0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (0)
  • medya (4)

6. Şuan dudağımda olandır. Çok güzel bir ferahlık hissi veriyor ve yapış yapış değil kesinlikle. Çok çok az bir dolgunlaştırma etkisi veriyor fakat çok hızlı geçiyor. Sürdükten 1 saat kadar sonra hafif bir parlaklık kalıyor sadece. Bardağa falan çok bulaşıyor ama lipgloss neticede aldırmıyorum.  hafif renk veriyor severek kullanıyorum. 

27 ekim 18:49

5. Dudakları uzun bir süre ferah ferah yakan lip gloss. Bu yanını çok sevdim.Hatta muhtemelen psikolojik olarak o yanma hissiyle sürekli aynaya baktım dolgunlasti mi diye.

Kalıcılığı çok uzun değildi maalesef. Ama

Ürünün en sevmediğim yanı yapış yapış olması. Ama zaten tüm glosslarda bu sorunla karşılaştım Rihanna'ninki hariç.

İndirmde ne kadar olur bilmem ama indirimsiz Fiyatı 47,90 'Di yanlış hatırlamıyorsam.

20 ekim 21:09

4. 02 Nude rengini geçen hafta 40₺ye aldım.

Sürdüğümde 1 saat civarı dudaklarımı yakıyor (iyi anlamda :d) ve ferahlık hissi veriyor. o yakma sanki dolgunlaştırıyormuş gibi bir hissiyat veriyor, ama ben 40₺ verdiğim için dudaklarımın dolgunlaştığını düşünmek istiyor olabilirim :d 

Yapışma olayı biraz var ama çok rahatsız edici değil, her lip glossta illa ki saçları uzak tutmak gerekiyor. Dudakların birbirine yapışması gibi bir sorun yok denebilir.

Bence lip gloss seviyorsanız denenebilir, kullanımı güzel ama çok da şart değil tabi ki.

4 ağustos 17:19 4 ağustos 17:26


3. 2 numarasını kullanıyorum. Yapısı ortalama bir lipgloss. Yapışkanlık hissi hiç yok değil ama rahatsız edici boyutta da değil bence.

Dudaklarım pembe mor arası pigmentlidir ve nude ruj bulmak gerçekten işkence gibi. Örneğin; Kinda sexy, melted chocolate, birthday suit, golden rose vm 27 hepsi ve daha bir çok herkesin günlük kullanabildiği nude ruj bende sanki dudaklarıma beyaz boya sürmüşüm gibi duruyor. Bu lipgloss hem istediğim nude ruj görünümünü hem de canlı parlaklığı verdi. Dudakları pigmentli olup nude ruj bulamayan süslülere kesinlikle tavsiye ediyorum.

şeffafı nasıldır bilmiyorum fakat ruj üstüne sürmeye müsait bir yapısı yok. Kalın yapılı ve altta ruj varsa kaldırıyor. şeffaf alıp istediğiniz rujların üstüne sürmektense Beğendiğiniz rengini almanızı öneririm.

dudakları şişirme özelliği bence de yok. Ama bugüne kadar ince dudaklarımı büyütebilen bir ruja hiç denk gelmediğim ve bunu o amaçla da almadığım için önem vermiyorum. yine de ismini böyle koymasalar daha iyi olurmuş. 

9 mayıs 01:41

2. 02 numarasını istiyordum, bulamadım ve fazla ton farkı yok diye 03’ü aldım. Ambalajını çok tatlı buluyorum. Biraz yoğun bir yapısı var ama sürünce yapış yapış hissettirmiyor. Dudağı yakıyor ve karıncalandırıyor, ferah bir his veriyor. Ama çizgilere doluyor ve bazı kısımlarda birikme yapıyor. Biraz yuttum sanırım, boğazımda yanma var şu an :d

Dudağı büyütüyor mu? Bence bariz şekilde büyütüyor. Birkaç saat sonra editlerim bu girdiyi. :d

Edit: Dudak yalasan siliniyor, zaten lip glosslardan kalıcılık beklentim yok ama bu kadar çabuk silinmesini de beklemiyordum. Dudak büyütme etkisi de en fazla 1 saat sürüyor. Yine de parlaklığını ve anlık etkisini beğendim, 02 numarasını da indirimde alabilirim.

20 ocak 18:05 21 ocak 00:45

1. birazdan alıp deneyeceğim glosstur, damla altun sağolsun.

edit: al-dım ama daha iyi plumping amaçlı olanlarını denemiştim, örneğin sally hansen markalı olan. xxl nude rengini aldım ama aklım universalda kaldı. lazım mı derseniz ı-ıh. nyx butter glosslar daha güzeldir bence. tasarımı oldukça şık fakat bilemedim.

ayrıca dudakları yakmıyor aksine hafiften bir ferahlatıyor diyebilirim.

fiyatı 34,90 olan dolgunlaştırıcı etkili dudak parlatıcısı.

18 aralık 2017 19:57 18 aralık 2017 23:46