sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (50)
 • oylar (18)
 • medya (3)

50. Geçen sene önce sephora indiriminden 35 liraya aldığım maskara.

Kirpiklerim orta uzunlukta, orta yoğunlukla. Düz değil hafif kıvrık. Ben bu maskaraya bayılıyorum. Gerçekten uzatıyor, kıvırıyor ve yoğun kirpik görüntüsü sağlıyor. Ben 2 bazen 3 kat sürüyorum. O yüzden çıkarması zor oluyor ama olsun. Şiddetle öneririm.

15 ocak 13:00

3

49. küçük boyunu almıştım, genel beğenmiş ama benim kirpik yapımı kaldırıp kıvıramadı. Sanki biraz koyulaştırıp uzattı belirginleştirdi fakar kıvırmadığı için dimdik her an ok gibi fırlayacak gibi durdular.

14 ocak 04:07

48. kullandığım en iyi uygun fiyatlı maskara. mac'in upward lash maskarasına muadil bence, artık mevcut zamlarla mac almak biraz acıtacağı için bunu denemek istemiştim ve iyi ki de almışım diyorum. fırçası tüm kirpiklere ulaşıyor, tam kavrıyor ve bunu yaparken gözkapağına bulaşma yapmıyor. ayrıca göz altıma da dökülmüyor. yalnız biraz zor çıkıyor, 2 gün önce cilt bakımına gittiğimde kadın çıkarmak için o kadar uğraştı ki "nedir bu ürün ben de alacağım 5 pamuk değiştirdim hala geliyor" dedi. yağlı bir temizleyici ile çıkarmanızı tavsiye ederim. bundan sonra günlük hayatta lancome mac falan aranmam, direkt bunu stoklarım.

11 ocak 15:30

47. Hayatımın maskarası.Ben bunun waterproof olanından 4-5 tane kullandım.İlk açıldığında gerçekten çok ıslak o yüzden dikkatli uygulamak gerekiyor.Ben uygulamayı yaptıktan sonra bitmiş I Love Extreme fırçası ile yapışanları ayırıyorum.Ve gerçekten simsiyah , kirpiklerimi kaşıma değdirecek kadar çok uzatan ve hacim olarak da benim beğendiğim bir maskara.Temizlenmesi de suya dayanıklı olduğu için biraz zor o yüzden şimdilerde eskisi kadar çok uygulamıyorum ama çift fazlı makyaj temizleyicileri ile çıkartılabiliyor.Seni çok sevsem de günlük olarak kullanmak kirpiklerimi çok yoracağı için arada kullanıyorum.

8 ocak 14:48

46. Sanırım benim sonsuza dek aşkım olacak maskarayı buldum. Sephora indiriminde merak ettiğim ve maskaram bitmek üzere olduğu için sipariş edip 30 TL’ye aldım. Kirpiklerim uzundur ama kıvrık durmaz hiçbir zaman. Bu maskara kirpiklerimin hepsini tek seferde kavrayıp kıvırdı ve dolgunlaştırdı. Göz altıma çok fazla dökülme de yapmadı. Yoluma bu maskaraya devam eder, geride kalan maskaralara hayatta başarılar dilerim.

8 ocak 12:23

45. Muhteşem hacim veren şuan kullandığım rimeldir. yalnız daha sonra gün içerisinde göz altına dökülme yapıyor... ben aldığımda 59 civarı bir fiyatı vardı. 

1 ocak 14:04

44. minicik boyları oluyor, uzun zamandır bunları kullanıyorum kuruma derdi yok, kurumadan bitiyor zaten.

güzel kıvırıyor ve dolgunlaştırıyor bence, topaklanma problemi de yok fırçası falan minicik zaten, seviyorum hep bunları kullanıyorum diye düşünüyordum taa ki sağ tarafta çıkan chanel in herkesin bayıldığı mascarasının yorumlarını görene kadar, şimdi biran önce bitsin istiyorum biter bitmez onu alacağım. :)

ilgili medya:
1
13 aralık 2018 20:47

43. İlk kullandığım da neden beğenmedigimi bilmiyorum ama şu aralar favorim.Fırcasinin ince olması öyle kolay sürülmesini sağlıyor ki.ilk fırsatta yedekleyecegim.

23 eylül 2018 14:36

5

42. ben de bu ürünü damla altun’dan görüp alanlardanım. sephora indiriminden 30 tl’ye almıştım, güncel fiyatını bilmiyorum ne yazık ki. 

öncelikle kirpiklerim uzun fakat seyrek, sürekli gözlük kullandığımdan gözlük camı uzun kirpiklerimin şeklini bozdu ve biri oraya biri buraya bakıyor kirpiklerimin. bu yüzden maskara bulmak çok zor oluyor benim için, çoğu maskara şeklini düzeltemediği için kirpiklerim karman çorman bir şey oluyorlar. 

gelelim bu maskaraya, öncelikle açtığımda çok ıslak olduğu için ben 6-7 saat aralıklarla tüpe sokup yenilemek üzere açık bıraktım maskarayı. bana ilk başta biraz fazla kurumuş gibi geldi, ama şu an normal geliyor. kıvamına geldikten sonra damla altun gibi sürmeyi denedim ama kirpiklerimi yapıştırdı ve örümcek ağı oldu, belki ben beceremedim ama olmadı yani. maskaranın fırçasını çok beğendim, benim kirpiklerim dağınık olduğu için bölge bölge farklı uygulama yapabildim. alt kirpikler için de çok iyi. maskarayı gerçekten beğendim, benim istediğim tek tek ayırma ve hacim vermeydi, bunları yerine getirdi. her sürdüğümde çılgın kirpiklerim oluyor, kardeşim pek beğenmiyor o görüntüyü ama bence güzel. 

bu maskara en iyi suyla çıkıyor. meğersem o kadar süre kirpiklerimi boşuna çitilemişim, suyla akıp gidiyor. fakat akarken her tarafı simsiyah yapıyor, ve kalıntı bırakıyor. çıkarması biraz zahmetli yani. 

13 eylül 2018 11:09

41. damla altun sayesinde görüp aldığım, hayli ıslak ama etkisi mükemmel maskara. fiyatı 40-45 arası bir şeydi. ama bunun da fiyatı artacağı için (belki artmıştır bile) sürekli kullanmaya kıyamıyorum. çünkü 50 tl den fazla vermem.

5 eylül 2018 05:38