sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (14)
 • oylar (1)
 • medya (1)

14. Outrageus curl almak için gittiğim sephoradan outrageous volume alıp çıktım. İlk izlenimim pek de iyi olmadı. Keşke almadan yorumlara baksaydım diyorum. Yapısı çok çok ıslak. Her yere bulaştı ve altına Dior 3D Maximizer’ı uygulamama rağmen beklediğim etkiyi vermedi. Zaten toplasan 10 tane kirpiğim var onları da birbirine yapıştırdı :( şimdi ağzını açtım kuruması için umarım kuruyunca biraz daha iyi olur. 

Edit: Kızlar Maskara birkaç kullanımdan sonra optimal etkisini gösteriyor. Verdiği volüm ve uzunluk harika. Bulaşma sorunu da kullandıkça aşılıyor. Kullandığım high end maskaralardan daha iyi anlaşacağız gibime geldi.

31 aralık 2018 17:38 4 ocak 21:07

13. Sürümü zor ve fırçası da hayli işlevsiz maskara. 

16 aralık 2018 22:43

12. İlk açıldığında öyle böyle ıslak değil fırçayla o kadar fazla ürün geliyo ki sıyırarak bile kurtulamadım bir hafta boyunca fırçayı çektiğim an peçeteye silip kullandım o derece.  İlk başta hiç beğenmedim heryere yapıştı bulaştı yapıştırdı kirpiklerimi vs sonra başka bi maskara kullanmaya devam ettim yaklaşık iki hafta sonra inat ettim tekrar kullanayım dedim. Kıvamı hala ıslak olsa da biraz normale dönmüştü gerçekten güzel hacim verdi ama çok uzatmadı. Tek kat uygulayınca da yetiyor siyahlığı da güzel ama bence aldıktan sonra açıp bi süre kurumasını beklemek şart. Şu an memnunum benim için hacim çok önemli onu sağladı. Yalnız çıkarırken yağ bir temizleyiciyle çıkarıyorum diğer türlü zor çıkıyor gibi. Güzel ama zahmetli bir maskara biraz bitince alır mıyım şu an emin değilim ama kullanılmayacak gibi de değil kesinlikle.

17 ağustos 2018 16:00

11. Topaklanma yapan, sürülemeyen başarısız maskara. Sephora'dan soğuma sebeplerimden. Diğeri de eriyen rujları.

15 ağustos 2016 01:25 28 ekim 2016 22:33

10. tek beğenmediğim tarafı sürdükten bir süre sonra göz kapağıma bulaşması. eğer bu problem ile karşılaşmasaydım uzun bir süre başka maskara arayışına düşmezdim, o derece beğeniyorum.

edit: bugün fark ettim ki, iki farklı fırça çeşidi var bu ürünün. biri uzun diğeri kısa. bu girdide bahsettiğim uzun olanıydı. bugün bir de kısasını aldım. bir süre kullandıktan sonra onunla ilgili düşüncelerimi de buraya ekleyeceğim.

6 nisan 2016 09:26 8 mayıs 2016 01:41

9. İlk başta maybelline one by one uygulayıp üstüne uygulayınca mükemmel olan maskara. daha da mükemmel olsun isterseniz one by one sürün, bitmiş they're real fırçasıyla tarayın ve sephora'yı uygulayın. takma kirpik sanan bi çok kişi oldu

5 mart 2016 16:53 27 mayıs 2016 15:20

8. Yapisi akiskan ve zor kuruyan cinsten oldugu icin yapisan iki kirpigi ayirmaya calisirken vurdugum her firca darbesinde baska kirpiklerim de birbirine yapisti. Kurdanla ayirmasaydim denizden cikmis gibi bir goruntum olacakti. Ancak bu benim urunu ilk kullanisimdan kaynaklaniyor olabilir. Yapisini bilseydim urunun fazlasini fircadan alirdim ve ustuste daha fazla surmezdim. Cunku ilk suruslerde hic yapistirmadi hatta tek tek ayirdi. Verdigi kivrikligi da sevdim. Kisacasi Urune asik olmadim ama hoslandim diyebilirim.

16 ekim 2015 08:52

7. adını ne zaman görsem britney spears'ın outrageous şarkısını söylemeye başladığım güzel ambalajlı maskaradır. kullandığım dönemde beğensem de 2. kez almaya değer gördüğüm maskaralardan olamadı kendisi.

24 ağustos 2015 12:56

6. maskara konusunda çok bilgim olmayarak geçtiğimiz cumartesi sephora'ya gittiğimde deneme boyunu görüp "bi deneyeyim ya neymiş bu" diyerek aldığım maskara.

Benim kirpiklerimle ilgili çok fazla şikayetim yoktur. gür ve uzun sayılabilecek kirpiklerim var. kirpiklerime rimel sürerek rengini koyulaştırmaya ve kirpiklerin üstüne dökülen farları silmeye çalışıyorum. (gizlinot: o ne demekse )

bu sabah bu maskarayı sürdüm ve tek katta şaşırtıcı derecede başarılı bir sonuç aldım. gerçekten kirpiklerimi tek tek öyle güzel ayırdı ki hayran kaldım. yukarıda da bahsedilmiş biraz bulaşma yapıyor işin eksi yanı bu. ancak gerçekten maskara konusunda cahil olan beni bile çok etkiledi.

kirpiklerim tek tek ayrılsın ve uzun görünsün diyorsanız bence bu maskarayı bir deneyin süslüler.

24 ağustos 2015 09:29

5. "Outrageous volume" adlı tombalak görünümlü maskara. bunca yıldır kullanmadığım marka maskara kalmadı, en memnun olduğum sephora'nın ki oldu. indirimli görünce bir deneyim demiştim, vazgeçemiyorum artık. dolgunlaştırma, belirginleştirme, bir maskaradan ne ararsanız hepsi var bunda. tavsiye ederim.

25 haziran 2015 09:02 10 ağustos 2015 11:15