sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (47)
  • medya (0)

  47. gerçek adı zaten "flört dönemi"dir.

  flörtün amacı zaten sahip olmadan önce incelemek, ölçmek biçmektir.

  ürün almadan önce içerik ve vaadleri okumak gibi düşünün.

  bu yüzden de ambalajına ve vaadlerine gü-ven-me-yin. herkesin dibinin düştüğü ürün sizin ağzınıza edebilir, pişman olabilirsiniz. etrafta kullanıcı yorumu okumak önemlidir.

  11 şubat 00:34 11 şubat 00:35

  46. Sevgili olmayıp bu evrede kalsak da sanki bir süre sonra b.ka sarıyor her şeyin kısası makbul galiba. (gizlinot: Penis hariç)

  10 şubat 18:51

  45. Dünyanın en güzel şeylerinden biridir bence. Flörtken hastalandığımda adam gelip gecenin bir saati beni hastaneye götürmüştü hatta o ilk buluşmamızdı. Evlenirsek fotoğrafları da hacettepe acilde çektirelim diye dalga geçmiştik daha sonrasında hatta. Sevgiliyken hastalandım ama yok böyle bir hastalanma. Stajda kolumda serum bağlıyken çalıştım bir de iyice yamuldum. Gece aradım dedim ben ölüyorum yetiş ve bana dedi ki aşkım evde misafir var ya pes atıyoruz uyu bir şeyin kalmaz. Ama beyefendi hastalanınca direkt arayıp hemşireeeeggg yetiş diye nazlanmaya başlıyor. Bunu her düşündüğümde ilişkimi sorguluyorum arkadaşlar. 

  21 ocak 15:44 21 ocak 16:17

  44. bir ilişkinin en keyifli, en heyecanlı dönemi.

  şimdiki sevgilimle, 10 yıl önce lisedeyken, 1 ay flört dönemi yaşamıştık. onun evi lisenin dibinde olmasına rağmen ''Ya sohbetin güzel'' diyerek, bana yarım saat mesafedeki evime kadar eşlik ederdi. bir gün karşıdan karşıya geçerken bana az daha araba çarpıyordu. kolumdan tuttu '' Napiyorsun sen, illa çocuk gibi elinden mi tutmak lazım karşıdan karşıya geçerken?'' dedi. ''Evet.'' dedim elimi uzattım. şok oldu ama elimi tuttu.

  o kalp çarpıntımı hala unutamam. evin yakınlarına kadar öyle geldik (gizlinot: tabi komşular görmesin kaygısıyla bir süre sonra elini bıraktım .d) zaten bu olaydan 1 hafta sonra da ben ona açıldım, çıkmaya başladık. o gün bugündür birlikteyiz.

  10 yıl oldu ama o flört döneminin güzelliği hiçbirşeyde yok. tadını çıkarın.

  21 ocak 11:39

  43. mümkün mertebe uzattığım dönemdir. her iki tarafın da birbirini kaybetmekten korktuğu, daha imtinalı davrandığı, her bakışına gülüşüne jestine dünyaların senin olduğu en kral zamanlardır.

  20 ocak 21:11 20 ocak 21:12

  42. Beni gerim gerim geren bi dönemdir. Karşı taraf güzel bişeyler söyler,iltifat eder, sen de bi havaya girersin, sonra ters köşeye yatarsın salak gibi. E arkadaş gibi konuşsak da sıkıcılaşıyo,kankaya bağlamak an meselesi. Bilemedim ben de beceremiyorum sanırım bu flört olayını. Birbirimizi beğendiysek direk sevgili olalım işte ne gerek var bi komiklikler şakalar, üstü kapalı mesajlar, herşeyden anlam çıkarmalar. Of darlandım yazarken bile.

  20 ocak 13:10

  41. benimki genelde flört dönemini geçmiyor. 

  Gerçekten kızlar flört dönemini başarıyla atlatıp nasıl sevgililik dönemine geçiyorsunuz? Bir benim ilişkilerim hep flört döneminde güzel başlayıp sevgiliğe geçmeden son buluyor sanırım.

  20 ocak 05:14

  40. ilişkilerimin hepsi burada takılıp kalıyor. gerçekten yorucu olmaya başlamış olan dönemdir. yeni insanları tanıyıp onlardan hoşlanmaktan yahut hoşlanmamaktan, sonra başka dallara atlamaktan yıldım. kendimi sakin bir ilişkinin üçüncü yılında hayal edip duruyorum. hadi hayırlısı.

  20 ocak 04:24

  39. Bu dönem çok güzel oluyor. Son iki ilişkimi bu dönem bitince bitirdim. Sevgililik gerçekten çekilmez.

  27 mayıs 2018 22:33

  38. Hayatıma dair güzel anıların %70i bu döneme aittir. Çünkü çoğu şeyin başlangıçları güzel oluyor galiba. Çoğu şey başlangıçta kalmalı ya da başlangıçtaki gibi kalmalı...

  Zaman ilerledikçe birtakım şeyler de ilerliyor. Birlikte ilerlediğinizi sandığınız anda bir bakarsınız, Siz ilerlemişsiniz ama yanınızda kimse yok. Başlangıçta sizin üzerinize titreyen adam yok. Nerede olduğuysa meçhul. Sizse ilişkiye odaklanmış, geleceğe odaklanmış bir şekilde ilişkiyi tek başınıza sırtlayıp bir yerlere getirmeye çabalıyorsunuz.

  Sizi kimse duymuyor, duymak istese de anlamıyor, anlasa da çabalarınıza yanıt vermiyor. 

  Belli bir süre isyan ediyorsunuz. Sonra sizi başka birine dönüştürmeye çalışıyorlar. Dönüşüyorsunuz ya da dönüşmeyi reddiyorsunuz. Sonra da içinde bulunduğunuz duruma alışıyorsunuz. 

  Ve hala ilişkiniz devam ediyorsa, bilin ki flört dönemindeki (gizlinot: başlangıçtaki ) o güzel anıların hatrına, saygısına. 

  Flört dönemini hızlı geçmeyin. Her hayatınıza giren insanı geleceğinizin tek kurtuluşu olarak görmeyin. Ve bir gerçek.. insanlar flört döneminde değil, ilişkinin ilerleyen evrelerinde tanınıyor, size yavaş yavaş gerçek yüzünü gösteriyor. Flört dönemindeyken yalnızca bir maske tanırsınız Ya da flörtünüzün %20lik bir kısmını. 

  Keşke hayatımızın her dönemi, flört dönemi gibi olsa. Biraz heyecan, biraz endişe, biraz mutluluk, biraz korku, çok sevgi...

  27 mayıs 2018 18:06