sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (197)
  • medya (11)

  197. psikolojisi bozuk değil bence. sert mizaçlı bir kişi olduğunu düşünüyorum. engelli bir kızkardeş, babasız bir hayat ve internetten tanıştığı japon bir adamla evlilik. yaşadıkları şeyler çok standard değil. japon biriyle evlenme sebebini ailesine kızgınlığına ve uzaklaşma isteğine bağlıyorum. yaşadığı olumsuzluklar karakterini fazla sertleştirmiş. yine de iyi götürüyor bence.

  12 haziran 05:46

  196. Kaybettiği evladının doğum gününde bile bana densiz insanlar bunu dedi. bunu yazdı. bunu hatırlattı. bunu hissettirdi. böyle mi demesi gerekirdi. Ya bırak sen o günün senin için önemine bak takipçilerinin yorumlarından ziyade. Millet ne yazmış, ne demiş sürekli takipçilerinin dediklerine odaklı yaşıyorsun farkında mısın? Sonra bir yorumda yaralanıyorsun. Cidden senin için önemli olması gereken bir günde sosyal medya yorumları bu kadar önemli mi?

  31 mart 13:08

  195. Psikolojik desteğe tekrar devam etmesi gereken kişi. İyi hissetmeyebilir, travmalarını atlatamayabilir ancak hem bu şekilde sosyal medyadan vazgeçmeyip hem de zaman zaman hiçbir kötü niyeti olmadığı halde insanları azarlaması oldukça dengesiz gözüküyor. Bugün Efsun’un 4.yaş günü olduğu için güzel bir paylaşım yapmış buraya kadar her şey normal, bir takipçisi de 9 ay da karnında taşıdın onu da yazmalısın ablacım gibisinden bir mesaj yollamış, ardına da iyi dileklerini sıralamış. Ben burada hiçbir kötü niyet göremiyorum ancak Sergül yine niye sürekli hatalarımı görüyorsunuz, beni rahat bırakın gibisinden bir şeyler yazmış ha bir de kadının ilk mesajıymış bu. Daha önce mesaj yazmak zorundaydı sanki. Ya sosyal medyayı acilen bırakmalı ya da psikolojik destek almalı çünkü maalesef hiçbir iyileşme belirtisi göstermiyor ve şimdi yeni bir evladı da var onun da durumdan etkilenmemesi için acilen kendisini toparlaması gerekli.

  30 mart 10:39

  194. hep ben ben ben demeyi ne zaman bırakacaksın, insanların senden yardım beklemesi en azından duyurmaya çalışman seni duyarlı bir insan yapar Sergül !! magduru oynamayı bırak , çocuk değilsin, demek istediğim youtube kişisi..

  21 mart 10:23

  193. yine mi depresyona girmis gerci hic cikmadigi icin durumu agirlasmis demek daha dogru. Evladini kaybetmek cok agir bir travma ama ben sergulun ilk gebeliginden bile once takip etmeye baslamistim. Hep psikolojik sorunlar yasiyordu, hep linc ettiren, hep ah eden mutsuz biriydi. Surekli magdur roluyle hem ailesinin hem de kocasinin ilgisini ustune cekiyor. Anne tabii ki evladina kiyamaz ama yoshinin sabri dillere destan.

  14 şubat 15:47

  192. Muhtemelen major depresyonu lohusa depresyonu ile birleşince psikolojik olarak bitip tükenen zat. Bu nedenle annesine ihtiyaç duymasını normal karşılıyorum ama şerife hanım'ın sergül her çağırdığında yaşlı annesini ve engelli kızını bırakıp da gelmesi bana çok vicdansızca geliyor. Sergülcüğüm bencilsin biraz sanki?

  Söylediklerimin arkasındayım arkadaşlar.

  Yıllardır hal ve hareketlerinden gördüğüm kadarıyla Sergül kato psikolojisi bozuk bir insan. Sebebi nedir ne değildir bilemiyorum ama bu gayet açık ve net.

