yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (89)
  • medya (2)

  89. Başlığı görünce bir an ekşi sözlükteyim sandım. sevgilisi olan insana yürümek genel olarak çirkin bir durumdur ve kadını erkeği yoktur.

  17 kasım 2019 00:14

  88. Başkasının mutluluğunu bozmak niyetindeyseniz kadın ya da erkek olmanızın çok bir önemi yok. Yalnızca kadınlar üzerinden bazı hataları, yanlışları anlatmak doğru değil. Ben bu konuya şöyle bakıyorum; ben eğer birinden hoşlanıyorsam ve bu kişinin sevgilisi olduğunu öğrenirsem o insanla bir daha konuşmam. Aynı yerde bulunmak istemem. Hatta belki aşkımı kalbime bile gömerim. Hoşlandığım kişinin kız arkadaşının yerine koyarım kendimi. Kendime yapılmasını istemediğim bir şeyi başkasına yapmak istemem. O kızın sevgilisi ister deyim yerindeyse gözü dışarıda olsun ister sevgilisine çok sadık olsun, bu beni ilgilendirmez. Yalnızca kendimi düşünüp hareket etmek yerine karşımdaki insanları, onların huzurunu da düşünürüm. Çünkü başkasının mutsuzluğundan mutlu olmak şahsımca doğru değil ve belirtmem gerekiyor ki, birini üzerek asla mutlu olamazsınız. Birinin acısının üzerine mutluluk inşa edemezsiniz. Gel gelelim, erkeklere. Her ne olursa olsun, sadık bir erkek de sevgilisi olduğu halde kendisine bile bile yanaşmaya çalışan bir kadına taviz vermemeli. Etrafından uzaklaştırmalı, bunu ilişkisine yansıtmamalı, huzuru bozmamalı. Bu konu tek başına bir şahsı değil komple ‘’İlişkiyi’’ ilgilendirmektedir. İki insan bir ilişki yaşıyorsa, birbirlerine daima ‘’Sorumlulukları’’ vardır. Herkes sorumluluklarının bilincinde olup ona göre hareket etmeli diye düşünüyorum. Bu evrenin bir karması var. İyi ya da kötü yaptığımız her şeyden sorumluyuz bu hayatta.

  10 ekim 2019 10:01

  87. eşimin eski iş yerinde bi sekreter vardı; kızın görüş alanında olan tek şey paraydı. patronun oğluna yavşadı olmadı; mühendisin kucağına, fotoğraf çekilirken kadraja girememeyi bahane ederek oturdu, yavşadı, omzuna masajlar yaptı olmadı; diğer mühendise yavşadı olmadı.

  bi insan birinden hoşlanıp ona yürüyebilir sıkıntı yok; yukarıdaki örneklerdeki tek sıkıntı sekreterin yürüdüğü bütün adamların paralı ve sevgilili olmasıydı!

  10 ekim 2019 09:20


  86. Böyleleri sevgilisine yürüdüğü kızın sinirlenmesinden zevk bile alır.

  Tanım zavallı kadınlardır

  9 ekim 2019 15:42

  85. geçenlerde gerçekleşen, arkadaşımın en yakın arkadaşıyla geçen muhabbetini birebir aktarıyorum buraya

  (staj yaptıkları yerdeki bir erkek stajyerden bahsediyorlar)

  +bir tek eli yüzü düzgün o var yaa, çok tatlı

  -(gülerek) yalnız onun sevgilisi var

  +amaaan sevgilisi varsa var nolacak, sevgilisi var diye aramızda bi şey olmayacak mı

  geçen seneden beri de sevgilisi olan bir çocuğa yavşıyor,bir fotoğraflarını görmüştüm çocuğun koluna falan girmiş,öbür fotoğrafta utanmasa kucağına oturacak.. (gizlinot: işin çok daha ilginci bu kız geçenlerde aldatıldığını öğrendi ama belli ki empati yapmayı öğrenememiş)

  hadi diyelim bu kız arsız, utanmaz ve saygısız.üstüne üstlük de aldatma peşinde ama bu erkeğin hiç mi suçu yok ya görmüyo musun anlamıyo musun bunun amacını, yaptıklarını.. Görüşme artık kes iletişimini yani. kadını erkeği fark etmez, yürüyen taraf yürünen taraftan ciddi anlamda tepki görmedikçe devam ediyor bu durum.

