4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • oylar (12)
  • medya (5)

43. sephora indiriminden edinmiştim yaklaşık 1 ay kadar önce fakat hala çok cıvık bir kıvamı var biraz kurursa her şey daha güzel olacak. gerçekten simsiyah bir maskara öyle ki temizlerken tek bir pamuk yetmiyor beyaz pamuk siyah oluveriyor birden.

31 temmuz 19:00

5

42. (link: https://www.suslusozluk.com/sephora-outrageous-curl-maskara?i=809492 bir önceki yorumumda) yazdıklarıma ek olarak son değerlendirmemi eklemek istiyorum. yeterince hacim vermediğini söylemiştim, maskara bir kaç kullanım sonrası daha iyi bir kıvama geldi ve şuan hacim konusunda da memnunum. temizlemesinin zor olduduğunu, kipriklerimi döktüğünden bahsetmiştim; artık kendisini temizlerken çok daha sabırlı ve nazik olmaya çalışıyorum. normal bir maskarayı temizlediğimden daha uzun sürüyor ama tek katta bir kaç kat sürülmüş etkiyi verdiği için sorun etmiyorum.

bir daha alır mıyım derseniz; ben indirim zamanı uygun bir fiyata almıştım, gerçek fiyatının ne kadar olduğuna bağlı olarak ya da indirimde bir daha denk gelirsem kesinlikle bir daha alırım.

son olarak, hiç bu kadar seveceğimi sanmıyordum fakat gerçekten kendisi en sevdiklerimden biri artık. denemek isteyip aklında soru işareti olanlar için, bir şans vermelerini öneririm.

31 temmuz 18:54 31 temmuz 19:15

41. Deneme boyunu edindiğim maskara. Şimdi bu maskara simmmsiyah. Öyle bir siyah ki temizlerken önce suyla akıttım her yerim siyah oldu. Sonra bobbi brownin temizleme yağıyla temizledim. Yetmedi üstüne bioderma sensibio h2o ile üstünden ve diplerinden geçtim. Yetmedi duşa girdim. Hala göz altıma akıyordu. Ertesi gün uyandım göz altıma biraz akmıştı. Akşam eve geldim, hala göz altımda bir şeyler vardı. Yani çıkmak bilmiyor. Çıkıyormuş gibi görünüyor ama çıkmıyor. Gün içinde bazen biraz ağır hissettirebiliyor. Sürerken gözkapağına bulaşıyor. Sürdükten sonra hah oldu diyorsunuz, 5 dk sonra bir bakmışsınız yine bulaşmış. Yani çekilir çile değil. Formülü rahatsız etmedi, dökülme de çok yapmadı. Çıkarırken çok uzun sürdüğünden bir iki kirpiğim gitmiş olabilir.

Ancak bir özelliği var ki bu korkunçluklara rağmen süreceğim. Kıvırıyor, hem de nasıl! Ben kirpiklerimi kıvırmam ve düzdür. Hele dış köşedekiler aşağı bakar. İlk defa o dış köşeyi kıvırabilen ve kaldırabilen bir maskara buldum. Ve gün içinde de düşmedi. Kirpiklerime aşık oldum resmen. Fırçanın marifeti mi bilmiyorum ama umarım öyledir de başka maskaralarla kullanırım. Gerçi Küçük boyu olduğundan normal tüplerin boyuna gelmez herhalde ama başlarda kullanırım kapağı kapanırsa. Hatta baktım işe yarayacak gibi, büyüğünü alır fırçasını kullanırım.

26 temmuz 14:53


40. Waterproof olmayanı bir damla göz yaşı ile tüm göz altlarıma aktığı için waterproof olanından memnun kaldığım maskara. Uzatması ve kıvırması şahane, gün boyunca o kıvrıklığını da koruyor. Simsiyah olması çok güzel ama yapısı ıslak olduğu için soğuttu biraz kendisinden

19 temmuz 19:22

5

39. Tipi çok tatlı bence işlevi de bir o kadar iyi.Çünkü plastik yapıda , ben genelde plastik  fırçalı ürünleri seviyorum ilk açtığımda biraz ıslak ancak gün içindeki performansı iyi .Akma bulaşma dökülme yok .Gayette iyi kıvırıyor kısa düz sarı kirpiklerimi .Ben şu anda minik boyunu kullanıyorum bitince tam boyunu mutlaka alırım 

7 temmuz 19:23

38. fırça yapısı olarak çok başarılı bulduğum, ama ne yazık ki bende ilk kullanımdan beri her sürmemde dökülme yapan maskara... arada sürüyorum, ama kurumaya da başladı. olur mu bilmem ama fırçayı temizleyip hiç dökülme yapmayan maskaralarımla deneyeceğim.

