4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (46)
  • oylar ()
  • medya (5)

46. İlk kullandığım da neden beğenmedigimi bilmiyorum ama şu aralar favorim.Fırcasinin ince olması öyle kolay sürülmesini sağlıyor ki.ilk fırsatta yedekleyecegim.

23 eylül 14:36

5

45. ben de bu ürünü damla altun’dan görüp alanlardanım. sephora indiriminden 30 tl’ye almıştım, güncel fiyatını bilmiyorum ne yazık ki. 

öncelikle kirpiklerim uzun fakat seyrek, sürekli gözlük kullandığımdan gözlük camı uzun kirpiklerimin şeklini bozdu ve biri oraya biri buraya bakıyor kirpiklerimin. bu yüzden maskara bulmak çok zor oluyor benim için, çoğu maskara şeklini düzeltemediği için kirpiklerim karman çorman bir şey oluyorlar. 

gelelim bu maskaraya, öncelikle açtığımda çok ıslak olduğu için ben 6-7 saat aralıklarla tüpe sokup yenilemek üzere açık bıraktım maskarayı. bana ilk başta biraz fazla kurumuş gibi geldi, ama şu an normal geliyor. kıvamına geldikten sonra damla altun gibi sürmeyi denedim ama kirpiklerimi yapıştırdı ve örümcek ağı oldu, belki ben beceremedim ama olmadı yani. maskaranın fırçasını çok beğendim, benim kirpiklerim dağınık olduğu için bölge bölge farklı uygulama yapabildim. alt kirpikler için de çok iyi. maskarayı gerçekten beğendim, benim istediğim tek tek ayırma ve hacim vermeydi, bunları yerine getirdi. her sürdüğümde çılgın kirpiklerim oluyor, kardeşim pek beğenmiyor o görüntüyü ama bence güzel. 

bu maskara en iyi suyla çıkıyor. meğersem o kadar süre kirpiklerimi boşuna çitilemişim, suyla akıp gidiyor. fakat akarken her tarafı simsiyah yapıyor, ve kalıntı bırakıyor. çıkarması biraz zahmetli yani. 

13 eylül 11:09

44. damla altun sayesinde görüp aldığım, hayli ıslak ama etkisi mükemmel maskara. fiyatı 40-45 arası bir şeydi. ama bunun da fiyatı artacağı için (belki artmıştır bile) sürekli kullanmaya kıyamıyorum. çünkü 50 tl den fazla vermem.

5 eylül 05:38


43. sephora indiriminden edinmiştim yaklaşık 1 ay kadar önce fakat hala çok cıvık bir kıvamı var biraz kurursa her şey daha güzel olacak. gerçekten simsiyah bir maskara öyle ki temizlerken tek bir pamuk yetmiyor beyaz pamuk siyah oluveriyor birden.

31 temmuz 19:00

5

42. (link: https://www.suslusozluk.com/sephora-outrageous-curl-maskara?i=809492 bir önceki yorumumda) yazdıklarıma ek olarak son değerlendirmemi eklemek istiyorum. yeterince hacim vermediğini söylemiştim, maskara bir kaç kullanım sonrası daha iyi bir kıvama geldi ve şuan hacim konusunda da memnunum. temizlemesinin zor olduduğunu, kipriklerimi döktüğünden bahsetmiştim; artık kendisini temizlerken çok daha sabırlı ve nazik olmaya çalışıyorum. normal bir maskarayı temizlediğimden daha uzun sürüyor ama tek katta bir kaç kat sürülmüş etkiyi verdiği için sorun etmiyorum.

bir daha alır mıyım derseniz; ben indirim zamanı uygun bir fiyata almıştım, gerçek fiyatının ne kadar olduğuna bağlı olarak ya da indirimde bir daha denk gelirsem kesinlikle bir daha alırım.

son olarak, hiç bu kadar seveceğimi sanmıyordum fakat gerçekten kendisi en sevdiklerimden biri artık. denemek isteyip aklında soru işareti olanlar için, bir şans vermelerini öneririm.