  (gizlinot: oh dedikodumu da yaptım gidiyorum şimdi)

  9 ekim 2019 11:18 9 ekim 2019 11:19

  84. Sevgilime benim yanımdayken bakan kadınla kapışırlar.

  Bunun bi de arkadaşının sevgilisini ayartanı vardır, bu vitesi takmış 6 ya yürüyor..

  9 ekim 2019 00:51

  83. “Zaten ilişkileri kötüymüş yeaa,onu sevseydi bana bakmazdı diye vicdan rahatlatan insan evladıdır.FAkat çoğunlukla öyle olmaz.Zaten bu adamların hiçbiri de ben sevgilimle,eşimle mutluyum ama sen de olsan çeşit olur demiyor sana.Bazen tutkudan,farklılık arayışından adam bakıyor işte,belki senle hiç olmayacak ama sen aslında fena olmayan (her ilişkide zor dönemler olabilir) bir ilişkiyi bok ettiğinle kalıyosun.Haa bana ne dersen acı döner gelir karması var.Ben erkeğe bakarım adamsa yanımda kalır,ben zaten kendime güvenirim avcunu yalar filan yazan arkadaşlara da söylüyorum,hepimiz insanız bu kadınlar için de geçerli hepimizin iradesinin zayıf noktası var.Bu zamana göre,karşı tarafın cazibesine göre,varolan ilişkimizn güncel koşullarına göre değişebilir.Bu arkadaşlar şimdi sevgili ilişkisi için bu kadar kesin konuşuyor çünkü cicim balım zamanları..evlenince sorumluluklar,ilişkinin yaşı vs dışarı kayma ihtimalini arttırıyor,o kadar güvenmeyin yine de siz bilirsiniz.Kendinize bile.

  9 ekim 2019 00:49 9 ekim 2019 00:50


  82. karaktersizdir fakat bunun cinsiyetle alakası yoktur bunu yapan insan kim olursa olsun karaktersizdir. aynı tartışmayı daha önce başka birisiyle de yapmıştım ve burada da yazıldığını gördüğüm gibi "sadece ilişki içinde bulunan sorumludur isteyen yürüsün" tarzında bir savunma yapılmıştı.

  eğer ilişki içindeki insan da bu kişinin ilgisine cevap vermişse o daha da karaktersizdir çünkü size sadakat sözü veren kişi partnerinizdir, buna katılıyorum. yine de bile isteye ilişkisi olan birine asılan insan da sütten çıkmış ak kaşık değildir birbirimizi kandırmayalım. başka bir süslü de yazmış, bu gözler kimleri gördü ilişkisi yokken yüzüne bakmadığı insanların ilişkisi olduğu an kuyruğundan ayrılmayan. tamam, aldatma varsa size sadık olma sözü veren partneriniz birincil suçlu, ama biraz nasrettin hoca hikayesindeki gibi; hırsızın hiç mi suçu yok?

  8 ekim 2019 20:47

  81. vardır şüphesiz, insan sadece süslü sözlükte böyle bir başlık gördüğü için üzülüyor.

  erkeğin yaptığı her kötü şeyi kadının da yapabileceğini kabul ediyorsak, hadi bakalım biz de sol frame'i "x, y, z, hebele höbölö kadın" diye dolduralım. ondan sonra da birbirimize duyduğumuz şu nefret eli pantolonunun cebinde tiplerin ekmeğine yağ bal sürmeye devam etsin. ardından da soru-cevap kısmını " erkek arkadaşım bana allah bilir hangi yanlış muamelede bulunuyor, ne yapmalıyım" türevi sorularla 7/24 coşturalım, tencere kapağını bulsun.

  8 ekim 2019 20:20

  80. sevgilinizin size olan sevgisine güveniyorsanız hiçbir anlam ifade etmeyendir.

  8 ekim 2019 15:27