yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (201)
  • medya (8)

  201. Sürekli negatif olan sizsiniz, önce dönüp kendinize bakın diyen insan Japonya hakkında nedense doğru düzgün tek bir iyi cümle bile kurmamıştır. Elbette hurafeler ve şehir efsaneleri var Japonlar hakkında, onların da toplumlarında kötü insanlar var ancak benim anlamadığım konu  izlediğim birçok yabancı içerik üreticisi taa Amerika’dan Kanada’dan kalkıp Japonya’ya gidiyor ve hayatlarından çok memnunlar. Japonya’nın doğasından, imkanlarından ve kültüründen o kadar güzel bahsediyorlar ki. Aydın’dan kalkıp giden kızımız ise bir türlü beğenemiyor Japonya’yı. Yaşadığı şehir ne kadar küçük olursa olsun market alışverişi videosu, yüzlerce ekşi şeker yeme videosu mu sadece üretebileceği içerik.

  7 ağustos 09:57

  200. hiç özellikle takip ettiğim biri değil ama "tr'ye japon koca modasını ben getirdim" demesine katıla katıla güldüm. eşi mutlaka iyi bir adamdır ama sanırsın ki ilah gibi almanlara, Jon Kortajarena gibi ispanyollara varmış. sunduğunuz ürüne pek talep olmadı.

  6 ağustos 12:08

  199. kendisini 8-9 senedir takip ederim. psikolojisi her zaman bozuktu, sevmediği bir yerde, bence pek de sevmediği bir adamla yaşıyor, japonya rüyası diye gidip aslında hiç beklediği gibi çıkmadığını, ama bir şekilde yaşamaya çalıştığını düşünüyorum, asosyal ve eve kapalı bir hayat sürüyor, eşi videolarında sürekli telefonda. zaten o yüzden ya annesi japonya'da ya kendisi türkiye'de. bunu farkedenler olduğunu bildiğinden sürekli “japon değil yoshi, kalan herkes eziiikkkk” diye bağırma ihtiyacı içinde. "japon koca modasını ben başlattım" demesinden zaten yıllar önce de derdinin "japonla evleneyim" olduğunu anlıyorsunuz. türkiye’ye gelince çok daha mutlu olduğunu saklamıyor zaten, gerçi durmadan şikayet modunda olduğundan pek farkedilmiyor. her bozuk psikolojili, mutsuz ve huzursuz insan gibi etrafına saldırmakla meşgul 7/24, asla kendisi suçlu değil hiçbir konuda, herkese sürekli saydırmak, saldırmak ve laf sokmak peşinde. aslında bir şekilde kapağı japonya’ya atmamış olsa tam mahallede kapı önünde çekirdek çitleyerek akrabalarını çekiştirecek kişi kendisi, görüntüsü de iyice o hale geldi zaten. hikayelerinde sürekli beni sevin, bana övgüler yağdırın diye “hadi anlat” şeklinde soru soruyor insanlara, kendini aşırı değersiz görenlerin sosyal medyada iyi hissetmeye çalışma ezikliğinin simgesidir iltifat dilenmek, bütün fotoğrafları filtrelerle, 10 yasında çocuk gibi verdiği pozlarla, övgü için yalvarıyor. o kadar okuduğu kitap nereye gidiyor acaba, insan birazcık da olsa birşeyler kazanmaz mi kültür ve dünya görüşü olarak, hiç mi törpülenmez? insanı kenar mahalleden çıkarıyorsunuz ama kenar mahalleyi insanın içinden çıkaramıyorsunuz işte.

  6 ağustos 01:17

  198. “Japon koca” twitini okuyunca kendisi adına utandım. İnsanlara her fırsatta empati dersi veren kadının kurduğu bu cümle sağlıklı bir ruh halinin kurduğu cümle olamaz. Cümlenin her yerinden basitlik akıyor. Artık bir şeyleri ispat etmeyi ve insanlara laf sokmayı bıraksa belki yıllardır bir arpa boyu yol ilerlemeyen abone sayısında bir artış olur. Etrafında bir uyaranı yok mu diyeceğim ama muhtemelen onları da azarlıyor ve dinlemiyordur.

