4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (3)
  • medya (1)

4. Beğenilen bir pudra olduğunu okuyunca denemek istedim. Elimde hiç pudra yok ve t bölgem kontrolden çıkmış durumda. Sözlükte de uygun fiyatlı olduğu yazılınca hadi bi deneyim dedim ama standa yaklaştıkça 95 TL fiyat etiketi gittikçe netleşti ve elimi bile sürmeden, u çizerek çıktım sephora'dan.

19 ağustos 15:53

3. İzmir Sephora dan indirimde almıştım. Kullandığım anda gerçekten çok şaşırdım çünkü çok ince bir yapısı var. 25 TL ye almıştım Ocak ayında,şuanda ne kadar bilemiyorum. Hatta bazen rujları matlastirmak için bile kullanıyorum. İlk defa bir pudrayı bu kadar çabuk bitiriyorum. Elimde nars olmadığı için karşılaştırma yapamıyorum ama drug store pudralarından sonra çölde vaha gıbı geldi.

29 haziran 13:30

5

2. Yüzde duruşu nars light reflecting pudrayı andırıyor. İkisi de var elimde, yakın sonuçlar veriyor diyebilirim. ince yapılı ve yüze aydınlık veren güzel bir pudra. Rimmel stay matte ve essence ile alakası yok. Denenebilir.

29 haziran 00:50


4

1. Yapısı incecik pul pul veya kalıp gibi durmayan transparan pudra. iyidir hoştur ama ne yazık ki ana madde olarak talc içermektedir. Ürün aynı zamanda correction powder olarak anılmaktadır yani içindeki farklı renkler ile ciltteki renk sorunlarını nötrler. cilde hoş bir yansıma vermektedir. (gizlinot: Güncel fiyatı 63₺)

Ekleme: nars'ın light reflecting pudrasına benzemektedir, fakat sephora'nın pudrası daha fazla blurlamaktadır diyebilirim.

10 mayıs 14:19 10 mayıs 14:22