girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (831)
  • medya (21)

831. Marmarapark AVM'de çok ilgili, güleryüzlü ve bolca sample veren çalışanlarına rastladığım mağaza zinciri. Sadece nars'ın renkli nemlendiricisini almak istediğimi söylememe rağmen kesinlikle almam için darlamadan yüzüme kapatici, bronzer ve aydınlatıcı uyguladılar. Uygularken de mac muaları gibi yüzüme binbir tane eleştiri yapmadılar. O gün makyajsız çıkmıştım çok hoş bir hareket oldu. Alışveriş sonunda da 5 6 tane sample verdiler. Yakın olanlara bu şubesini öneririm.

7 temmuz 15:32

830. sadece parfüm almak için gittiğim stand çalışanlarının ilgi görünümlü baskısına maruz kaldığım magaza zinciri. son gittiğimde kimse yanima yaklaşmasin diye uyardim ve yanimdan uzaklastirdim herkesle anladığı dilden iletişim kurmak paha biçilemez.

7 temmuz 15:13

829. Bu aralar parfüm arayışında olduğum için bulduğum her sephora’ya girip koluma bileğime ordaki küçük kağıtlara kararsız kaldığım parfümleri sıkıp durdum. Hem ankamall avm hem de kızılay avm de bir tane görevli gelip de “sevdiğiniz notalar hangileri”, “size şunu tavsiye edebilirim” diyerek darlamadı beni. Çok şaşkınım süslüler, gönlümce aklımdaki her parfümü kurcaladım ve rahatça, baskı altında kalmadan da istediğim kokuya karar verdim. Başımıza taş yağacak.

6 temmuz 23:50


828. sephora'da gezmeyi çok seviyorum. kendi markasına ait ne kullandıysam memnun kaldığım için de ayrı bir sempatim var. bazı yerlerde personellerin insana rahat vermediği doğru ama gordion'da böyle bir sorun yaşamadım, taurus avmdeki çalışanlar ise dünya tatlısı.

6 temmuz 23:42

827. İndirim standına bakarken güvenlik tarafından takip edilmemle bir daha kapılarından girmemeye karar verdim. Beni huzursuz etmeye kimsenin hakkı yok. Umarım müşterilerinin tamamını kaybederler de orada duran ürünlerin değil onları satın alacak insanların önemli olduğunu anlarlar.

İçeri giren hemen hemen herkese hırsız muamelesi yapan kozmetik mağazası.

6 temmuz 22:46

826. Gratis, Watsons, eve, veya türlü kozmetik yerine girdiğimde dahi sephoradaki kadar takip edilmemişimdir. Hatta diğerleri koridor ucundan bakarken sephora dedektif gibi elemanları var saniye saniye peşinden geliyorlar. Hayır geçen gün kadın o kadar yüzsüzleşti ki ağzımın dibine düşücekti birde kollar birleştirilmiş(?) Öyle bakıyor. 5 adım yana kaysam bana doğru geliyor hayır bir salın artık.

6 temmuz 22:40

825. Akasyadaki sephora kalbimde taht kurmuştur. Birkaç gün önce maskara bazı almak için gitmiştim ve diorunkini gösterdiler tabii fiyatı söyleyince gözlerim fal taşı gibi açıldı. Anlayınca bir dakika bekleyin ben bi arkaya bakayım dedi ve elinde hem dior maskara bazının küçük boyu hem de lip glossunun küçük boyuyla geldi. Gerçekten akasyadaki bazı çalışanları gerçekten işlerini yapıyor.

Ayrıca ben her alış verişimde tester ürün istiyorum ve bol bol veriyorlar 

edit:son paragraf

6 temmuz 22:31 6 temmuz 22:46


824. Farsali markasına ait "24k rose gold elixir" ve "unicorn essence" adlı ürünlerin büyük boyu 335 tl küçük boyu ise 139 tl.

6 temmuz 21:44

823. Ürün deneyememekten şikayetçi olanlar özellikle şu bir iki ay aqua florya şubesine gitmeliler. Arabic people ve gurbetçi nüfusun peşinde dolanmaları sayesinde bugün aklımda olan 4 fondöteni deneyip rahatça inceleyebildim. Hoş ben sephorada genellikle sıkıntı yaşamıyorum ama bugün ekstra bi rahattı 

6 temmuz 19:05

822. İlk defa sephora ön yargım kırıldı. Bugün 365 sephoraya uğradım. Makyaj süngeri aldım, altı üstü 10 tl'lik bir üründü. Kasada bana -sanırım mağaza müdürüydü, sivil giyimliydi- sarışın, küt saçlı bir kadın sephora'nın 3'lü maske setinden verdi, sample tabii. Hatta şaşırdığımı söyledim "çoğu yerde böyle yapmıyorlar" dedim ki sample bile istemeden kendisi vermişti. "Biz elimizde olduğu sürece mutlaka veriyoruz, almamız yasak ve biz çalıştığımız için belli bir oranda -orijinal- ürün alma hakkımız var" dedi. Gerçekten çok tatlı birisiydi, ismini sormadım ama sevdim ben.

1 temmuz 21:24 ed.2 temmuz 09:03