sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (46)
 • medya (4)

46. şokopop'un videosunu izleyene kadar kendisine kadar olumlu olumsuz herhangi bir his beslemezken daha sonra nedensiz içimde bir üzülme karışık şefkan duygusu besledim. sanki hayatı boyunca hep sevgi ve aile özlemi çekmiş gibi bir hali var. bir de yaşına göre bence genç görünüyor.

19 kasım 2018 02:13

45. şeyma can yakarken iyi gülben ergen can yakarken auv.

iki yüzlü medya kişiliği. iqsunun fazlaca düşük olduğunu düşünüyorum. yaşar bey ile telefonla konuşulmayacak maddeleri falan sözleşmeleri, burnu tıkalı konuşması..

20 eylül 2018 23:05

44. arkadaşlar seren serengil'in dünya görüşüyle ilgili son noktayı yorum ifşa koymuş. buyrun efendim (link: https://www.instagram.com/p/Bn8w-lUBr01/?hl=tr link)

edit: ileri görüşlü olmak bunu gerektirir. bağlantı silinir diye medyaya eklemiştim ve bağlantı silinmiş, medyadan bakabilirsiniz.

20 eylül 2018 17:05 15 kasım 2018 15:21

43. Üzgünüm ama boğazıni tutamayan bir iradesiz daha. O doktorun reklamini yapacak kadar ne yaşadığını çok merak ediyorum. 15 kg verecek diye şu ameliyatı olan kimseye saygı duymuyorum nokta! Bu ameliyat dünyada 150-200-300 kg aralığında yapılan ve hatta hastaya bırakılan en Son seçenektir. Hatta ağır yaşamları izleyenler bilir,doktor önce hastayı denemek için diyetle Kilo vermesini ister. Çünkü bu ameliyatı olduktan sonra da yediklerinize dikkat etmeniz gerekiyor. Sağlıklı beslenmeye ömür boyu devam etmezseniz o ameliyat bile sizi kurtarmaz. Bu adamlar para için midenizden beyninize kadar alır ancak gerisine karışmaz. Ama maşallah 80-90 kg olan insanlar  cart diye ameliyat masasına yatıyor. Biraz irade diyorum. Seren Serengil o  kadar memnun olsaydı hayatı photoshop yapmakla geçmezdi. Gerçekten üzülüyorum.  Spor yapmayı,sağlıklı beslenmeyi ovmek yerine ameliyat reklamı yapmak neden?

13 eylül 2018 08:40 13 eylül 2018 15:05

42. son günlerde sözde  “obezite cerrahı” doktorun reklamını yapan ünlümsü.

bahsettiğim doktor bir tanıdığımın gencecik kız kardeşine yapılmaması gerektiği halde (tetkik yapmadan) tüp mide ameliyatı yaptı, kızın durumu kötüye gidince midende kaçak var şöyle böyle diyerek 2 sene içinde 7 kez ameliyat etti. Stent taktık biraz aşağıda kaldı yok bu seferde yukarıda kaldı diyerek 7 kez bıçak altına yatırdı.  kızcağızın vücudu artık ameliyatı kaldırmayıp beynine pıhtı atıp ölünce benimle ilgisi yok diyerek kenara çekildi. hikayenin uzun halini dinleseniz kanınız donar malesef detaya giremiyorum. Tabiki olay yargıya taşındı ve sosyal medyada yayıldı. Yayılınca doktorun para için kıydığı canlar ortaya çıktı. bu ameliyatın ülkemizde ne kadar bilinçsiz yapıldığı sadece bu doktor değil bu ameliyatı olup hayatını kaybedenlerin yakınları yüzlerce insan mesajlar atıp destek oldular... kısacası insanlar sessiz kalmayınca doktor bozuntusu ünlülere yaptığı ameliyatları reklam niteliğinde sunmaya başladı. Seren serengil’de ameliyat olmak isteyip ilk önce başka bir doktora gittiğinde tüp mide ameliyatına uygun değilsiniz cevabını almış, sonra hemen bu bahsettiğim doktora gitmiş ne de olsa parayı veren ameliyatı oluyor. Şimdide bu olayın üzerini kapatmak için kasap doktoruyla fotoğraf paylaşıp teşekkür ederek reklamını yapıyor. Kendisi ölmediği için şanslı ki doktorun reklamını yapabiliyor. 27 yaşında gencecik nişanlı bir kızın ölümüne sebep olmak ve hiçbir şey olmamış gibi hayatına insan kesip biçerek devam etmek. Kanım donuyor.

