girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (893)
  • medya (29)

893. İzmir alsancak ve agora mağazalarından hiç memnun olmadığım kozmetik zinciri. Sample konusunda aşırı cimriler oldukça yüklü miktarda alışveriş yapmanız ve calışandan özellikle marka belirterek istemeniz lazım. Kibarlık edip kendiliğinden vermelerini beklerseniz havayı alıyorsunuz maalesef.

Ayrıca belli bir markaya çalısan görevlilerin siz ne isterseniz isteyin kendi markalarını kakalamaya çalışmalarından yıldım. Becca aydınlatıcı ve corrector istiyorum diyorum, yves saint lorent alın yeni geldi çok güzel, lancome kapatıcı daha güzel onu alın diyor hay allahım ya bu kadar belli etmeyin artık nolur. utanmasa onu vermiyim ablama diyecek. bizi bir rahat bırakın artık en azından özgürce bir mağazayı gezelim.

21 eylül 16:16 21 eylül 17:11

892. Black karta 23 eylüle kadar indirimi bir tek kendilerinin  getirdiği ürünlerde yok bir de dior , chanel ikilisinde. Bana söylenen dior chanel, benefit , nars, fenty sanırım huda. Geriye ne kalır diyorsanız işte boynerin de yağtığı indirimden farkı ne derseniz bilemedim. Kasa önündekileri ve maskeleri soramadım . 

21 eylül 15:34

891. kuzenim 1.5 hafta önce nars kapatıcıyı 165'e alırken dün baktığımda 40 lira artırarak 205 liraya satıyorlardı. dolar euro düşse bile fiyatlar aksine artıyor. işlerine de öyle geliyor belli ki.

21 eylül 14:35


890. Eğer ki ürün almayacaksanız girmemeniz gereken mağaza çünkü girdiğinize pişman ederler. Suratsız satıcılar , sizi rahatsız eden bakışlarla mağazayı gezmeniz mümkün değil . Bu tarz durumlarda ilgili yerlere şikayet etmekte fayda var .

19 eylül 17:12

889. yanlışlıkla bir kere far paleti devirdim (çantam çarptı). aman allahım o nasıl tavırlar. Zaten tester düşen palet. Hasarı falanda yoktu. Olsa bile insanlık hali. Çalışanları özellikle mi bu tarz insanlardan alıyorlar, garip. Bir de gerçekten makyajlı, şık gittiğiniz gün sizinle çok güzel ilgilenirler, spordan çıkıp paspal gidince başınızda beklerler. Güzel para harcadığınızda da şunu tavsiye ederim 300 tl bu da çok güzel bu 400 beraber kullanırsanız çok iyi olur diye diye insanın cebini boşaltıyorlar. Ama yok fiyatlar zaten almış başını gitmiş. Bir de çalışanların bu samimiyetsizliği çekilmez.

16 eylül 23:55

888. sephora capacity subesi calısanları cok nazik.stantlarda merak ettiğin fondötenleri, parfumleri denedim gayet yardımsever ve kibarlardı.

16 eylül 16:04

887. dün sephoradan allık (gizlinot: 55 tl) aldım.%10 indirim yapıp bir de kasa önünde duran (gizlinot: 25 TL'ye satılan ) maskelerden hediye ettiler. Doğum günü özel hediyemmiş. Tabii ki de memnun kaldım, ki kalmaz ki.

14 eylül 10:10 14 eylül 10:10


886. Çok uzun zaman sonra ilk defa girip ürün ve fiyat incelemesi yaptım. Sephora'dan kullandığım bir marka olmadığı için gitme gereği pek duymuyordum.

İlk olarak her sephorada olduğu gibi en rahatsız edici durum çalışanların asla peşinden ayrılmaması, rahat rahat ürünleri fiyatları incelemek istiyorum nereye gitsem benimle geliyor.

İkinci olarak fiyatlar ciddi anlamda uçmuş tabi ben 2 sene önceki fiyatlarla kıyaslıyorum ama benefit'in gözenek küçültücüsünün mini boyunu 25 tlye almışken şu an 110 tl olması beni şoka uğrattı tabi.

Pixi setlerinde gözüm kaldı tek uygun fiyatlı olan oydu sanırım.

İlerleyen zamanda sephoradan alacağım tek şey pixi ürünleri olabilir.

13 eylül 23:31

885. O kadar saçma reklam yaptılar ki fenty’ i geçtim rihanna’ dan soğumama az kaldı. Görürüz yakında bedava ürünleri çok güzel diye anlatanları bu da artık mağazanın önünden bile geçirtmez sinirlendirip.

6 eylül 14:07

884. Kendi ürünlerine bayıldığım marka. Hani şu made in sephora olanlardan. Bence baya bereketliler. Kolay kolay bitmiyorlar ve de benim gibi fazla alerjik ve hassas bi bünyede hiçbi kötü etkisi olmadı yani genel olarak bi sürü şeyi kullandım ve hepsinden memnun kaldım. Fiyatları da uygun. Toniğini ve temizleme jelini kullanıyorum. Yeşil büyük boy tonik bana nerdeyse bi sene gitti. Jeli de aynı şekilde. En son indirimde losyon tonik gibi bi şeyini aldım. O da uzun süre gider gibi geliyor. Far paletleri muazzam bence. Kocaman bi far paleti var bende 20-30 far,7-8 tane allık ve ruju var. Farların pigmentlleri çok iyi. Özel günlerde olan seri far paletleri de çok kullanışlı oluyor. Seyahat ederken ideal yani küçük ama 4-5 tane uyumlu renkle bütün makyajı yapabiliyorsun. İndirim döneminde bu made in sephora ürünleri daha da uygun oluyor. Bi avuç boyutunda bi far paleti almıştım. Renkleri toprak tonlarında 5-6 renk var ve fırçası da var hem de 20 lira... Losyonlu toniği de aynı şekilde 20-25 tlye aldım. Dudak kremlerinden pek memnun kalmadım. Aslında güzeller ama benim gibi çok çok kuruyan dudaklarınız varsa yeterli gelmeyebilir.Anneme de küçük manikür setlerinden falan aldım bu indirimde kendisi baya memnun. Hatta makyaj süngerimde made in sephora ve uzun zamandır kullanıyorum. Her hafta yıkarım ve hiç yırtılma aşınma gibi bi şey olmadı. Cinescope maskarasını kullandım gerçekten muazzamdı. Dümdüz ve sarı kirpiklerim simsiyah ve belirgin oldu. Genel olarak seni seviyorum sephora... Şöylr bi bakınca kölen olmuşum valla düşündükçe bi sürü kullandığım ürünü geliyor aklıma. Ha bi de vücut peelingini ve el sabununu kullanıyorum. Vanilyalı olan peeling muazzam kokuyor ve çok kalıcı. Şimdilik bu kadar ^_^

4 eylül 19:14