yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (179)
  • medya (16)

  179. Bu konuda daha önce de yazmıştım basının ve menajerinin kariyerinde en büyük etken olduğunu şişirildiğini söylemiştim hatta yanlış ilişkileri ile gündemde olsa Farklı düşünürdük demiştim. Girdimi zaten bulabilirsiniz. Atina'da Cem Yılmaz ile patlayınca bakın nasıl önlenemez bir linç girişiminin içinde kaldı. Aslında söylemeye çalıştığım şey tam olarak buydu. 

  Son olarak; Cem Yılmaz olayı ile ilgili bu kadar tepki almasının nedenin yaş farkından ziyade başta 3. Kişi olması ve sonuna kadar reddedip hatta işini iyi yapan gazetecilere dava açıp sonra yakalanması dolayısıyla güven kaybetmesinden olduğunu düşünüyorum. En azından benim için doğru haber yapan gazetecileri yalanlayıp dava açması başlı başına soğuma sebebi.

  20 şubat 14:56 20 şubat 23:52

  178. cem yılmazın Kerem Bürsinle dalga geçtiği postu beğenmiş oyuncu. Çok sever çok klas bulurdum ama bu yaptığı aşırı low bi hareket.

  17 şubat 10:09

  177. Kerem'den sonra cem nedir Allah aşkına ya, Az vizyonlu olsaydın be serenay bacı. Cool girldin bizim için, buraya kadarmış.

  Cem yılmaz da diyor serenayı stalklarken dalıp gidiyorum, ee bir zahmet abicim çoluk çocuk sahibi amcanın dediğine bak hele..

  17 şubat 01:21 17 şubat 17:18


  176. cem yılmaz ve defne samyelinin güldükleri paylaşımı beğenmiş oyuncu

  Bana sinsi gelirsen bir buradan gelirsin işte. Ozan güvenin sevgilisi yoktu herhalde o dikkatini çekmedi.

  14 şubat 20:47

  175. şu olayda ne serenay sarıkaya'ya hakaret edenlerin tarafını tutuyorum ne de defne samyeli'ye üzülenlerin. arkadaşlar hala fark edemediniz mi bu cemiyetteki ilişkilerin bizim kendi dünyamızdaki ilişkiler gibi olmadığını? yok neymiş defne samyeli haklıymış, yok yüzünde acının tatlı tebessümü varmış. twitterda insanlar öyle yorumlar yapmış öyle destek çıkmış ki defne'ye kadın bilmem kaç bin dolarlık şarabını içerek okumuştur eminim. aynı zamanda serenay'a laf edenler, bu serenay'ın ilk aşk üçgeni değildi ki. zamanında evli bir adamla sevgili olmuştu. belki onun öncesi de vardır sonrası da. defne eminim milletin üzüldüğü kadar üzülmemiştir bile. biz her ilişkiyi kendimizinkiler gibi masum zannediyoruz ama bu camiada olup da adı ihanete karışmayan insan çok nadir bana kalırsa. yok serenay eyşanmış, yok defne samyeli'yi çok iyi anlıyorlarmış ahhahaha. neyini anlayacaksınız? kadın sizin bizim asla gidemeyeceğimiz yerlere tatile gider bi güzel alışverişini yapar acısını unutur merak etmeyin. böyle ünlülerin acıları da mutlulukları da asla bizimkilerle aynı olamaz bu yüzden kimse üstünden duyar kasmaya ya da kimseye hakaret etmeye gerek yok.

  13 şubat 16:42 13 şubat 17:04

  174. Haddime değil belki özel hayatını yorumlamak ama cem yılmaz ilişkisiyle gözümdeki it girl imajı bozuldu. Cidden cem yılmaz mı ya? Nerden baksan babası yaşında ve bence bu kızda daddy issue var.

  Ek olarak cem yılmaz zamanında Cansu Dereyle 6 yıl beraber olmuş sonra da Cansu derenin yakın arkadaşını hamile bırakıp evlenmek zorunda kalmıştı. Bence buradan belli zaten bu adamın yolu...

  13 şubat 08:00

  173. Son günlerde siber zorbalık hakkında ahkâm kesenler tarafından orda burda şahsına denmediği bırakılmayan oyuncu. Bu zamana kadar hakkında bir kere bile kötü bir şey duymadığımız biri magazin/dedikodular yüzünden şu an lince uğruyor. Ben kesinlikle ortada aldatma olduğunu düşünmüyorum. Defne samyeli bu ilişki çok yerken başladığı için sinirli. Bilmeyenler varsa lütfen defne samyeli'nin eski kocasının zamanında verdiği röportajı okusun. Defne yunanistana beleşe gidemediği için çok kızmış:dd

  13 şubat 00:33


  172. Serenay sarıkayaya çirkin diyen ve kaliteli projesi yoktur diyen de ne bileyim.

  Çok eskiden kendi dönemine göre çok şirin bir dizi olan limon ağacı vardı mesela. Sonra lale devri, med cezir ve fi. Kabul edin iyi oyuncu.

  Alice müzikalini izlemiş biri olarak da müzikalin gerçekten türkiye şartlarında oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim.

  Yani sallayın tabi ama bazı açılardan sallayın yalnızca.

  12 şubat 18:28

  171. Yetenekli ve güzel bulduğum oyuncu. Magazinde çıkan haberlerden sonra burada yorum yapılmamasına şaşırdım. Kendisini çok severek takip eder, izlerim. Ancak Cem Yılmaz' la olan birlikteliklerine çok şaşırdım. Kendisi de onayladı bu ilişkiyi. Defne Samyeli' nin de açıklamasını izledim aldatıldığını ima ediyor. Serenay, ne Cem' i (gizlinot: hadi Cem ' i de geçtim.)ne de bır kadının aldatılmasına sebep olmanı sana yakıştırmadım.

  12 şubat 11:28

  170. şahsi fikrimce, hem çok güzel hem de çok yetenekli bir oyuncu. tv 8'de çıkar çıkmaz bakmalara doyamadım, kendisini alice müzikalinde canlı seyretme şansım oldu. açıkçası, önceden serenaya karşı bir negatif bir ön yargım vardı, enerjisini sönük ve ruhsuz buluyordum fakat haliyle bu ön yargım kırılmış oldu. Hem daha çok genç hem de daha yolu çok uzun, ileride daha da güzel işler başarabileceğine gönülden inanıyorum. yolu ve şansı hep açık olsun, yıldızı her daim parlasın <3

  2 ocak 14:07