4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • oylar (5)
  • medya (2)

48. -gözlerim hassastır, şuana kadar bir çok ürün denedim ve hepsi gözümü yakıyordu fakat bu ürün yakmıyor.

-suya dayanıklı maskaramı çıkarmak için ürünü pamuğa döküp gözümün üstünde bekletmem yeterli kolayca çıkarıyor

-oldukça bereketli bir ürün kesinlikle bir şansı hakediyor

-tam boyu 30 tl küçük boyu 15 tl olması lazım

20 nisan 18:15

47. dün sephora demirören’de 18 liralık maske alışverişimde verilen sample boyuna sahibim -kasadaki kadın o kadar tatlıydı ki kendisi koydu direkt poşete birkaç tane daha deneme ürünüyle beraber- 

ilk izlenim olarak ba-yıl-dım! dün gözümde loreal’in miss baby roll maskarası, bugün de maybelline lash sensational vardı. ikisini de efor gerektirmeden direkt sildi. o çıkmayan, gözlerimi resmen çitilemek zorunda kaldığım lash sensational resmen iki ovalamaya çıktı. 2-3 tane kirpik gördüm pamukta ama bu tamamen maskarayla alakalı çünkü başka maskaralarda bu durumu hiç yaşamıyorum. çift fazlı olmasına rağmen yapış yapış his bırakmıyor. gözlerimi kurutmadı, hassas olmasına rağmen yanma hissi yaşamadım. 

malesef fiyatını bilmiyorum ama elimdeki makyaj temizleme ürünleri bittiği zaman ilk alacağım şey bu olacak ondan eminim!

16 nisan 23:52

5

46. Bebeğimm göz makyaj temizleyicisi. Çoğu kişinin favorisi lancome bifacil, rimelin yanında paketten çıkınca deneme fırsatı bulmuştum ama inanın ben hiç sevememiştim gözlerimi yakmıştı ve rimelimi tam temizleyememisti. Sephora'nın ki öyle bir şey yapmadı normal rimeli harika temizliyor. Waterproof rimelleri de bir kaç saniye pamuğu gözümde bekletip silince güzel temizliyor. Gözlerim çok hassas bebe şampuanları bile yakıyor desem yalan olmaz bunda öyle bi problem olmadı. Yağlı bi his çok az da olsa bırakıyor. ben gene de sildikten sonra gözümü yıkıyorum. Kesinlikle Bitirince alacağım bi ürün. 3. Şişemdeyim. Lancome bi facil ile kıyaslarsam benim için fiyat performans olarak çok daha yukarıda olan bi temizleyici.

17 şubat 21:17


5

45. garnier çift bazlıdan daha çok beğendiğim, rimelimi bir tık daha iyi temizlediğini düşündüğüm ürün. ayrıca garnierın içeriğine göre daha temiz bir içeriğe sahip.

25 ocak 21:08

44. keşfetmekte geç kaldığımı düşündüğüm bir ürün bu. eskiden diadermine'in çift fazlı göz makyajı temizleyicisini kullanıyordum, biraz gözlerime bastırmam, uğraşmam gerekiyordu. sephora'da buna gerek duymuyorum. üstelik gözlerimi yakmıyor, yağ içinde bırakmıyor.

​30 liraya aldım, fiyat​/performans açısından memnun kaldım. bitince hiç macera aramadan yine bunu alacağım.

25 ocak 16:37

5

43. Şu ana kadar kullandıklarım arasında en iyisi 👍

23 ekim 2017 01:08

42. Bir setin içinden çıkan küçük boyunu kullanmıştım gayet memnundum. 1 sene sonra en büyük boyunu aldım ve göz çevremi çok yakıyor, lash sensational maskarayı çıkartmıyor. 30 saniye bastırıyorum falan hiçbir türlü istediğim etkiyi alamadım. Bitirmek için bol bol kullanıyorum artık.

10 eylül 2017 12:36


41. Max factor masterpiece maskarasının müptelası olmamla birlikte almak zorunda kaldığım ve çok sevdiğim ürün. Kullananlar varsa bilirler, max factor'un masterpiece maskarası maybelline lash sensational'ın iki katı, asla çıkmıyor. Baş edemeyince ben de sephora'nın temizleyicisini aldım ve gözümde ne var ne yok hepsini çıkardı. Benim kirpiklerimde dökülme olmadı, gözlerimde yanma veya tahriş de olmadı. Fiyatı da uygun ve zaten birkaç damla kullanmak yettiği için çok da bereketli.

12 mayıs 2017 14:07

40. herkesin memnun kaldığı ama benim gözümü yakmış üründür. önce büyük boy aldığım için pamuğa azar azar dökerek kullandım ve onu bitirdim. sonra 2. bir şans vermek için küçük boyunu aldım. yine yaktı. kısacası bana uymadı.

13 mart 2017 11:17

39. Begenerek kullandigim bir urun. Garnier cift fazli ile donusumlu kullaniyorum. Sephoraya gittigimde tekrar alabilecegim bir urun ancak alternatifleri de kullanilabilir. Garnier ile arasinda cok bir fark gormedigimden ozellikle bunun icin sephoraya gitmem.

5 ocak 2017 19:34