7 temmuz 01:47

37. İndirimde 30₺ye edindiğim ve aşk-nefret ilişkisi yaşadığım maskaradır.

Küçücük fırçası çok güzel iş görüyor, her kirpiğe ulaşıp kavrıyor, gerçekten çok güzel kıvırıyor, uzatıyor. Yaalnııız sürmesi benim için adeta işkence. Yeni açıldığından olsa gerek zaten yapısı aşırı ıslak, sürerken ne kadar dikkatli olursam olayım tüm göz kapağıma bulaşıyor, göz makyajımı mahvediyor ve beni çileden çıkarıyor. 

Her sürdüğümde birdaha asla sürmeyeceğim desem de gün içinde kirpiklerimle aşk yaşıyorum ve sonrasında bu döngü aynen devam ediyor. Ha bir de gün içinde gözaltıma bulaşıyor. 

Niye hala kullanıyorsun diye sormayın ben de bilmiyorum :(

7 temmuz 01:15


36. Doğrusu bu maskara doğallıktan oldukça uzak bir ürün. Kirpiği az olan süslülerde güzel durmayabileceğini düşünüyorum.

Renk verme açısından muhteşem, uzatması da bir o kadar öyle. Fakat o tek tek kirpiğin göründüğü doğal görüntü yok.

Bu arada aplikatörü bana ilginç geldi, ilk elime aldığımda alt kirpik için sanmıştım. Belki fırça tellerinin kısalığından dolayı o yapay görüntü geliyordur, aynı rimel formülünü başka bir fırçayla deneyerek daha doğal bir sonuç da alınabilir gibi.

5 temmuz 12:55 18 temmuz 03:56

35. sephora indiriminde küçük boyunu almıştım ve rimelin tüpü fırçası ile beraber çıktı... yani şöyle tarif edeyim rimel tüpten çıkarken fazlasını alan ucundaki kısım kapağıyla beraber çıktı. Neyse 1-2 kez o şekilde kullandım ama rimelin hepsi fırçada kaldı, zaten ilk açıldığında bir kaç gün aşırı ıslak rimel kullandıkça kıvama gelecek sanırım ama 2 kereden fazla kullanamadım rimeli. Başka bir arkadaşım da mini boy aldı onda da aynı sorun olmuş. İkimizde Taksim şubeden tedarik etmiştik ürünü, oradakilerde mi bir sıkıntı var bilmiyorum bilginiz olsun. Kullanabildiğim kadarı ile bende gün içinde akma yapmadı, çıkarırkende yağ bazlı bir ürün ile temizlediğim için yine sıkıntı yaşamadım. Büyük boyunu kesinlikle alacağım.

5 temmuz 08:43

34. Bittikçe alacağım tek rimel. Öncelikle kirpik tipimden bahsediyim orta uzunlukta/gürlükte ve aşağıya doğru bakıyor.

-fırçası çok küçük ama ulaşamadığı kirpik yok hepsini tek tek kavrıyor

-yapısı ıslak olduğundan kirpiklerimi yapıştırabiliyor

-şimdiye dek kirpiklerimi düşürmediği için sevdiğim iki maskara vardı fakat o maskaralar 8-9 saat kirpikleri yukarıda tutabiliyordu ama bu maskara kirpiklerimi 12 saat tutabiliyor sırf bunun bu özelliği için yine alacağım

-siyahlığı gayet güzel beğendim

-yağlı bir temizleyici olmadan asla çıkmıyor çıķsa bile inanılmaz kirpik döküyor (acıbadem bebak ve sephora'nın ayçiçek yağlı temizleyicisi iyi sonuç veriyor)

-kirpikleri kıvırıyor

4 temmuz 20:49