  28 temmuz 16:47 28 temmuz 16:49

  197. kendisinin epey sorunlu bir birey olduğunu düşünüyorum. neden bir psikiyatra gidip destek almadığını da anlamış değilim. japonya'da anadili olmadığı için gidemiyor desek aylardır türkiye'de olmasını değerlendirip gidebilirdi bir doktora.

  bu arada "koreli diye yola çıkıp japon koca aldı" dediği kim bilmiyorum ama bu tip açıklamalar inanılmaz itici.

  28 temmuz 12:03 28 temmuz 12:11

  196. Sergül’ün nadiren de olsa Youtube’deki videolarını izleyen ve altındaki yorumları bile şimdiye kadar hiç okumamış bir izleyiciydim. Burada hakkında yazılanları gördükten sonra gerçekten aynı kişiden mi bahsediyorlar diye Twitter hesabina baktım ve mutsuz bir kadın gördüm. Serrose bütün dünyaya savaş açmış! Uçan kuşa ateş püskürüyor! Son olarak önemli bir bilgi vereyim Japon koca modasını ülkemize Sergül getirmiş. 

  28 temmuz 06:28

  195. ben gerçekten değişik bir psikoloji içinde olduğunu düşünüyorum. durup dururken geliyorlar heralde.laf attığın her kimse ister koreli diye sinoplu ile evlenir sanane? 81 milyon türk içinden bir sen japon biriyle evlendin evet,hll spr dvm. bir de tepki görünce "ben aşk için evlenin demek istedim,ırk için değil." diyor. çevir kazı yanmasın,iki insanın arasında olanları nereden biliyor acaba. 

  25 temmuz 11:35 25 temmuz 11:37

  194. Sergülü seviyorum ama geçenlerde hikayesinde yaptığı paylaşım bana olumsuz şeyler düşündürttü.

  'Ben bir japonla evlenmedim, Yoshi ile evlendim. Koreli bulamadığı için japon koca alanlar haha 'benzeri birşeydi.

  Yani Sergül hem insanlar senin hayatın ile ilgili, seninle ilgili , eşinle ilişkinle ilgili yorum yaptığında kızıyorsun, aynı şeyle itham edildiğin için öfkeleniyorsun; o zaman sen tanımadan etmeden, içinde olmadığın bir ilişki hakkında, üzerine vazife olmadığı halde neden böyle bir yorumda bulunuyorsun. Yani bir tek sen mi bir adamı sevdin de japondu, diğer herkes başka milletten diye mi evleniyor yani!

  24 temmuz 17:57

  193. kendisini ilk kez meşhur Japon cheesecake'ini gösterdiği video için izlemiştim. tatlı gelmişti bir süre daha izledim ama sonra agresifleşme krizleri başlayınca ben de rahatsız olup izlemeyi bıraktım. sanki ekrandan çıkıp beni dövecekmiş gibi bir his yaratıyor bende o birilerine çemkirirken. tırstığım birkaç youtuber arasında kendisi.

  19 temmuz 09:58 19 temmuz 09:59

  192. Japonya hakkında kendinden başka kimsenin konuşmasına katlanamayan, kazara biri konuşsa hemen instagram hikayelerinde o kişiye laf sokan bir youtuber. Biri mesaj atmış, öğretmenler okulda çektiğin videoları bilgi amaçlı öğrencilere izletiyorlar demiş. İnsanlara teşekkür edeceğine neden videoyu indirip izliyorsunuz, internete girip youtubedan izletmiyorsunuz diye trip atıyor. annesinin  komşularının çocuklarına garip tatlı şekerler denetip çocukların tepkilerini videoya alması, komşuların buna izin vermesi hiç hoş değil. Çocuklar senin yüzbin abonelik kanalının komedi malzemesi değil. kendi çocuğunun yüzünü gizleyecek kadar hassas olup başkasının çocuğunu kanalda yayınlamak da çok enteresan bir bakış açısı.

  19 temmuz 02:19 19 temmuz 04:24