4.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (49)
  • oylar (4)
  • medya (3)

49. En sevdiğim göz makyaj temizleyicisi. Suya dayanıklı ürünleri de gayet güzel çıkarıyor. Mutlaka deneyin. 

18 mart 00:58

5

48. Bebeğimm göz makyaj temizleyicisi. Çoğu kişinin favorisi lancome bifacil, rimelin yanında paketten çıkınca deneme fırsatı bulmuştum ama inanın ben hiç sevememiştim gözlerimi yakmıştı ve rimelimi tam temizleyememisti. Sephora'nın ki öyle bir şey yapmadı normal rimeli harika temizliyor. Waterproof rimelleri de bir kaç saniye pamuğu gözümde bekletip silince güzel temizliyor. Gözlerim çok hassas bebe şampuanları bile yakıyor desem yalan olmaz bunda öyle bi problem olmadı. Yağlı bi his çok az da olsa bırakıyor. ben gene de sildikten sonra gözümü yıkıyorum. Kesinlikle Bitirince alacağım bi ürün. 3. Şişemdeyim. Lancome bi facil ile kıyaslarsam benim için fiyat performans olarak çok daha yukarıda olan bi temizleyici.

17 şubat 21:17

47. keşfetmekte geç kaldığımı düşündüğüm bir ürün bu. eskiden diadermine'in çift fazlı göz makyajı temizleyicisini kullanıyordum, biraz gözlerime bastırmam, uğraşmam gerekiyordu. sephora'da buna gerek duymuyorum. üstelik gözlerimi yakmıyor, yağ içinde bırakmıyor.

​30 liraya aldım, fiyat​/performans açısından memnun kaldım. bitince hiç macera aramadan yine bunu alacağım.

25 ocak 16:37


5

46. Şu ana kadar kullandıklarım arasında en iyisi 👍

23 ekim 2017 01:08

45. Bir setin içinden çıkan küçük boyunu kullanmıştım gayet memnundum. 1 sene sonra en büyük boyunu aldım ve göz çevremi çok yakıyor, lash sensational maskarayı çıkartmıyor. 30 saniye bastırıyorum falan hiçbir türlü istediğim etkiyi alamadım. Bitirmek için bol bol kullanıyorum artık.

10 eylül 2017 12:36

44. Max factor masterpiece maskarasının müptelası olmamla birlikte almak zorunda kaldığım ve çok sevdiğim ürün. Kullananlar varsa bilirler, max factor'un masterpiece maskarası maybelline lash sensational'ın iki katı, asla çıkmıyor. Baş edemeyince ben de sephora'nın temizleyicisini aldım ve gözümde ne var ne yok hepsini çıkardı. Benim kirpiklerimde dökülme olmadı, gözlerimde yanma veya tahriş de olmadı. Fiyatı da uygun ve zaten birkaç damla kullanmak yettiği için çok da bereketli.

12 mayıs 2017 14:07

43. herkesin memnun kaldığı ama benim gözümü yakmış üründür. önce büyük boy aldığım için pamuğa azar azar dökerek kullandım ve onu bitirdim. sonra 2. bir şans vermek için küçük boyunu aldım. yine yaktı. kısacası bana uymadı.

13 mart 2017 11:17


42. Begenerek kullandigim bir urun. Garnier cift fazli ile donusumlu kullaniyorum. Sephoraya gittigimde tekrar alabilecegim bir urun ancak alternatifleri de kullanilabilir. Garnier ile arasinda cok bir fark gormedigimden ozellikle bunun icin sephoraya gitmem.

5 ocak 2017 19:34

41. yıllardır indirim kovalayıp neutrogena, garnier makyaj temizleyicisi kullanmış biriydim. bir

kere chanel inkini kullanmışlardı gözümde makyaj yaparken, ondan çok etkilenmiştim o ayrı ama başka markalara bakmıyordum çünkü memnundum. ta ki maybelline lash sensational a kadar. kendisi çok zor çıkıyor biliyorsunuz, fakat benim gibi üşengeç bir insan bile ikinci tüpü aldıysa bu demektir ki bayağı iyi bir maskara. neyse uzun lafın kısası maskaradan vazgeçemeyince bunu ne daha iyi çıkarır dedim ve böylece bu ürünle tanışmış olduk. bunca yıl nerelerdeydin diyorum sephoranınkine ^^ lav yu, funfunfairfair.

20 kasım 2016 00:42

40. Nivea vb. Markaların birkaç tık ötesinde temizleyici. Bu göz makyajı temizleyicilerinde en sık yaşadığım yanma ve dakikalar sonra hala ürünü gözümde hissetme sorununu bunda yaşamıyorum. Sephora zaman zaman ikili üçlü paket kampanyalar da yapıyor, iyice ucuza geliyor.

9 ekim 2016 01:29