13 eylül 2018 05:18 13 eylül 2018 05:20

41. piyasadaki en ataerkil kafa yapısına sahip kadın ünlülerden biri olmasının yanında bomboş bir kadın. hiç bir konuda bilgisi olmamasına rağmen ünlü olduğu için bu bilgisi olmayan konularda ahkam kesme hakkına sahip oluyor tabi. 

13 eylül 2018 04:34

40. İnstagram'da Keşfete düştüğü için okudum ve bayagi komik geldi o sebeple paylaşıyorum. Seren ve eşi tüp bebek tedavisine başlamışlar. 2 yıl önce gittiği zayıflama uzmanının az buçuk reklamını vererek hamileliklerimden kalan kilosunu sayesinde verdiğini söylüyor. Yahu en yeni tarihle eski esinle cocuk sahibi olmak istediğin dönemle bugün arasında 15 - 20 yıl var. O zamana kadar yedim yemek bu kilolarla baş edemedim gittim doktora demenin nesi zor yok 20 yıl önceki hamilelik kilosunu 2 yıl önce vermişmiş. Bu kafayla giderse doğacak çocuğa bir faydasını göremiyorum.

13 eylül 2018 03:46

39. (bkz: kocam kocamgil)

30 ağustos 2018 21:27

38. Bodrum’da ki evlerine yilan girmis.. ay buyu mu sihir mi ne diyor. Bide soyleyene 20 bin tl odul demis. Gayet normal degil mi ormanligin ortasinda ev yilanda gelir geyikte.. fazla abartmaya gerek yok serengil’cim.

30 ağustos 2018 02:52

37. seren serengil zorlama bir ünlü arkadaşlar. duygusal, aşkı seven bir kadın olduğunu anlıyorum tamam olabilir güzel. ama birilerini paranla aşağılamaya çalışmak, başkalarıyla erkek kavgasına tutulmak da o kadar saçma ki. hele gelmişsin kırk yaşına, hala 15 yaşında ergen gibi o benim sevgilim, vay benim kocam kavgası çok basit. bir yazarın da dediği gibi anlaşılan o ki annesi ite kaka elit biri yapmaya çalıştıkça arabeske, gelin evi kıvamındaki sohbetlere kaçmış bu hanım kişi. yıllar önce ne alakaysa şarkıcı kimliği ile rumeli hisarında konser vermişti. o konserleri de bilen bilir ünlüler çok özenir, kıyafet, sahne şovu çok konuşulur. bir de her ünlü çıkamaz oraya ama seren bile çıktı işte. neyse o konserinde piyano çaldı. bu bir farklılık kattı doğal olarak. aynı yıl gülben ergen'in o zamanlar yıldız tilbe'den aldığı "1-2-3-4 tamam" diye nakaratı olan bir şarkısı vardı, müziğinde davul sesi vardır, o da sürpriz yapıp kendi konserinde sahneye davulla çıkmış, çoşturmuştu. bakın gülben'in seren umrunda bile değil, hiçbir zaman durduk yere ona dair açıklama yapmaz, ama seren durur mu, yapıştırmış cevabı "ben elit elit çıktım piyano çaldım, o da çıktı davul çaldı, varoş kadın." minvalinde bir açıklama yapmıştı. merak edenler arşivleri karıştırsın. yaşar ipek'le evlendin iyi hoş, insanların birbirine aşık olmasından, aşkla bakmasından çok mutlu oluyorum, allah mutlu etsin. ama bildiğin arka mahalle teyzeleri gibi sama sapan kayınvalide çekişmesi, kocam da kocam nispeti yapmak bu kendisini elit gören kadına yakışmıyor. ama zaten elitlik "görmekle" değil "ruhuna işlemekle" olur. bilmeyenler varsa ekleyeyim, seren serengil yaşar ipek'in birinci derece akrabalarıyla konuşmuyor, hatta yaşar da konuşmuyor galiba. olabilir sorunları vardır, bize laf düşmez. ama sosyal medyada satır satır, kayınvalidesine ve görümcelerine laf çarpıyor. ben bunca yıldır magazin takip ederim de daha böylesini yeni görüyorum. kocasını kaç yıllık annesinden, kardeşlerinden kıskanıp, kocam da kocam diyor. yine olayı tam olarak bilemeyiz ama gülben bunun sevgilisini çalmış ya hani, öyle söylüyor, benim bunları gördükten sonra görüşüm; kesin adam gülbene selam vermiştir, gülben de gülmüştür, biraz sohbet edeyim derken seren gelir ve "ahhğğğ, kocam da kocam" diye yaygarayı basmış, bugünlere kadar kinini sürdürmüştür.

evet sanırım ayın boşlukta olduğu bir saatteyiz ve ben de bu boş işlerle uğraştım. ama magazin dedikodusu da çok zevkli.

7 ağustos 2018 13:41 7 ağustos 2018 13:46