  Bakın kendisinin Yediği önünde yemediği arkasında. Anlayışlı bir kocası ve yurt dışında çoğu insanın hayallerini süsleyen bir hayatı var. şükretmek yerine sürekli bunalım ve depresyon takılması, agresif tavırları ciddi bir rahatsızlığın belirtileri.

  Tedavi olması gerekiyor yoksa bu iş intihara kadar gider.

  Bir boşlukta Sürüklenip gidiyor ve bunun farkında olduğu için de oldukça huzursuz ve saldırgan bir ruh hali içerisinde.

  Bunu açık açık söyleme ihtiyacı hissettim çünkü profesyonel bir desteğe ihtiyacı var.

  Umarım yakınları tedavi olmaya ikna eder.

  13 şubat 19:41 15 şubat 16:11

  191. İnstagramda takip edip de neden takip ettiğimi bilmediğim blogger. Diğer girdilerde yazıldığı gibi sürekli kendisini eleştirenleri paylaşıp linç ettirmeye çalışması çok itici. Çok takipçili çoğu insanın başına gelen bir şey. Bir de kardeşine neden sürekli evlilik muhabbeti yaptıklarını anlayamadım? Bir yerden sonra kırıcı olmaz mı? 

  16 aralık 2018 18:16

  190. Sosyal medyayı sanki bir insanmış gibi kullanıp,duygularına o şekilde yön veriyor.Her bir takipçinin söylediği iyi veya kötü çoğu şey için ciddi ciddi cevap veriyor,sinirleniyor,beddua ediyor,buna rağmen paylaşımlarını yoruma kapatmıyor.Kötü yorum,olumsuz yorum vs her ne ise bunun,sosyal medyayı kullandığı süre boyunca sonunun gelmeyeceğinin farkına varmalı,atarlı bir ruh haline büründükçe kendisine cephe alanların sayısı artıyor.Bir önceki süslünün dediği gibi çok fazla olumsuzdan besleniyor ve kendine çekiyor,sosyal medya o kadar ciddiye alınacak bir yer değil.

  16 aralık 2018 08:11 16 aralık 2018 08:12

  189. Sosyal medyada insanlara kolayca beddua edebilmesine hayret ettiğim kişi. Sürekli Allah'ta size gösterecek o zaman aklınıza geleyim tavrından gına geldi. Olumludan değil olumsuzdan besleniyor. Kızını kaybetmesiyle alakası yok bence bu huyunun. Sürekli takipçilerine şikayet eder gibi paylaşımları üstüne azar yapan paylaşımları. Pardonda sen kimsin? Şimdi de kızının fotoğrafını görmek isteyenleri eleştiriyor. Ondan önce nazar değmesin diyenlere kötü bakıyorsunuz diyordu. Kendi içinde çelişen ve çoğunlukla ben merkezcil düşünen bir insan.

  27 kasım 2018 16:27

  188. Kendisini gerçekten severim 7,8 yıldır takipçisiyim ama bazı tavırları nr bileyim çok egoistçe gelmeye başladı. Bunun efsunla veya ondan sonrasıyla ilgisi yok. 

  Aslında engellediği ve tepki gösterdiği insanlara karşı tavrını anlayabiliyorum. Ama durup durup hadi ben gidiyorum mola veriyorum diyip iki gün sonra paylaşıma başlanmasını anlamıyorum. Bu ara yine yaptı o yüzden söylüyorum bunu. Hadi git vallahi biraz kafa dinle Sergül zaten minnacık bebekle uğraşıyosun bırak sosyal medyada yorma kendini. Uzaktan bakınca sosyal medyada kendini tüketiyorsun gibi görünüyor. Biraz toparlanman gerekiyorsa git toparlan. İki güne dönüp bedduacılık yapmaya devam etmenin ne anlamı var. 

  25 kasım 2018 21:27