim ama özellikle şu survivorda yapılan haksızlıklara içerliyorum resmen. Hele şu serkay ve efecik ikilisinden oyun aldı mı kalkıp yattara gibi oynayacak oluyorum :) yaşım elverse evet semih öztürkün çılgın fanlarındanım derdim ama yaş kurtarmıyor. O birinci olsa benim elime ne geçecek? Hiç. Ama işte duruşu ve karakterini sevdiğim için onun kazanmasını diliyorum. Ütopya yarışmacılarından bir arkadaşım var şampiyon çıkarsa denk gelip buluşup birlikte kutlamasını da yaparız inşallah gümbür gümbür.

Pota kelimesini survivora katan yarışmacıdır aynı zamanda, ütopyadan kalan bir kelime. All star en yakın tarihli survivor orda bile konsey kelimesi vardı pota yoktu. Semihe lololo yapan serkaylar bile ağzından bir potadır düşürmüyor, heheh.

28 nisan 2016 21:11 28 nisan 2016 21:46

8. Survivor izleyenlerinin hatta Ütopya izleyenlerinin bile diyebilirim çoğunun sevmediği ama benim bayıldığım biri. Ben fan olarak falan değil adamı cidden takdir ediyorum ve onu destekliyorum. Neden diye soracak olursak, adam tek başına bir şeyler başarıyor, meydan okuyor onlara yani kendime yakın bulduğum biri olduğundan dolayı sanırım.

28 nisan 2016 22:07

9. Ütopyada nefret ettiğim survivorda şampiyon olmasını istediğim kişi.

28 nisan 2016 22:24

10. "birine gıcık oluyorsam ve o kişi fiziksel şiddet görüyorsa hak etmiştir, dövenlere aferin" gibi ilkel çağ kafasına sahip olanların elbette sevmeyeceği, gıcık olacağı bir karakter. bu kişiler, ilkokulda da gıcık oldukları ya da kıskandıkları çocukları dövmüştür kesin.

adım adım finale doğru giden bir yarışmacı semih. fakat büyük ihtimalle 1. olamayacak çünkü planlı bir şekilde seyircilere kötü gösteriliyor. (serkay'ın küfürlerinin ekrana yansıtılmaması mesela)

5 mayıs 2016 14:21