yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • medya (2)

  13. melek diye bir şey varsa ve şarkı söyleyebiliyorsa, kesinlikle bu kadının sesine benziyordur.

  24 temmuz 00:00

  12. bu geceki çeşme açık hava tiyatrosunda verdiği konserle gönlüme bir kere daha taht kurmuştur. sertab'ı ikinci kere canlı izliyorum ve seyirciyle iletişimi çok yüksek, seyirciyi yakalıyor ve dahil ediyor sahneye. kendisi ise çok eğlenceli, komik, şakacı ve enerjisi çok yüksek. şarkılarının hepsini biliyorum diyemem o kadar büyük hayranı değilim ama eski şarkılarının çoğunu hatırlıyorum. olsun ve zor kadın şarkıları ise favorim. sesi de o kadar güzel ki... hiçbir fark yok kulaklıkta dinlerkenki haliyle. bir de kibirden egodan çok uzak, tam bir human being, zaten şarkı sözlerinden de anlaşılıyor. tanım: konserlerinden sonra hayran olduğum şarkıcı

  23 temmuz 00:08

  11. Ben çok severim fakat ilk kez 3 gün önce Datça'da canlı izleme fırsatım oldu. Hayatımda izlediğim açık ara en iyi performanstı. Eşim bile aman aman sevmediği halde çok etkilendi. Bu kadının sesi kesinlikle canlı dinlenince çok daha güzel. Enerjisi harika, seyirciyi çok güzel tutuyor. O küçücük kadın, resmen sahnede bir dev. Mutlaka konserine gitmelisiniz.

  Bu arada kardeşi serdar erener'in siyasi ve politik duruşunu biliyorum fakat sertab erener kargı koyu'nun imara açılması, şiddetle ilgili yanlış devlet politikalarına da değindi konserinde. Bildiğim kadarıyla vegan. Lüks düşkünü şımarık bir kadın olmayışı, bu vegan beslenme ve yoga halleri, toplumsal olaylara duruşu bana hoş geliyor. Bir daha sevdim.

  22 temmuz 03:13 22 temmuz 03:20


  10. sesine, şarkılarına aşık olduğum sanatçı.

  18 haziran 20:38

  9. gelmiş geçmiş en iyi seslerden biri. kendini her daim geliştiren, geniş oktav aralıklı bir müzisyen. nedense müzikal olarak levent yüksel ile bayağı yakıştırıyorum. evlilikleri neden bitti bilmesem de.

  o değil de, şu muhteşem (link: https://www.youtube.com/watch?v=cJksu8XxZCo performansın) üzerinden tam 17 yıl geçmiş. biraz da bu kadını abartalım süslüler.

  25 mayıs 2020 13:06

  8. Türk şarkıcılar arasında en sevdiğimdir. Şarkıları,sesi, canlı performansları kısacası müzikal kariyerinin tamamıyla harika bir sanatçıdır gözümde. Özellikle sertab gibi albümü, bu ülkede yapılmış en iyi işlerden biridir bence. Aranızda dinlemeyenler varsa muhakkak baştan sona dinlemenizi tavsiye ederim. 22 yıl önce yapılan şarkıların bugün bile bu kadar etkileyici olması, gerçekten çok tuhaf. 

  Bu arada sertab’ın müzikali de mü-kem-mel bir konser serisi. Bir kere izleme şansım oldu, umarım tekrar denk gelirim.

  12 mayıs 2019 01:05

  7. 2 sene önce amfi konserine gitmiştim aman allahım o nasıl güçlü bir sestir albüm kayıtlarından bile güzeldi sesi.Birde bir adam sahneye çıkıp sevgilisine evlenme teklif etti sertab falan hepimiz falan çok heyecanlandık, adamda döşedi böyle bir sürü süslü laf, kızı sanki alttan arkadaşları evet de kız diye cimcikliyolar gibi evet dedi yerinden bile kalkmadan, dünyanın en heyecansız sesiyle, sertab da kaldı öyle bozuldu bizde.

  11 mayıs 2019 22:21 12 mayıs 2019 01:22


  6. Bence ülkemizdeki en başarılı kadın vokaldır ses tonuna hayranım. Aynı şekilde şarkıları da hep kaliteli olmuştur. günümüze kadar müzikal kalitesini hep korumuştur. Canlı performansı da bir o kadar başarılı. İnanılmaz çalışkan bir kadın olduğu belli. Eurovisionda tek birinciliğimizi getirmiş olması tesadüf değildir. Her albümünü keyifle dinleyebildigim nadir turkce pop sarkicilarindandir. 

  10 mayıs 2019 18:48 10 mayıs 2019 18:49

  5. sesi güzel mi güzel. ancak sesim güzel diye bağırınca o ses daha güzel olmuyor. bir de bu kadının aristokrat tavrı aşırı iğreti. o hava elinize sayılan milyorlarla uçar gider yani. görüyoruz, duyuyoruz, dönence ^^

  4 nisan 2019 15:03

  4. son albümü muhteşem olmuş. spotify'da en çok dinlenenlerini açtım liste ilerledi (gbkz: olsun) çalmaya başladı. bu ne güzel şarkı deyip diğerlerini de dinledim ve tekrar, tekrar... (gbkz: şiirin bir üstü)'ne dinlediğim ilk andan itibaren bayıldım, albümdeki favorim oldu.

  anlamadığım tek şey, yaz dönemine denk geldi diye bir sürü güzel şarkıdan vazgeçilip, neden albümün en zayıf halkasıyla çıkış yapılmış. albümün kalitesini hissedememiştim tesadüfen dinlemesem. demir demirkan'la ayrılığı albüme sinmiş ama çok güzel sinmiş.

  artık sonbahar geldi, havalar da soğudu, çek şu ikinci klibi be sertab!

  22 eylül 2016 00:18