girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • medya (1)

43. Diziyi sadece fragmanlarından biliyorum ve ondan bile nefret ettim. Ama beni üzen şey çemberimde gül Oya Mehmet'in o aşık olduğum ideal erkek modelinin bu dizide bir pisliği canlandırıyor olması. Mehmet Ali Nuroğlu başarılı bir oyuncu çemberimde gül Oya'dan olsa gerek bendeki etkisi ama Vallahi bu dizide gördükçe içim acıyor sözlük. Resmen bir insan para için neler yaparı gösteriyor. 

14 mart 09:46

42. Sen anlat karadeniz=flashback

1 mart 17:30

41. izlemediğim fakat hakkında okuduklarım bile beni dehşete düşürmüş dizi. umuyorum bir gün duygu sömürüsü yaparak prim yapan diziler iş görmeyecek ve azalarak bitecek.

not:bir karadenizli

25 şubat 00:44


40. parmak kırma sahnesini önce tecavüz etme olarak algılayıp istemsiz ağlamıştım. parmaklarının kırıldığını anlayınca da elim ayağım boşalmıştı lan bu nasıl dizi, bu nasıl psikopatlık, bunu nasıl bi senarist yazıyor, o senaristin iç dünyası ne kadar sokuk ya.

tanım: kadına şiddeti süsleyip püsleyen, izlerken sinir krizi geçirten düttürük dizi

25 şubat 00:05

39. yeter artık istemiyorum tahir gibi sevgili eş ıvır zıvır postları cidden mide bulandırıcı böyle bir dizi izlenmez izlenemez nasıl başlarda herkes kurtlar vadisinde ki işkenceyi şiddeti de garip görüp şimdilerde herkesin öyle olması gibi işte yavaş yavaş aşılıyolar bizlere

24 şubat 17:00

38. Kadını aşağılayan hareketler, hakaretler hatta ve hatta dibine kadar kadına fiziksel şiddet içeren dizi. 

Kadına olan tutumun içler acısı olduğu ülkemizde böyle taktik geliştirip örnek almalara neden olacak dizilerin art arda verilmesi pek öylesine gelmiyor bana. Kadın bir bireydir, erkeğin sevmesine ya da sövmesine ihtiyaç duymadan. 

Milletçe daha bunu özümseyememişiz, yayına parmak kırmalı dizi sokuyorlar. Vay arkadaş.

24 şubat 15:35

37. Zamanında kurtlar vadisi, ekmek teknesi gibi efsanelere yapımcılık yapan osman sınav'ın yapımcılığını yaptığına inanamadığım bir başka kalitesiz dizi. Şimdi bu oyuncular setten evlerine geliyorlar ya, kesin "la biz napıyoruz?" diye düşünüyor ve hatta kendi dizilerini izlemiyorlardır ama sonuçta ekmek parası. Herkesin önüne sürekli süper projeler gelemez.

23 şubat 18:47 23 şubat 19:03


36. instagram keşfetim bununla doldu. Yetti. Kusacam artık biraz daha tahir nefes paylaşımı görürsem. Diziyi daha hiç izlemedim ama sayelerinde izleyenler kadar bilgi sahibiyim. Hayır nerden düşüyor ne alaka onu da anlamıyorum.

23 şubat 01:11

35. televizyonda öpüşmek yasak ama bu dizi yasak değil.

22 şubat 19:47

34. görünce bu ne ya dedim. bu nasıl bir ruh hastalığı, nasıl bir kafa? ya tamam, hayatın içinde bu manyaklıkları yapan psikopatlar var diye prime timeda çoluk çocuk hasta bir adamın karısına, çocuğuna şiddet gösterişini mi izlesin? sigara, alkol sansürlenirken dayak, tecavüz niye sansürlenmiyor? bu şimdi ne tam olarak, dizi boyunca adamın kadının parmaklarını kırması, kemerle dövmesi vs bu nasıl bir iğrençlik? bu izlenileni yetiştiği aile yapısından dolayı normal karşılayacak o kadar insan var ki, zaten şu çocuk tecavüzü olayından beri doğru dürüst kendimde değilim, ne zaman bu diziyi görsem sinirim zıplıyor. kaldırılması gerekiyor bence, gerim gerim geriliyorsunuz izlerken, seyirciye de psikolojik şiddet uyguluyor resmen izlerken.

22 şubat 19:46 22 şubat 20:01