girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (260)
  • medya (0)

260. ankara armada avm'de çok iyi çalışanlara denk geldim. nursen hanım bana inanılmaz yardımcı oldu ilgilendi, almayacak olmama rağmen birçok ürünü denetti. aslında öylesine bakmaya girmiştim biraz oyalandıktan sonra iki üç parça bir şeyler aldım. kasada iki tane fondoten tester'i koymuş torbaya. arada sephora'dan alışveriş yaparım ama hiç tester almamıştım. tutar az olmasına rağmen fondoten tester'i alınca baya şaşırdım açıkçası. keşke bütün çalışanları böyle ilgili ve güleryüzlü olsalar.

dün 20:04

259. Maltepepark şubesindeki Eylem Hanım’ı buldum mu yapışıyorum şahsen. Ürün önerileri mükemmel diyemem. Ama tadımı kaçırmıyor, keyifle alışveriş yapıyorum. Üstüne tester da rica ediyorum, kullanabileceğim birçok ürün de veriyor. Tavsiyedir. 

16 haziran 11:13

258. simdiye kadar hep nazikleriyle karsilastiklarim olsa gerek. maltepepark ve akasya calisanlarinin iyi oldugunu dusunuyorum. hatta akasyada bir defasinda sample istedigimde kalmadigi icin istedigim parfumleri kucuk siselere koyup vermislerdi. sadece bir sefer cok kalabalik oldugu icin 10 dakika fondoten denemek icin beklemistim ama burada okuduklarima bakilirsa bu o kadar da buyuk bir sorun degilmis.

15 haziran 19:05


257. mağazaya her girdiğimde kafamda bir ürün oluyor mutlaka. yani asıl amacım onu denemek oluyor. mesafe sebebiyle hep gittiğim iki mağaza var. diyorum ki ben şu ürünü denemek istiyorum. her seferinde bana onu denetmeden başka şeyler kakalamaya çalışıyorlar. bir de mesela diyelim ki aynı anda iki çalışan geliyor ve ikisi de farklı ürünleri kakalamaya çalışıyor. kelimenin tam anlamıyla tepeme üşüşüyorlar yani. ben de bunları savuşturmayı beceremiyorum. gerçekten bunaldım artık ve gitmiyorum. param da cebimde kalıyor.

tester konusuyla ilgili de ilginç bir deneyimim var. bir gün yine aynı avm'ye gittim. nars'ın all day luminous weightless fondötenini denemek için sephora'ya girdim. akşam olmuş, hava kararmış, ben yorulmuşum, tek derdim fondötene bakmak. bir erkek çalışan tepemden ayrılmıyor. sonradan "nerede oturuyorsun, telefonunu alabilir miyim" sorularından anladım ki tepemden ayrılmamasının sebebi farklı. fondöteni satın aldım ve dedi ki birkaç tane de tester koydum poşete. verdiği testerlardan hatırladıklarımı yazıyorum: doğum günü olanlara verilen ikili allık paleti, bir sürü benefit porefessional baz ve air patrol far bazı.

çok uzun yazdım ama demem o ki o testerların nasıl tükendiğine o gün şahit oldum.

12 haziran 23:56

256. Daha bugün deneyimlediğim üzere: Belli bir ürünü almak için girdiğinizde bile ısrarla size başka bir ürün satmaya çalışan; ısrarları kibarca savuşturmanıza rağmen size küsen firma temsilcilerini bünyesinde barındıran çalışanlar kümesi.

12 haziran 22:54

255. Birebir yaşadığım bir olay olmasa da mağazada insanı takip etmeleri ya da çok bilmiş tavırları irite ederdi. Fakat bugün pek gitmediğim cepa sephoraya gittim kaş aldırmaya, girişte, kasada ve çıkışta güler yüzle karşılandım. Merak ettiğim ürünleri anlattılar güzelce ve kimseyi takip etmiyorlardı kişi ilgilenilsin istemedikçe. Bundan sonra cepa sephorayı tercih edeceğim.

6 haziran 23:24 6 haziran 23:31

254. bence markaya indirmemek gerek daha önce tunalı mağazasından son derece memnun kaldığımı yazmıştım. Geçen haftada Kızılay avm'deki sephoraya uğradım. İş dönüşü yol üstü olduğu için zaman zaman uğrarım bu şubeye ama kimse yüzüme bakmadığı için hiçbir şey almadan çıkarım. Bu sefer la vie est bella için fiyat araştırması yapmak üzere girdim. Güler yüzlü bir çalışan hemen yanıma geldi. Parfümlerde indirim sordum. Önce daha ucuz muadillerini gösterdi, beğenmedim ısrar ettim la vie est bella da. İki ürün alırsam yardımcı olabileceğini söyledi. Seçtik hesapladık, banka kampanyaları hakkında da bilgilendirdi. Ben hiç birt şey talep etmeden mini boy sephora göz makyaj temizleyici (gözlerimi yaktı pişirdi ayrı konu) ve benefit BROWVO! conditioning eyebrow primer tester verdi. benefit'i 21 gün sabah akşam kullanmam gerektiği hakkında da güzelce bilgi verip. Görüşmek üzere gülümsemeleri ile vedalaştık.

1 haziran 17:37 1 haziran 17:37


253. Bu tester ve sample konusunda bir sephora çalışanıyla konuşmuştum geçen sene, sinirlenip direkt olarak sormuştum çalışanlar mı alıyor neden her sorduğumuzda cevap ‘elimizde kalmadı’ oluyor diye. Söylediğine göre böyle bir şey mümkün değilmiş, çünkü çıkarken aranıyorlarmış ve hatta bir arkadaşı ufak bir kutuya kendine bir şey aldı diye işten çıkartılmış, onlara zaten her üç ayda bir 750 liralık dilediğini seçip alma imkanı tanınıyormuş, müdürlerine ise daha fazla miktarda hak veriliyormuş, yani böyle bir şeye ihtiyaçları yokmuş. Tabi bu onun söylediği, ne kadar doğru bilemem.

31 mayıs 18:49

252. Bende izmir forum bornova sephora kaş uzmanı banu abladan aşırı memnun olduğumu söyleyebilirim. Bi kere halden anlıyo,öğrenci olduğum için yada almak istemediğimi anlayınca "ama bunu almazsan hiç olmaz, makyajın eksik kalır,bok gibi olursun" şeklinde itin g.tune sokmuyo insanı. Üstelik çok konuşkan ama çok sevecen, gereksiz yakınlık kurmuyo herkesle ve işine gerçekten önem veriyo. Açıkçası belki her brow bar.da hemen hemen aynı standartlarda özen gösterilse bile ben sadece ona gidiyorum onca fiyatına rağmen. Tester vermesini saymiyorum bile.

22 mayıs 08:54

251. Palladium sephora'da çalışanlar artık benim için arkadaş gibi hatta öyle ki yıllar yılı artık dost saydığım bile var.  Herkes için söyleyemem ama genelde insanlar nasıl yaklaşırsan öyle, marka uzmanları gıcık oluyor ama. 

22 mayıs 01:27