yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1062)
  • medya (47)

  1062. Enseyi karartıp istemezseniz doğru dürüst sample vermeyen mağazalar zinciri. Eskiden kibarlık yapıp onların vermesini beklerdim ki genellikle havayı alıyorsunuz. Artık çatır çatır söylüyorum.

  Bugün benefit'in yeni çıkan cakeless kapatıcısının mini boyunu ve hello happy flawless brightening fondöteni aldım baktım yine sample veren yok ürünleri poşete koyup uzatıyor hanfendi direkt söyledim "Artık bu konudan çok rahatsızım herkes aynı sıkıntıyı yaşıyor" dedim. Bizde de kalmadı benefit'e bir bakayım dedi ve bingo elinde porefessional ve Gimme brow'un sampleları ile geldi. Artı bunlar dolu dolu deneme boyları porefessional 3 ml mesela. E hani kalmamıştı güzel kardesim neden insanların denemesi için firmanın gönderdiği ürünleri köşe bucak saklıyorsunuz yada sadece uyduruk kağıt sampleları insanlara kakalıyorsunuz. Vallahi yıldım artık.

  bugün 17:15 bugün 17:16

  1061. Faturaya yansıttıkları sample hediyeleri yine görememeye başladığım marka. birkaç ay önce bir kere daha başıma gelmişti bugün de faturama 2 adet sample yansıtıldığı halde kutudan siparişlerim dışında birşey çıkmadı. En azından faturaya yansıtılmasın böyle yapılması gerçekten sinir bozucu

  Edit: Ürünün de ambalajını açtığımda hasar almış olduğunu gördüm kullanılmayacak durumda olmadığı için ve stokları online da tükendiği için değişim yapmayacağım fakat onlinedan bir süre uzak kalacağım gibi 

  bugün 14:03 bugün 16:14

  1060. web sitesindeki "bilmem kaç liralık alışverişe bilmem ne ürünü hediye" kampanyalarına kanılmaması gereken markadır. 350 lira ve üstü zoeva alışverişine gönderilen fırça elime ulaşmadı, aynı mağduriyeti becca kampanyasında da yaşamıştı insanlar.

  müşteri hizmetleriyle konuştum, gelişmeler hakkında girdiyi düzenleyeceğim.

  16 eylül 16:12

  1059. Son bir aydır lipstories serisinin 9 numaralı rujunu kullanıyorum. Gerçekten favorim oldu. Hem rengini yüzüme çok yakıştırdım hem de o nasıl bir yapı....... yumuşacık ve o kadar güzel bir sürümü var ki bayıldım. İlk sürdüğümde "ya kesin kalıcı olmaz bu yapıda bir ruj" dedim ama resmen beni kalıcılığıyla utandırdı. Yakın zamanda serinin diğer renklerine de bakmak istiyorum. Tavsiye ederimm^^

  15 eylül 17:03

  1058. üstteki süslüye şöyle bir ekleme yapmak isterim: indirim yapıyor ancak aynı ürünün bazı renk tonlarında indirim var bazılarında yok. hiç yapmasa daha iyi. kopkoyu 04 - 05 nolu benefit boi-ing kapatıcı indirimde, en çok kullanılacak 01-02-03 numaralara indirim yok. daha bir çok üründe bu şekilde istisnasız her gün kontrol ediyorum belki insafa gelirler de tüm tonları indirime dahil ederler diye ama yok.

  tanım: çeşitli kozmetik firmalarının ürünlerinin yanı sıra, kendi üretimi olan nevaleleri de satan fransız menşeili tükkan.

  12 eylül 08:47 12 eylül 08:48

  1057. Yurt dışında belli aralıklarda tüm ürünlerde net %50 indirime giden sephora, türkiyede bizlere baaazıı markalarda %20 indirime gidiyor. O da canları isterse ha yoksa şımarırız hep indirimi bekleriz falan. Bazen yılda bir bazen ise hiç bize yetiyor da artıyor bile. Böyle devam et sephora harikasın!!

  12 eylül 02:25 12 eylül 02:26

  1056. times meydanındaki şubesinde birkaç şey aldıktan sonra sample istedim ancak ellerinde hiç kalmadığını söylediler :/ benim yüzüm hiç gülmeyecek mi be zaten kendi ülkemde asla alamıyorum... her zamanki gibi üzdün sephora.

  8 eylül 10:08

  1055. Yoğun istek üzerine milk makeup ürünlerini yavaştan getirmeye başlamışlar. Güzelde olmuş Hydro Grip Primer bazını gerçekten denemeyi çok istiyorum. Fondötenleri de hafif ve denemeye değer görünüyor tabi yorumlara göre böyle. Göreceğiz...

  31 ağustos 17:04

  1054. Sephora'nın becca ürün kampanyasında Ağustos ayı boyunca bir becca markalı ürün alışverişinde hediye olarak vereceklerini söyledikleri yine becca markalı mini boy aydınlatıcı ve mini boy pudra hediyesini siparişimle beraber göndermedi. E-mail atmama rağmen henüz cevap da alamadım. Tamamen sessizliğe bürünmüş durumdalar. Daha öncesinde sevdiğim ve sıklıkla alışveriş yaptığım markaya duyduğum güven yerle bir olmuş durumda şu an. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenleri benimle aynı durumu yaşamamaları için uyarmak istedim.

  21 ağustos 11:45

  1053. Sephorayla ilgili bugüne kadar bir şikayetim olmadı nitekim çalışanlar bugün yine oldukça ilgiliydi. Fakat dün daha alışveriş yaparken olan müşteri kaydımın bugün olmadığını söylediler adımdan da bulamadılar sadece bu nasıl oluyor anlamış değilim daha öncede artık bana kart çıktığını ve %10 indirim hakkım olduğunu söylemişlerdi ama daha sonra o da yok dendi ve bugün direk müşteri kaydım yok olmuş anlamış değilim süslüler böyle saçma bir nedenle muhattap olmaktan rahatsız oldum bir gün durup dururken kaydınız silinebilir şaşırmayın. 

  8 ağustos 19:49