girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (865)
  • medya (30)

865. Artık hayatımdan çıkardığım marka. Uzun süredir sephoraya girmiyorum bir çok kez aksilikle/nahoş davranışla karşılaştım ama en son girdiğimde ve diordan alışveriş yapmışken ben birde narsın mat renkli nemlendircisini almak için nars standına yöneldim 00 terra nauve rengini sorduğumda (o renk her zaman standda bulunmuyor) Bana dior standında yardım eden görevli alt çekmeceyi açıp siz istediğiniz rengi bulun ben ürünlerinizi kasaya koyayım dedi. Tam o sırada 20-21 yaşlarında genç bir satış danışmanı gelip ayağıyla çekmeceyi kapatıp “o çekmeceyi öyle açmıyoruz yalnız” tarzında söylenmeye başladı. Üstelik elimde çekmeceye çarpıp acıdı. Bende sinirlendim çıktım. Bir daha da hiç girmedim. Sonra Kıdemliden azar yediğini düşünüyorum . Sephora bi kendini düzeltemedi gitti yaaaaaa. En son şeyma tercihide sephoranın haaaala akıllanmadığının kanıtı

2 saat önce

864. türkiye şubelerine mağaza çalışanları tarafından devamlı aşağılanmaktan sadece ihtiyacım olduğu takdirde girenlerdenim. hırsızmışsınız gibi sürekli peşinizde dolanan çalışanlarının yanında bir de sizi insan yerine koymayıp yardım istediğinizde görmezden gelen versiyonları da mevcut, ya da oflaya puflaya yardım edenleri. bazen ilgilenmeyi sevdikleri müşteri profiline bürünüp oldukça çirkin muamele yapasım geliyor da o kadar düşemiyorum onlar gibi.

gündeme gelecek olursak, seymanın yaşam tarzını bir kenara bırakıp olayı objektif bir şekilde yorumlarsak eğer yine de yanlış bir seçim olduğunu görebiliriz. seymayı trophy wifela, birbirinden renkli yanar dönerli summer daze rujlarla, mimosa sunrise-sangria sunset highlighterlarıyla hayal edebilmişler mi gerçekten? yoksa bu renkli, farklı ürünleri getirmeyip sadece girl next door/chic phreak ve lightning dust/fire crystal gibi pek bir esprisi olmayan ürünleri mi getirmeyi düşünüyorlar?

markanın orijinal yüzleri duckie thot, slick woods, camila costa, halima aden gibi ürünleri yansıtabilecek tarzları olan kadınlar, seyma ve fenty ne alaka cidden anlayamıyorum.

dün 16:30

863. Bakışlarıyla aşağılayan çalışanları yetmiyor gibi bide şeyma’yı yüz yapmışlar... daha da davosa gelmem

19 ağustos 17:47


862. Ankara Tunalı mağazası çalışanları çok kibar ve ilgili.İndirim zamanı ojeler 3 tl ye düştügünde aradıgım bir ojeyi bulana kadar her bölümde aradılar.Açıkcası genelde hiçbir mağazada düşük fiyatlı ürünler için bu denli yardımcı olunmak istenmez.

19 ağustos 16:11 19 ağustos 16:12

861. Alsancak mağazasındaki çalışanları da kötü olan firma. Bir kere Guerlain fondöten ve kapatıcı denemiştim, hoşuma da gitti, fakat iki üç kere fiyatını sormama rağmen çalışan kadın fiyatını söylemedi. Ürünleri aceleyle alıp kasaya götürdü, fiyatlarını kasada öğrendim ki hiç de az değilmiş. Kasada bırakıp çıkmak zorunda kaldım. Küçük kurnazlıklarla satış yapacaklarını sanan çalışanları nedeniyle kendilerinden nefret ettirdiler.

19 ağustos 16:03

860. Ben buraya çalışanları öğle yemeğine çıkınca girebiliyorum. Aksi takdirde bildiğiniz aşağılıyorlar beni. Ne zaman bir şey almak için girsem tövbe ederek çıkıyorum. Nars'ın fondötenini almak istedim geçenlerde, yüzümde nasıl duracak merak ettiğim için doğal olarak denemek istedim, yüzümün yarısına sanki beleşe fondoten surdurmeye gelmişim gibi küfür eder gibi sürdü. Bir de sabah erkenden gitmeme rağmen fırçalar bildiğiniz leş. Kim bilir en son ne zaman temizlediler. Bir de indirime soktukları bazı ürünler bildiğiniz açılmış, kullanılmış veya yapısı bozulmuş. Gerçekten paramızla rezil olmadığımız tek bir an yaşamıyoruz. Çalışanlar öğle yemeğindeyken girip rahat rahat ne alacaksam bakıp alıyorum.

19 ağustos 15:51

859. Fentbeauty'yi Türkiye'ye getireceği haberini aldığımız şu günlerde marka yüzü olarak Şeyma Subaşı'nı seçerken ne düşünüyordu acaba diye merak ettiğim firma

19 ağustos 14:51 19 ağustos 16:00


858. Henüz hiç girmediğim mağaza. Bana kazık bir yer izlenimini veriyor. 

19 ağustos 14:19

857. Kendi markalı ojelerinden almak için yılda 1-2 kere uğruyorum sadece. Sephora kartım yok. Gönül bağım filan da yok. Seyahat boyu ürünlerden avantajlı bir şey varsa diye o reyona da göz atıyorum çünkü tam boy ürünleri genelde süresi içinde bitiremiyorum. Bir de indirim dönemlerinde internet sitesine bakıyorum ihtiyacım olan bir ürünü uygun fiyata bulur muyum diye, nadiren bir şeyler buluyorum, en son neredeyse yarı fiyatına ysl babydoll kiss & blush aldım. "burberry allık fiyatı çok düşmüş, dior ruj bu fiyata yok artık daha neler mutlaka alayım bulunsun" (neden bulunuyorsa?) gibi şımarıklar yapmak mümkün internette ama sepete doldurduğum ürünlerin neredeyse hepsini "hayır buna ihtiyacın yok" telkinleriyle çıkarıyorum sonradan çünkü mor renkli ruju dior olsa da kullanmayacağım. Ama internet mağazası gerçekten tehlikeli. keza indirim döneminde mağaza da tehlikeli ama mağazaya gitmekle uğraşmıyorum çünkü mağaza insan kalabalığı ve parfüm kokularıyla klostrofobimi tetikliyor. Genel olarak kullandığım parfüm ve kozmetikleri duty free'lerden, cilt bakım ürünlerini de eczanelerden aldığım için sephora'ya pek ihtiyacım olmuyor. Arada da iherb'den alıyorum. Vitamin, kolajen, probiyotik vs alırken de iherb en iyisi bence ama gümrük limitine takılma riski var maalesef. 

19 ağustos 14:13 19 ağustos 14:14

856. kendi topuğuna sıkan marka.pr ekibini komple kovması lazım bence.bir de o satın alınmış feyk hesaplardan yorum yazdırma rezaleti neydi öyle sen sephorasın instagram butiği değilsin.gerçi artık o butikler bile senden daha değerli gözümde.

19 ağustos 01:58