yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (217)
  • medya (12)

  217. Süslüler bahsedince güncel story’lerine bakayım dedim, ağzını yaya yaya takipçilerini taklit ettiği story’sinde daha fazla dayanamayıp kapattım. Bu kadar negatif bir insanı, ancak kendine eziyet etmekten hoşlanan mazoşistler takip etmeli bence. 

  Tanım: İnsanların neden ısrarla kendisini takip ettiğini anlayamadığım youtuber. 

  1 ağustos 10:13

  216. Kocalar elden alınmaz,giderlerse kendileri istediği için giderler.Aldatılma söz konusu olduğunda i kadının kadına sarması 100 sene geçse de bitmeyecek..

  (Bütün kadınların,kocasının peşinde olduğunu sanan yutubır)

  31 temmuz 20:21

  215. Bu kadını uzun süre önce takibi bıraktım. Özellikle o arabasında çektiği storyler vloglar. Nasıl bir negatiflik yaymaktır alahım allahım. Sürekli sinirli sürrekliii. Herşeyin illaki neden negatif yönünden bakıyor anlam veremiyorum, hiç mi iyi düşünmek iyi tarafından bakmak yok. Vallahi yok

  31 temmuz 17:41


  214. Uzun süredir takip edemiyordum napiyor acaba diye geri takip ettim,aynı. Bu kadar hala aynı mevzular, aşırı agresiflik. Tamam haklısın millet gerizekalı ama sende hala aynı yönetmenleri kullanmak zorunda mısın? Hala koca uzerinden muhabbet dönüyor. Bir kez daha boyle okuma alışkanlıklarının sadece tüketim olduğunu görmüş oldum kendi adıma.

  31 temmuz 15:15

  213. Youtube daki kişiliğini seviyorum yalan yok. Bir kere bir çok youtubera göre çok çalışkan hergün video koyuyor ve iş mecrası olarak görüyor. Videolardaki izlenimi de çok olumlu. Ama gel gelelim ki instagram da bambaşka bir kişilik..

  Hayata karşı neden bu kadar isyankar anlamıyorum? İnsanlarla olan derdini hele hiç anlamıyorum. Sen zaten görsel sosyal medya da bir iş yapıyorsan(ciddi anlamda para kazanıyor) her şeye açık olucaksın. Bayram gününü sırf dengesizin biri kocana taktı diye zehir etmene gerek yok. Sal kendini bir ya.. hayata olan hırçınlığını bırak. Youtube daki gibi tatlı tatlı kırtasiye kitap yorumlarını paylaş değmez vallahi değmez sergül.. 

  Ayrıca son hikayesinde bahsettiği konuda kesinlikle takipçilerini haklı buluyorum. Kitap okumak sadece sabırlı olmanı kılmaz ki, hayatına bakış açını, mentaliteni, olaylara duruşunu, evlat yetiştirişini her şeyini etkiler. Sen git toltek in 4 anlatmaşsını altını çize çize oku. O dört anlaşmayı kafana kazı ama yaşantına indirgeyememe. Toltek ne der ;ağzından çıkan kelimelere dikkat et ve kesinlikle varsayımlarda bulunma. Bırak millet ne derse desin bir hınçla herkese cevap verme, o okuduğun kitaplar yaşantına bir el sallasın o farkı görelim biz. Yoksa sen oku oku oku 35 yaşına gel bir gıdım ilerleyememe gerçekten üzücü. Bir de unutmadan; inan sergül kimse senin takipçilerini önemsediğin kadar seni önemsemiyor. Kinle beslenmek kadar kötü bir şey yok. Güzel olumlamalarda bulun ya da kişisel gelişim kitapları bırakıp gerçekten bir uzmana görün. Her eleştiri böyle diyorsa herkes aynı görüşteyse bu kadar insan yanılamaz.

  31 temmuz 13:46

  212. olumlu şeyler hissetmek istedikçe daha da antipatimi kazanan youtuber.

  herkes onun kocasını istiyor, herkes onun gibi bir hayatı olsun diye çıldırıyor!

  kocam evde yalnız git hevesini al nedir sergül?

  nasıl travmaların nasıl psikolojik rahatsızlıkların var senin?

  gerçi bu artık hastalık mı terbiyesizlik mi o konu hakkında pek emin değilim.

  ilgili medya:
  2
  31 temmuz 13:05

  211. teyzesinin sağlık problemi için türkiye'ye gelmiş youtuber. son videosunda anlattıklarını üzülerek dinledim. görevliler ''teyze annenin kardeşi oluyor, seni ne ilgilendiriyor ki, gitmen gereksiz'' falan demişler. (gizlinot: ne haddine) bir şekilde izin almış gelmiş havaalanında bir takım problemler yaşamış. geri dönüşü de şimdilik muallaktaymış. olağanüstü bir durum olursa dönmesi sıkıntı olabilirmiş, bu riski göze alarak gelmiş. (gizlinot: aklıma direkt midnight express, not without my daughter falan geldi ne alakaysa. o kadar büyük bir durum yok tabii ama yetkililerin tepkileri çok tuhaf geldi.)

  24 temmuz 16:53


  210. tanim: japonyada yaşayan Söke'li bir kadin blogger.

  efsun vefat etmeden önce, japon kültürü ve kitaplara olan ilgim nedeniyle kendisini takip ediyordum. hele de kırtasiye aşkı beni çok mutlu ediyordu, kalemlerini incelemek cok hosuma gidiyordu.

  efsun'un vefatından sonra ise çok üzüldüm takip etmeye devam ettim ama içerik üretmeye başlamasi bile beni takipten cikmama ikna edemedi. cok negatif enerji saçıyor ve bütün stresini öfke ile dışarı vurduğu icin sadece storysini izleyerek dayak yemis gibi hissediyordum, takipten çıktım.

  11 haziran 20:01

  209. çok itici buluyorum kendisini :(

  11 haziran 19:34

  208. Twitterda yargı dağıtmaya tüm hızıyla devam eden,Türkiye'nin gelmiş geçmiş ennn kültürlü,ennn entellektüel,ennn japon kocalı youtuber ı.

  31 mayıs 19:11