31 temmuz 18:54 31 temmuz 19:15

41. Deneme boyunu edindiğim maskara. Şimdi bu maskara simmmsiyah. Öyle bir siyah ki temizlerken önce suyla akıttım her yerim siyah oldu. Sonra bobbi brownin temizleme yağıyla temizledim. Yetmedi üstüne bioderma sensibio h2o ile üstünden ve diplerinden geçtim. Yetmedi duşa girdim. Hala göz altıma akıyordu. Ertesi gün uyandım göz altıma biraz akmıştı. Akşam eve geldim, hala göz altımda bir şeyler vardı. Yani çıkmak bilmiyor. Çıkıyormuş gibi görünüyor ama çıkmıyor. Gün içinde bazen biraz ağır hissettirebiliyor. Sürerken gözkapağına bulaşıyor. Sürdükten sonra hah oldu diyorsunuz, 5 dk sonra bir bakmışsınız yine bulaşmış. Yani çekilir çile değil. Formülü rahatsız etmedi, dökülme de çok yapmadı. Çıkarırken çok uzun sürdüğünden bir iki kirpiğim gitmiş olabilir.

Ancak bir özelliği var ki bu korkunçluklara rağmen süreceğim. Kıvırıyor, hem de nasıl! Ben kirpiklerimi kıvırmam ve düzdür. Hele dış köşedekiler aşağı bakar. İlk defa o dış köşeyi kıvırabilen ve kaldırabilen bir maskara buldum. Ve gün içinde de düşmedi. Kirpiklerime aşık oldum resmen. Fırçanın marifeti mi bilmiyorum ama umarım öyledir de başka maskaralarla kullanırım. Gerçi Küçük boyu olduğundan normal tüplerin boyuna gelmez herhalde ama başlarda kullanırım kapağı kapanırsa. Hatta baktım işe yarayacak gibi, büyüğünü alır fırçasını kullanırım.

26 temmuz 14:53

40. Waterproof olmayanı bir damla göz yaşı ile tüm göz altlarıma aktığı için waterproof olanından memnun kaldığım maskara. Uzatması ve kıvırması şahane, gün boyunca o kıvrıklığını da koruyor. Simsiyah olması çok güzel ama yapısı ıslak olduğu için soğuttu biraz kendisinden

19 temmuz 19:22


5

39. Tipi çok tatlı bence işlevi de bir o kadar iyi.Çünkü plastik yapıda , ben genelde plastik  fırçalı ürünleri seviyorum ilk açtığımda biraz ıslak ancak gün içindeki performansı iyi .Akma bulaşma dökülme yok .Gayette iyi kıvırıyor kısa düz sarı kirpiklerimi .Ben şu anda minik boyunu kullanıyorum bitince tam boyunu mutlaka alırım 

7 temmuz 19:23

38. fırça yapısı olarak çok başarılı bulduğum, ama ne yazık ki bende ilk kullanımdan beri her sürmemde dökülme yapan maskara... arada sürüyorum, ama kurumaya da başladı. olur mu bilmem ama fırçayı temizleyip hiç dökülme yapmayan maskaralarımla deneyeceğim.

7 temmuz 01:47

37. İndirimde 30₺ye edindiğim ve aşk-nefret ilişkisi yaşadığım maskaradır.

Küçücük fırçası çok güzel iş görüyor, her kirpiğe ulaşıp kavrıyor, gerçekten çok güzel kıvırıyor, uzatıyor. Yaalnııız sürmesi benim için adeta işkence. Yeni açıldığından olsa gerek zaten yapısı aşırı ıslak, sürerken ne kadar dikkatli olursam olayım tüm göz kapağıma bulaşıyor, göz makyajımı mahvediyor ve beni çileden çıkarıyor. 

Her sürdüğümde birdaha asla sürmeyeceğim desem de gün içinde kirpiklerimle aşk yaşıyorum ve sonrasında bu döngü aynen devam ediyor. Ha bir de gün içinde gözaltıma bulaşıyor. 

Niye hala kullanıyorsun diye sormayın ben de bilmiyorum :(

7 temmuz 01:15