yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (161)
  • medya (17)

  161. ali kocla cikan dedikodulara instagram'da isyan etmektedir.dedikodlari duydugumda aklima can manay ve duru gelmedi degill

  ayrica ne yazik ki ilk vakasi degil evli bi adamla.

  ilgili medya:
  1
  25 haziran 15:47 25 haziran 15:52

  160. Her ünlü magazinde yerden yere vurulabilirken bu kızın ilahlaşmasının sebebini gerçekten merak ediyorum. Her magazinde serenay şöyle muhteşem böyle güzel efsaaane gibi abartılı yorumlarla algı çalışması yapılıyor. Sözlük vs gibi yerlerde okumasam ben de kızı öyle sanacağım. Seyma Subaşı yerden yere vurulurken Seranay nasıl ilahlaştırılıyor? Medyanın bu ikiyüzlülüğü neden anlamak zor. 

  ilgili medya:
  1
  20 haziran 15:50

  159. ali koç ile ilişkisi hakkında ekşide başlık bile açılmış. 1 ay önce kendi başlığında bu ilişki hakkındaki entryleri sildirmişlerdi bakalım şimdi n’olacak. gerçi bu kızın arkasında kim ya da kimler varsa yine üstünü kapatırlar ve şişirilmeye devam eder. (link: https://eksisozluk.com/serenay-sarikaya-ali-koc-iliskisi--6076471?p=1 ekşilink )

  20 haziran 15:44

  158. İlk evli adamlarla takılma vakası değil zaten bu. (link: https://www.suslusozluk.com/serenay-sarıkaya?i=794396 Bakınız)

  20 haziran 01:04

  157. Kizin kaliteli ve agir bir durusu var genel olarak, bu sekilde goruyorum. eger malum dedikodu dogrulanirsa onun icin felaket olur. Evet iyi oyuncu ama biraz da “it girl” imajinin ekmegini yiyor bence. eger dogrulanirsa pek cok insanin gozunde seyma subasi na donusecek. Yazik olur vallahi

  19 haziran 22:18

  156. yüz kemikleri çok belirgin olduğu için güzellik algısına uyduğunu düşünüyorum. bunun dışında gözleri, kaşları, burnu bana göre sıradan. spor yaptığı için vücudu gayet güzel, sıkı, boyu da tam yerinde gibi geliyor bana. ben boy kıyaslaması yapamam 1.63 bi insan olarak sczdvxfcafd vücudunda gözüme tek orantısız gözüken yer göğüsleri. büyük meme takıntısı eskiden değil miydi ya? hatta dekolteyi büyük memeli kadınlar giyerdi, küçük memeli tüm ünlüler silikon taktırırdı çok iyi hatırlıyorum. sonra devir değişti, artık küçük memeli kadınlar karınlarına kadar dekolteyi özgüvenli şekilde giymeye başladı, silikon taktıranlar çıkarttırmaya ( bazıları sağlık sorunlarından, bazıları duruşunun sahteliğinden ) başladı. hatta bugün baktığında kendall jenner' a, kadın dünyanın en ünlü modellerinden ve epey küçük memeleri var ama silikon taktırmıyor. kısacası serenay da keşke çıkarttırsa. artık küçük memeli olmanın özgüvensiz olmayı gerektirecek bi tarafı yok. eminim doğal haliyle çok daha cool ve modern gözükecek. ciddi anlamda balon gibi duruyor, özellikle derin dekolte giydiğinde o kadar yapay duruyor ki başka yerine bakamıyorum. özel hayatı ile ilgili şunu söylemek istiyorum ki kimse kusura bakmasın ortada kesinlikle ahlaksız bir durum var. Bu tarz şeyler dünyanın hiçbir yerinde onay görmez. ( din, inanç ne olursa olsun ) mesleki anlamda yükselmeye çalışan insanların böyle ucuz şeylere başvurduğunu görmek beni üzüyor. çok güzel reklamı yapılıyor ayrıca, kim sağlıyorsa helal olsun. normalde sürekli ünlüleri gömen, dalga geçen hesaplarda hiçbir zaman serenay a kötü bir şey yazıldığını görmedim. birileri arkasını çok iyi kolluyor. bu arada tek iyi dizisi fi' ydi. öncesinde tamamen popülariteye oynayan saçma sapan diziler değil miydi?

  19 haziran 21:58

  155. türkiye güzeli seçildiğinde çok şaşırmıştım fakat yakından görünce inalımaz bir karizmaya sahip olduğunu farkettim.yüz hatları erkeksi olmasına rağmen çekici. fi dizisinde canlandırdığı duru karakteri gibi çok hırslı.elektra kompleksine sahip olabilir.iyi bir oyuncu.

  19 haziran 21:38

  154. Malum dedikodularla ilgili üst düzey bir yönetici olan annemin yakın arkadaşından aldığım bilgiye dayanarak haberlerin doğru olduğunu düşünmekteyim. Çünkü nevbahar hanım'ın birkaç hafta önceki kitap lansmanında konuşulan tek konu buymuş içerde. Kadının en yakın arkadaşları bile korkmadan bu konuyu dillendiriyolarsa doğru olduğunu düşündüğüm dedikodu. Yine de serenay'a hep daha genç kendi yaşında insanları yakıştırıyorum,bu orta yaşlı adam sevdası bitse keşke.

  19 haziran 19:08 20 haziran 00:40

  153. Malum kulübün başkanıyla ilgili haberleri aylar önce dedikodu başlığından bilen süslülerin gözleri yaşlı. Şaka bir yana eğer bu mevzu gerçekten doğrulanırsa deniz-can manay durumuna gerçekten şahit olacağız.

  19 haziran 18:45

  152. (yazar: lotuscicegi)'ne aynen katılıyorum.biri ünlü yapılmaya çalışılırken önce kişi oraya atılır. ilk önce beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez ki serenay önceleri popüler değildi. sonra artık birçok kişinin diline düşer, konuşulur daha doğrusu konuşturulur. bu kadar konuşulunca saf ve iyi kalpli insanlarımız ''aaa o kadar konuşuluyor demek ki var bir şeyler ters bir şey söylemek bize düşmez, demek ki o auralı'' der. bunun sonunda büyüüüük bir popülerlik elde etmiş olur.hatta nasıl bu kadar auralı olduğu internet ortamında da tartışılır yok öyle yok böyle diye. hatta 2.sayfa programında onu soran iş adamları olduğu konuşuluyordu. bu da yukarıda saydıklarımın etkisi.türk toplumunda biri ortaya atıldı mı herkes düşünmeden fanı oluyor. o burnuna, özellikle gülünce şekil alan surat yapısına rağmen nasıl beğenildiğini anlamıyordum eskiden. aşırı sıradan aşırı. emin olun ünsüz bir hayatı olsaydı asla böyle olmazdı. kendisine benzetilen, özeniyor denilen duygu özaslan çok daha güzel.

  19 haziran 18:11