girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (240)
  • medya (1)

240. dükkanın girişine kocaman bir "parası olmayan giremez" yazısı assalar da, onlar da rahatlasa biz de.

18 mart 14:44

239. daha mağazanın kapısından girmeden kokunuzu alıp ilk adımınızda dibinizde bitme yeteneği olan çalışan grubu. birkaç sene önce cildim yağlanmaya başladığında gittim, öğrenci olduğumu ve bütçeme uygun bir cilt bakım seti oluşturmak istediğimi söyledim. bana 700 tl değerinde bir set oluşturdu kadın. dedim öğrenciyim demiştim, bana diyor ki daha uygununu bulamayız. şaka mı yapıyon abla koskoca mağazada yok mu gerçekten 700 tl'nin altında krem tonik yıkama jeli yani? ki o zamanlar böyle bir kur da yoktu.

14 mart 23:52

238. Bu akşam saat 22:00 civarlarında taksim istiklal caddesi demirören avm içindeki mağazaya girdim. Kendi kendime nars standına bakarken bir çalışan yardım ister misiniz diye sordu. Sheer glow fondotenin mont blanc rengini kullandığımı, pure radiant renkli nemlendiriciyi merak ettiğimi söyledim size finland olur dedi. Tester verme şansınız var mı dedim, tabii ki dedi ve hem terre neuve hem de finland renklerinin testerını verdi biri pembe biri sarı alt tonlu en açık renkler dedi ama pek bilemedim orasını. (Gizlinot: terre neuve değil alaska’da olabilir diğer renk emin değilim) çalışanın ismi başak, mavi saçlı enerjik birine benziyordu gittiğinizde kendisini bulun derim.

Aynı mağazada daha önce radiant creamy concealer alırken sheer glow fondoteni istemiştim ve bir çalışan bana tester vermiyoruz şeklinde konuşmuştu ben de kasada daha yetkili olduğunu düşündüğüm birine durumu anlatıp haliyle iki ürünü aynı anda alamayacağımı denemek istediğimi söylemiştim bol bol tester vermişlerdi özür dileyerek. Her çalışan aynı değil maalesef 

14 mart 00:19 14 mart 00:22


237. sabah saatlerinde mağaza henüz boşken koltuk altlarına müşterilerden sakındıkları parfüm testerlarını boca eden numunelerini de gördüğüm çalışan grubu.(gizlinot: üzdün tunalı sephora :()

100 ml marc jacobs honey edp'nin fiyatı 320 tl. bir sephora çalışanını bu kutsal sabah ayini sırasında gözlemlemek ise paha biçilemez.

14 mart 00:13 14 mart 00:17

236. Bir kaç girdi önce bir süslü tarafından yazılmış bende bahsedeyim dedim. Gerçekten en sık gittiğim Sephora Palladium Sephora. Sebebi de kimse peşinize takılmıyor eğer izliyorlarsa bunu çok başarılı bir şekilde hissettirmeden yapıyorlar herhalde çünkü hiç denk gelmedim (gizlinot: swh) kimse size zorla bir ürün satmaya çalışmıyor, kimse ukalalık yapmıyor ve eğer sorunuz varsa baya yardımcı oluyorlar. Sample konusunda ben özellikle belirtmediğim zamanda koydular ama arada koymadıklarında açık bir şekilde istediğimi belirttim ve yok demediler hemen kasa altından verdiler. Zaten olması gereken gibi davranıyorlar ama bu kadar şikayetler arasında gerçekten burada ki çalışanlar harika.

13 mart 20:38

235. Bir şeyler çalacakmışsın gibi davranıyorlar, sınır oluyorum ama arada iyi olanları da çıkıyor.

13 mart 11:46

234. Zaten içeride pek müşteri olmadığı için girdiğiniz an tepenizde belirip insanı gererler. Geçen arkadaşımla forum bornovadakine girip bakalım dedik. 5 kişi başımıza toplandı. Sadece testerlara bakıp çıkıcaz geldi tepemize bu ürün şöyle bu ürün böyle. O mağazaya girince nedense çok geriliyorum..

13 mart 11:42


233. dün %20 indirim muhabbetine palladium sephoraya gittim. hem daha önceki tecrübelerim hemde buradaki yazılanları da gördükçe iyice de gaza gelmiştim, biri laf etse anında çirkefleşicektim dsadsa ama nasıl olduysa kim yanıma yanaşmadı, rahatsız etmedi, cins cins bakmadı. aşırı derecede şaşırdım açıkçası. rahatça gezindim, istediklerimi kurcaladım. 2-3 tane maske, bir sürü sephora makyaj bazı sample'ı almış oldum. palladium mağazasında epey kısa saçlı bir kadın çalışan var. çok tatlı ve yardımsever. oraya giderseniz kendisini bulun derim.

12 mart 12:06

232. black kartlılara %20 indirim sebebiyle aklımda olan bir ürün için dün marmara forum şubesine girdim. yaşadığım şehirde olmadığından çok nadir gittiğim bir mağaza ve burada okuduklarımdan sonra başıma neler gelecek diye de çok merak ediyordum. mağazaya gittiğimde pazar günü olmasına rağmen boştu 1-2 kişi vardı ve ben dilediğimce dolaştım. içeride 4 5 çalışan vardı ve hiçbir şekilde peşimde dolaşılmadı, rahatsız edilmedim. indirimi sorduğumda sadece evet var şeklinde yardımcı oldular. smashboxun likit rujlarını denemek istiyordum, çalışanlardan biri gidip istediğiniz gibi deneyebilirsiniz dedi, ben de bir kaç rengi alıp ortadaki makyaj masasında pamukları temizleyicileri kullanarak kendi kendime denedim. alacağım ruju rahatlıkla düşünerek seçtim, standı dilediğim gibi karıştırdım ve başımda kimse durmadı. bir yandan noluyor acaba ben neredeyim diye düşünmedim değil. bir ruj ve beccanın mini set aydınlatıcısını aldım, ben istemeden 4 adet sephora marka makyaj bazı ve bir adet de parfüm testerı koydu tatlış bir bayan ve sohbet ettik. burada yazılanlara göre aşırı yüksek meblağlarla alışveriş de yapmadım halbuki kendim için yüksek de olsa, toplamda 175 tl ödedim ve çok memnun ayrıldım. marmara forumdaki hafif toplu uzun saçlı tatlış kadını bulun, umarım siz de memnun ayrılırsınız.

12 mart 11:47

231. bir parfüm sordum 50 ml 450 tl civarı bir şeydi; daha önce kullandığım bir ürün olması hasebiyle fiyattaki artıştan dolayı 'uuu' şeklinde bir ses çıkarttım istemsiz.

bana öyle bir baktı ki zannedersin 10.000 tl. maaş alıyor. hiç insan sınıflandırmayı sevmem ama 'canım bana şaşkın baktın ama buradaki testerı tüketmek yerine, sen satın alsan gücün yeter miydi acaba?! dememek için kendimi zor tuttum.

kimi ezikliyorsun yani? nedir?

1 mart 20:29