yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (201)
  • medya (17)

  201. Hakkında alabildiğine gereksiz ve saçma haber yapılan ünlü kişisi.

  (link: https://m.takvim.com.tr/galeri/magazin/serenay-sarikayanin-mini-sortlu-paylasimi-fena-tiye-alindi-ayak-parmaklarini-photoshoplamaktan-ne-hale-getirmis/amp Takvim haberi tık tık)

  Siz buna haber mi diyorsunuz alo? Birkaç altı dolduralamaz yorumdan haber çıkmış resmen... Şaka gibi

  9 eylül 00:37

  200. Bergen filmi cekildigi an kadina siddet hakkinda konusacak kadindir. Siz de biraz bekleyin yahu (!) yeri sirasi reytingi var bu islerin ;) 

  Hı hı . Siddet eeee kadın eee ııı kınıyoruz ımmm cok kötü . 

  30 ağustos 02:18

  199. Bugün instagramdan bir story paylaştı ilişkisi hakkında çıkan yalan haberlerle ilgili. Şiddet olayında sessiz kalmasına kızanlara bu da kadına şiddettir diye bitiyor yazı. Hayranları destek için #yalnızdeğilsinserenaysarıkaya hashtagi başlatmış. İşte bu yüzden deniz bulutsuza ses olmalıydı serenay, milyonlarca takipçisi olan bir insandan bunu beklemek şiddet değildir ve kendi de hayranlarındam gördüğü bu desteği denizden esirgedi.

  Edit: deniz serenayı takipten çıkmış ama serenay hala denizi takip ediyor

  14 temmuz 00:00 1 ağustos 02:54


  198. Evli iş adamlarıyla basıla basıla olduğu yere gelmiş birinden kadına şiddet, kadın hakkı falan gibi konularda tepki göstermesini istemek biraz fazla bir beklenti değil mi süslüler ya. 

  Bu kadın, kadın hakkını, şiddeti falan düşünse, evliyken beraber olduğu adamın karısı “kocamın peşini bırakmıyor” diye röportaj verdiği halde ilişkisine tam gaz devam eder miydi ? 

  Bence yanlış insanlardan yanlış beklentileriniz var.

  6 temmuz 13:11

  197. eskiden de sevmezdim ama şu olaydan sonra omurgasızlığının sınırı olmadığını anladım. hemcinsine destek vermekten bile acizsin, umarım ileride aynı duruma düşüp birilerinden destek beklemezsin.

  6 temmuz 08:23

  196. piyasadaki en uyanık ünlü kadın bu bence, arkası da sağlam zaten tüm sansasyon haberlerini ört bas ettiler. başarılı da olunuyor çünkü bu kadını cem yılmazla beraber olana dek hemen hemen herkes seviyordu bu birliktelikle gözden düştü. deniz bulutsuz'a destek vermediğine şaşırmadım çünkü her adımı planlı hiçbir kesimi karşısına almak istemiyor geçen sene seçimlerde az ünlü çok ünlü herkes ekrem imamoğlu'na herşeyçokgüzelolacak diye destek verirken bu kız yine sessizdi bu yüzden ne kadar iyi oyuncu olursa olsun benim gözümde bi değeri yok olmayacak da hiçbir zaman çok ünlüden öteye geçip bir 'sanatçı' olamayacak.

  5 temmuz 23:55

  195. eski sevgilisi kerem bürsin'in açıklamasına bak bir de buna bak. kerem bürsin bir milyon gömlek fazlaymış bu kadına. adam sayesinde vizyonu genişlemiş iki ingilizce kelime öğrenmişti.

  5 temmuz 22:14


  194. daha 2 kelimeyi bir araya getiremeyen insanlardan pek de bir şey beklememk lazım. kadın 5 dakikanın 3 dakikası eee'liyor, bir yaşında çocuk çıksaymış canlı yayına daha net ve akıcı konuşurmuş (link: https://www.youtube.com/watch?v=PHCfa-0oTWA o video)

  keşke böyle güzellik yarışmalarından herkesi toplamasalar da vizyonu geniş, safı belli, hayatta bir fikre sahip ve onu savunan insanlar geniş kitlelere sahip olsa da, onlar da bu halka yol gösterseler.

  5 temmuz 17:55

  193. Aslında sesini de oyunculuğunu da beğenirdim. Bence havalı, klas bir imajı vardı. Cem yılmaz birlikteliği karizmasını çizmişti, kadına şiddet gibi bir olayda sesini çıkaramaması da cilası oldu. Ama şaşırmadım, ünlülerin çoğu atatürk düşmanları rahatsız oluyor diye resmi bayramlarda atatürk'ü paylaşmaya korkan tipler. Paylaş yoruma kapat ama yok. Ha sevmezsin, paylaşmazsın, mecbur değilsin zaten ama olumsuz yorumlar sonrası paylaşım yapmayı kesenlere lafım. Bir yazar arkadaşın dediği gibi her kesime hitap edelim diye diye, adam gibi bir duruş sergilemekten aciz kalıyorlar. O rahatsız olur içkiyi sakla, bu rahatsız olur bunu sakla. Bunun sonu yok, serenay sevgilisinin yakın arkadaşı olmasa da yorum yapamazdı. Aynı sektörde illa denk geliriz derdi. Böyle düşünenler bugün sessiz kalanlar, yarın bir kadın cinayetinde sizden, benden çok kadına şiddete hayır diyecek. Herkesten çok sesleri çıkacak. Yerseniz tabi.

  5 temmuz 15:14

  192. sanki arkadaş grubundaki sevgili olan arkadaşları ayrılmışta ara kalmış kadın. Açıkası, insan uzağında olunca kadına şiddet, hayvanları koruyalım diye rahatlıkla konuşabiliyor sosyal medya üzerinden (aka. klavye delikanlılığı), ancak, gerçek bir olayın içinde kendi bulunca gerçek iki yüzlülükleri de ortaya çıkıyor. Beraber zaman geçirdiğin biri, erkek arkadaşı tarafından şiddete uğruyor ve Serenay Sarıkaya'da ses çıkarmayarak, suçlu olanı desteklemektir. Herhalde, 'nasılsa 3-5 güne unutulur yine kaldığım yerden beğenilen / örnek gösterilen insan olurum' diye düşünüyor.

  5 temmuz 06:16 5 temmuz 08:05