girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (864)
  • medya (30)

864. Bakışlarıyla aşağılayan çalışanları yetmiyor gibi bide şeyma’yı yüz yapmışlar... daha da davosa gelmem

dün 17:47

863. Ankara Tunalı mağazası çalışanları çok kibar ve ilgili.İndirim zamanı ojeler 3 tl ye düştügünde aradıgım bir ojeyi bulana kadar her bölümde aradılar.Açıkcası genelde hiçbir mağazada düşük fiyatlı ürünler için bu denli yardımcı olunmak istenmez.

dün 16:11 dün 16:12

862. Alsancak mağazasındaki çalışanları da kötü olan firma. Bir kere Guerlain fondöten ve kapatıcı denemiştim, hoşuma da gitti, fakat iki üç kere fiyatını sormama rağmen çalışan kadın fiyatını söylemedi. Ürünleri aceleyle alıp kasaya götürdü, fiyatlarını kasada öğrendim ki hiç de az değilmiş. Kasada bırakıp çıkmak zorunda kaldım. Küçük kurnazlıklarla satış yapacaklarını sanan çalışanları nedeniyle kendilerinden nefret ettirdiler.

dün 16:03


861. Ben buraya çalışanları öğle yemeğine çıkınca girebiliyorum. Aksi takdirde bildiğiniz aşağılıyorlar beni. Ne zaman bir şey almak için girsem tövbe ederek çıkıyorum. Nars'ın fondötenini almak istedim geçenlerde, yüzümde nasıl duracak merak ettiğim için doğal olarak denemek istedim, yüzümün yarısına sanki beleşe fondoten surdurmeye gelmişim gibi küfür eder gibi sürdü. Bir de sabah erkenden gitmeme rağmen fırçalar bildiğiniz leş. Kim bilir en son ne zaman temizlediler. Bir de indirime soktukları bazı ürünler bildiğiniz açılmış, kullanılmış veya yapısı bozulmuş. Gerçekten paramızla rezil olmadığımız tek bir an yaşamıyoruz. Çalışanlar öğle yemeğindeyken girip rahat rahat ne alacaksam bakıp alıyorum.

dün 15:51

860. Fentbeauty'yi Türkiye'ye getireceği haberini aldığımız şu günlerde marka yüzü olarak Şeyma Subaşı'nı seçerken ne düşünüyordu acaba diye merak ettiğim firma

dün 14:51 dün 16:00

859. Henüz hiç girmediğim mağaza. Bana kazık bir yer izlenimini veriyor. 

dün 14:19

858. Kendi markalı ojelerinden almak için yılda 1-2 kere uğruyorum sadece. Sephora kartım yok. Gönül bağım filan da yok. Seyahat boyu ürünlerden avantajlı bir şey varsa diye o reyona da göz atıyorum çünkü tam boy ürünleri genelde süresi içinde bitiremiyorum. Bir de indirim dönemlerinde internet sitesine bakıyorum ihtiyacım olan bir ürünü uygun fiyata bulur muyum diye, nadiren bir şeyler buluyorum, en son neredeyse yarı fiyatına ysl babydoll kiss & blush aldım. "burberry allık fiyatı çok düşmüş, dior ruj bu fiyata yok artık daha neler mutlaka alayım bulunsun" (neden bulunuyorsa?) gibi şımarıklar yapmak mümkün internette ama sepete doldurduğum ürünlerin neredeyse hepsini "hayır buna ihtiyacın yok" telkinleriyle çıkarıyorum sonradan çünkü mor renkli ruju dior olsa da kullanmayacağım. Ama internet mağazası gerçekten tehlikeli. keza indirim döneminde mağaza da tehlikeli ama mağazaya gitmekle uğraşmıyorum çünkü mağaza insan kalabalığı ve parfüm kokularıyla klostrofobimi tetikliyor. Genel olarak kullandığım parfüm ve kozmetikleri duty free'lerden, cilt bakım ürünlerini de eczanelerden aldığım için sephora'ya pek ihtiyacım olmuyor. Arada da iherb'den alıyorum. Vitamin, kolajen, probiyotik vs alırken de iherb en iyisi bence ama gümrük limitine takılma riski var maalesef. 

dün 14:13 dün 14:14


857. kendi topuğuna sıkan marka.pr ekibini komple kovması lazım bence.bir de o satın alınmış feyk hesaplardan yorum yazdırma rezaleti neydi öyle sen sephorasın instagram butiği değilsin.gerçi artık o butikler bile senden daha değerli gözümde.

dün 01:58

856. Herhalde tepki gelmez diye düşündünüz ama söz konusu kişi belli gelmeme şansı yok.Artık tüm ürünleri ona satarsınız.

18 ağustos 18:33

855. Abh bekliyorduk beklerken kırıldık hatta. Anlayamadığım bir strateji hataları var. Hadi Fenty satılabilir insanlar merakla bekliyor ( hatta londradayken bulabilirmiyim acaba diye baya dolaşmıştım.) ama şeyma subaşı nedir ya hala şaşkınım. Canım benim o minnaklar şeyma ablaları fenty yüzü oldu diye koşmayacaklar mağazana mağlum çocuklar. Şahsen bir müşteri olarak beni kaybettin.

18 ağustos 18:30 18 ağustos 23:34