girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (270)
  • medya (0)

270. geneli egolu... ve alışveriş yapmadan çıkıyorsanız sinek muamelesi yapıyorlar.. ellerinden gelse suratınıza hiç bakmıcaklar.. paris'te champs elysees'deki devasa sephoraya girdiğimde çok şaşırmıştım.. çok cana yakın ve yardımseverlerdi.. ister istemez bizimkilerle karşılaştırdım.. benim yapacağım alışverişe muhtaçlar mı? yooo dünyanın 88 ülkesinden insanın akın akın geldiği bi yer.. hem marka hem de lokasyon olarak... ama adamlar profesyonel işte fark bu... boşuna moda ve kozmetik merkezi olmamışlar dedirtmişti..

14 ağustos 10:16

269. en çok uğradığım akasya şubesi sanırım. Çalışanlar rahat, bakınacağım dediğiniz zaman kimse darlamıyor bunaltmıyor ama nars ve sanırım make up for ever standına bakan beyefendi çok laubali, üstten bakıyor demeyeyim de diva ilan etmiş kendini, ilgisiz ve bilgisiz bence. Jeffree star tripleri de mevcut. Standda bakınırken ve soracağım bir şeyler varken 50 kere dönüp bakmama rağmen arkadaşının saçını yapıyordu, yeni model görmüş internetten onu deniyormuş :d Sürekli diğer çalışanlarla muhabbet ediyor ne bileyim itici geliyor bana bu her mağazada. Bu adamdan nefret ettiğim ve standa yanaşmak istemediğim için free soul allığı kaçırdım galiba, başka bir şubeye gidip tekrar soracağım. Yakın zamanda bahsettiğim allığı göreniniz varsa bana yazarsa memnun olurum.

13 ağustos 15:16 13 ağustos 15:19

268. Akasya acıbadem şubesi bu konuda çok iyi. Çalışanlar Size hırsız muamelesi yapmadan yardımcı oluyor. Tester konusunda ise oldukça comertler. Bir ürünü önce deneyip sonra almanız gerektiğini söylediğinizde Trip atmak yerine yardımcı olmaya çalışıyorlar. Yaptıkları işin bilincindeler. Yalnızca nars standında kumral bir adam var,evlere şenlik. Sanırsın Wayne Goss. Sorulara cevap vermez,uyguladığı fondöten rengini begenmedigim ıcın göz devirir falan.  Onun dışında kanyon sephora çalışanları  da çok cana yakın ve bilgili.

13 ağustos 15:03 13 ağustos 15:04


267. cuma günü ataköy a plus alışveriş merkezinde peşimize takılan kadın cidden sinirimi bozdu. ya anlamıyorum, ürün deneyemez miyiz? ne sesli konuşuyorduk ne bir şeye zarar verdik, tek yaptığımız far sürmek elimize ama bırakmadı peşimizi. anlamsız. tanım: gerçekten insanı rahatsız ettirebilen çalışanlar.

13 ağustos 13:28

266. "süslü sözlük yazarları" gibi tümü insan olan canlı türleri. ailevi sorunları olanları var, hayattan tat almasını bilenleri var, sevgilisine şu aralar kırgın olanları var, müşteri gıcıklığına karşı inatla gülümseyeni var, annesini özleyeni var...

19 temmuz 22:54

265. Tr'deki Sephoralardan alışveriş yapmaktansa istediğim markanın online servisinden yararlanmayı tercih ederim. Resmen dış görünüşe göre muamele ediyorlar. Bunu da tesadüfen fark etmiştim. Bir gün iş çıkışı gittiğimde tabi üstüm gayet şıktı, beni rahat bıraktılar. Haftasonu aynı yere yine gittim. Aradığım ürüne bakmak için. Bu sefer de üzerimde eşofman var. Bana olan bakışları sanki ben böcekmişim gibiydi. Hayır yani gerçekten çok garip, bu durum sadece TR'de var. Aşağılık kompleksine sahip bir millet olduğumuzun kanıtlarından sadece biridir Sephora Çalışanları.

19 temmuz 19:36

264. Müşterilerine hiçbir şey bilmiyormuş gibi davranan satış elemanları..Özgürce bakmak istiyorum ister param var alırım ister param yok gezmeye girerim,sizene? Sürekli ürün önermenize tahammül edemiyorum. Gerçekten müşterilerinizi boğuyorsunuz. 

19 temmuz 17:48


263. Kuzenimle beraber gittik ve kendisi 80$ lik alisveris yapti. Sample isteyince kadin kalmadi dedi. Bende orda he he dedim ciktik.

19 temmuz 03:40

262. dün historia sephora'da eleme potamdaki son beş parfümden tekini almak için girdiğim mağazada salak salak şeylerle itham eden çalışanlardır. aklımdaki parfümlere belki iki üç farklı ürüne daha bakacağımı yardımcılık babında ise (gbkz: versace eros pour femme parfüm)'a bakmak istediğimi söyledim söyler söylemez aa kesinlikle katılıyorum süper parfüm (gbkz: ben de kullanıyorum) eşliğinde tattım parfümü. derken elim bir sephora çalışanının önünde başka ürüne uzanma cesaretine erişti. sephora çalışanımız o parfümün (gizlinot: gucci guilty intense) bana göre hiç olmadığını tenimin rengiyle uyuşmayacağı hakkında zırvalar saçtı. ey süslüler ben ki parfüme cinsiyet takmanın yanlış olduğuna inanıyorum. bu nedir siyah ten beyaz ten sarı ten esmer ten parfümü diye bir şey mi var ? sinirlerim yavaş yavaş gerilse de göstermemeye çabaladım kendi kendime takılırken parfümün tekini beğendim ve fiyat sordum gördüğüm tepki inanılmazdı çok fazla parfümü denediğimi (gizlinot:5 )burnumun tıkandığını ve burnun üç parfümden sonra algısının kapanıp sürekli ilk kokuyu duyumsattığını bu yüzden de kokuyu benim beğenmemin mümkün olmadığını bana izah etti süper-uber-düper bilinçli sephora çalışanımız. ben de ne diyim öyle uğraşmayı pek sevmem iyi günler diyip orayı terk ettim. bir daha asla da gitmem bu meşhur felaketi canlı canlı tanık olmuş oldum. zaten gereksiz bir pahalılık da söz konusu.

19 temmuz 03:36 19 temmuz 03:43

261. Marmara parkta şeker mi şeker çalışan bir hanımefendi var, düğünüm için fondoten seçmeye çok yardımcı olmuştu :)

2 temmuz 07:47