girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (44)
  • medya (0)

44. Eşimin garip huyları, deodorant ve parfüm kullanmamasına rağmen ter kokmaması(cidden ve herhangi bir kimyasalı da fazla kullanmaya karşı kendisi-annesini kanserden kaybetmesine bağlıyorum bu huyunu)

Çamaşırları sık sık yıkayarak onları eskittiğimizi düşünmesi.

Bulaşık makinesinde kirli tabak çanak olmasına rağmen elde bulaşık yıkmayı sevmesi (ben bulaşık yıkmaktan nefret ederim, o da tam tersi zevk alarak yıkar)

Kimyasallara karşı olduğu için cilt bakımı da yapmaz, benim türlü türlü ürün kullanıp bakım yaptığım cildim karşısında onun cildi daha sağlıklı.

Bir bildiği var sanırım.

16 nisan 18:37

43. Misal ,

Ben :Bu portakal turuncu

Sevgilim : Yok portakal turuncu değilde... gün batımı turuncusu .

(Hep sen haklısın balım.)

16 nisan 17:24 16 nisan 17:24

42. var olmaması. sevgili olma hadisesi bir erkek bireyin varlığıyla çözülmeli ama kendisi ortalarda yok.

16 nisan 17:12


41. makyaj yaparken her şeyi bırakıp pür dikkat beni izlemeye başlaması

15 nisan 22:23

40. etrafımdaki herhangi biriyle tanıştığında bu sana iyi gelmicek/gelmiyor dediği kim olduysa ister 1 hafta sonra ister 2-3 sene sonra olsun o kişinin altından bir şey çıktı ve hayatımdan gitti

manyak şekillerde uyuyor oluşu :D

15 nisan 19:35

39. “Bak bu kızda-erkekte bi şeyler var anlayamadığım” dediği kim varsa mutlaka ama mutlaka ciddi bir defosunun çıKması.

15 nisan 16:29

38. her günkü klasik "bugün kahveyi kim yapıyor?" kavgamızı yaparken, yazı tura atmaya karar verdik. bozuk para almak için cüzdanına kadar gitmeye üşendiğinden, random.org'u açmış 1 ile 2 arasından bi sayı seç diyor bana.

sonuç: içerde kahve yapıyor şimdi. 

15 nisan 14:56


37. Çoraplarımı giymesi. Ne zaman kendininkileri kirletip bitirse, benim minicik çoraplarımı 44 numara ayağına sığdırmaya çalışıyor.

Geçenlerde ciddi sayılabilecek bir ortamda bulunuyorduk. Jilet gibi giyinmiştik ikimiz de.

Bir an gözüm ayaklarına takıldı. Ayağında siyah firfirli çorabim vardı. Niye giydin sen onu unisex değil ki bak firfiri var dedim şok oldu aaqaffazx. Madem çalıyorsun dikkat et değil mi.. 

2 nisan 21:40 2 nisan 22:52

36. “Her buluşmada birilerinin hakkında konuşmak beni geriyor hoşlanmıyorum Caelum.” dedikten bir(1) dakika sonra “N’olmuş biliyon mu?” diye okuldaki bir dedikoduyu anlatması

-stalk yapmama boş iş olarak bakması ve zamanla telefonunun galerisi ekran görüntüsü ile dolması kdkdldld

-doğum günü için benden bir şey istememesi ama bir(1) ay sonra neden soğum günümde bir şey almadın diye mızırdanması

13 mart 13:35

35. Elime cımbız tutuşturup "hayatım kaşım çıkmış, sakalımın şurasında bir şey çıkmış" diyerek bakımını yaptırması. Kaş, sakal, yüz ağdası derken (evet bir miktar kıllı) sırtına baktırması. Ertesi gün de "işte bakanım yok ki, o yüzden böyleyim, sivilcem çıkmış kimse ilgilenmiyor benle" diye dolanması.

Ha bir de şey var, hafiften burnu akmaya başlasın, verem olmuş gibi "aaaaeeeggggghhh ölüyoruuuumm, çok hastayıımm" diye bağrınıyor evin içinde. Ve bunu yaparken csgo oynuyor dhfjfj

Edit:imla

13 mart 11:33 13 mart 11:37