sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (11)
  • medya (3)
  5

  15. Benefitin tintlerinden daha güzel olduğu söyleniyor ama ben karşılaştıramıycam. 

  Bana göre dudaklarda güzel durmuyor ya da benim dudaklarım güzel olmadığı için yakışmıyor (gizlinot: İkisinden biri kesin ama ilkidir umarım) yanaklar içinde ilk sürüldüğünde kırmızımsı vişnemsi rengi tatlı bir kan pembeye dönüşüyor. Aşırı doğal duruyor. çok çabuk sabitleniyor ve kalıcılık konusunda da baya başarılı. Kokusu da vişne gibi ben çok seviyorum. İndirimli fiyatıyla alınmaya değer diye düşünüyorum. 

  23 mayıs 12:55

  14. İndirim döneminde deneme amaçlı aldım.İnanılmaz guzel bi yapısı ve rengi var.Sanki utanmıssın da kızarmış gibi tatlı bi kırmızılık veriyor.

  Dudakta da yanakta da duruşu çok guzel.Halen daha bulursam stoklamak istiyorum.

  31 ocak 17:09

  13. bugün sephora indiriminde bu da ne ki acaba diye bakarken yakaladım. kasaya geldiğimde benetint'e yakın mı benziyor mu diye sorarken, kesinlikle alın bence daha da iyisi dediler. Ve aldım. Yalnız hala acaba fondotenin üzerine uygularken nasıl dağıtacağım diye düşünmekteyim.

  10 ocak 17:34

  12. Sephora indirminden aldım bugün. Denedim hemen yanaktaki duruşu çok güzel utanmışsınız da kızarmışsınız gibi rengi aşırı güzel. Dudaktan emin değildim ama dudakta daha da çok beğendim. Ruj sürmeyi sevmeyen benim gibi insanlar için biçilmiş kaftan doğal bir renk veriyor ruj varmış gibi değil. Sabitleniyor ve ben de dudak kuruluğu yapmadı. Yapış yapışta yapmadı kendi dudağım gibi oldu. Kalıcılığı da iyiyse tuttum ben bunu.ayrıca indirmden 25 tlye aldım. Bir de sürerken endişe etmenize gerek yok anında sabitlenmiyor dağıtma şansı veriyor size. 

  8 ocak 23:55

  11. indirimde 25 liraya aldığım ve bayıldığım ürün. Yanağıma 2 nokta olarak sürdüğümde heidi’ye selam çaktım ama olsun:) ambalajı da çok şirin. Kalıcılığı da başarılı. Fondöten üzerine uygulandığında altındaki ürünü silmiyor ki ben en çok bundan korkuyordum. Kalıcı dediysek de korkmayın makyaj temizleme suyuyla kolayca çıkıyor. 

  5 ocak 17:25

  10. daha önce the balmın bu tarz bir ürününü denemiştim ama hem renginin beklediğimden daha cırtlak çıkmasından hem de açtıktan bir iki hafta sonra yapısının bozulmaya başlamasından dolayı beni hayal kırıklığına uğratmıştı. yazın başlarında yağmur vardarın bir videosunda görünce alıp denemek istedim. o günden bu yana günlük makyajımın vazgeçilmezi oldu. dudakta tek başına çok beğenmesem de sephoranın lip glossunun altına sürdüğümde ikisi birbirini çok güzel tamamlıyor. yanakta ve burun üstüne sürdüğümde de güneşten yanmış gibi bir görüntü oluşturuyor. ilk aldığımda 35 liraydı ancak sephoranın kendi markasına yaptığı indirimde 20 liraya düştüğünde stoklamıştım. dolar kurunun fiyatlara yansımasından sonra ne kadar oldu bilmiyorum ama umarım yollarımızı ayırmak zorunda kalmayız :(

  15 kasım 2018 15:08

  5

  9. Denemek için aldığım dudak ve yanak renklendiricisi.

  Tanımı yaptık sıra yorumda; beklentimin üstünde bir performansa sahip. Makyaj çantamda benimle her yere geliyor. Bazen evden apar topar çıktığımda yolda yanağıma uyguluyorum kolayca dağılıyor ve doğal bir sonuç veriyor. Yüzümde renksizlikten kaynaklanan yorgun, bıkkın ve ölü ifade kayboluyor.

  Son fiyatından haberim yok fakat ben memnunum

  27 ekim 2018 13:34

  8. Sephora’nın benetint’e mudail gösterilen yanak ve dudak tinti.Benetintten daha başarılı buldum çünkü yanağımda ilk koyduğum yere yapışıp kalmadı.Genelde fondöten kullanan bi insanı değilim o yüzden likit ve krem allıkları çok kullanıyorum bu ise şu an fiyat performans olarak en sevdiğim <3 

  16 mayıs 2018 17:46

  5

  7. bitişinin, renginin doğallığına bayıldığım ürün.

  sırf merakımdan aldım, fiyatı da uygun sayılır bence. (gizlinot: 34,90) yaz mevsimi yaklaştıkça üründe azalmaya ve doğal makyaja doğru gidiyor elim. dün alıp bugün hemen denedim. yanaklarıma, dudağıma ve göz kapaklarıma (gizlinot: ne kadar sağlıklı bilemem tabii ama şimdilik irite etmedi) uyguladım. verdiği renk ve yüzümdeki genel uyum çok hoşuma gitti. böyle sağlıklı sağlıklı, canlı gösterdi. sanırım havalar soğuyana kadar elimden düşmeyecek. rujlara, toz allıklara veda ediyorum şimdilik. kokusu da vişne suyunu andırıyor, benim hoşuma gitti, rahatsız olmadım.

  16 mayıs 2018 15:10

  3

  6. Kokusu ve tadı kötü. Dudaktaki duruşu kötü. Çünkü durmuyor. kat kat sürünce dudak kenarın çizgi oluşuyor. Ama yanaktaki doğal duruşunu çok seviyorum.

  19 nisan 2018 11:55