girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

9. yapmayınız. öğrencisinizdir her gün masraf olmasın diye birlikte makarna yapar yersiniz sonra "makarna yiyelim mi?" dediğinde "aşkooom şurada çok güzel penne arabiata yapan bir yer biliyoruooom" diyen bir kızla beraber olur :D

8 kasım 11:43

8. Evlenince seve seve her akşam yapılandır. Çok da büyütmemek lazım.

7 kasım 19:51

7. Çok çok istediğim sey. (gizlinot: Sırf sevgiliye diye değil genel anlamda becerikli olabilmeyi çok isterdim ama yeteneğin zerresi yok)

kardeşi gastronomi, ablası 3.üniversite olarak aşçılık okuyan biri için fazlasıyla yeteneksizim. (gizlinot: Ailede babanne,anneanne,teyzeler,halalar ve genetik bağım olmayan yengelerim dahi ultra becerikli ve yaratıcı iken zerre nasiplenmemek üzücü.)

Sevgilim de aksi gibi aşırı yetenekli .d (gizlinot: Annesi zaten ufak çaplı bir pastaneci sayılır. Youtube ile nefes alıyor kadın. Her gün farklı hamurişi denemesi <3)

Ben "hadi sana bir yemek yapicam" diye başlayıp, bişeyleri yakınca muhakkak "dur yardim edeyim." diyerek elimden alıp, "hadi sen çok yoruldun otur dinlen." diyerek beni kibarca mutfak tezgahindan uzaklaştırır.

(gizlinot: Ki yangın falan cikarmayayim, ortalığa yumurta,salça sicratmayayim)

velhasilikelam ben ona değil o bana yemek yapıyor. Olsun benim için gayet olumlu, zaten keyif de alamıyorum yemek yapmaktan. Sırf yapamicam stresinden.(gizlinot: Bugün de hastayim diye sarımsaklı tarhana çorbası yapmış ben uyurken. Tencereyi yuttum.)

7 kasım 18:55


6. yapmayın, sonra alışıp hep beklerler. buna sevgilinin evini toplamak, işlerini düzenlemek gibi şeyler de dahil. bir süre sonra görevinizmiş gibi davranıyorlar

7 kasım 00:54

5. türk annesi mode on.

6 kasım 22:55

4. sevdiğin birisi için yemek yapmak direk güzel.yaparken nasıl olacak beğenecek mi diye onun tadacağı anı düşünüyorum.ama sevgiliyle yemek yapmak da güzel bence.

6 kasım 20:13

3. yaparım yapmasına ama bilin bakalım ne eksik :(

6 kasım 20:03


2. Seni seviyorum demenin en güzel yollarından biridir.

6 kasım 19:26

1. sanırım dünyanın en tatlı uğraşılardan bir tanesi. yemek yapmayı ve yaptığım yemekleri sevdiklerimle paylaşmayı çok seven biri olarak, onu mutlu etme içgüdüsüyle onun beğenmesi için yemek yaparken inanılmaz keyif alıyorum . benim için sanki kenarından köşesinden ilişkiye verilen emeği simgeliyor. bir de sevgiliniz yaptığınız yemeği beğenerek yiyip, ellerine sağlık sevgilim diyorsa, insan o an dünyanın en mutlu kişisi oluyor.

6 kasım 17:23 6 kasım 17:24