yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (44)
  • medya (2)

  44. Burberry’nin yeni parfümünün Burberry Türkiye sitesinde 300 lira iken 500 küsür liraya satıldığı kozmetik sitesi. Yine Sevil kozmetiğin uygulanmasında katkılarının bulunduğu gümrük kısıtlamaları nedeniyle  kozmetik alınamıyor tabii söz konusu siteden. 

  18 kasım 2018 13:25

  43. akasya ve zorlu avm de ki şubeleri oldukça ilgili. çalışanlardan yana hiç sıkıntı yaşamadım. denemek istediğim ürünlerin hepsini yüzüme temiz fırçalarla uyguluyorlar. çalışanların hatrına en sevdiğim kozmetik mağazası diyebilirim :) ama büyük bir sorun, ürünlerinin tarihi geçmiş ya da çok yakın olabiliyor. bir alışverişimde aldığım ürünümün üretim tarihi 2015 senesinin başlarıydı, aslında yapısında bi farklılık olmasa bile yine de rahatsız olduğum için değiştirmek istedim. değişim gayet rahat yapılıyor ama bu kadar eski ürünler satılması rahatsız edici yine de.

  20 temmuz 2018 03:27

  42. Kuzenimin yabancı bir sevgilisi var ve ondan parfüm seçmesini istemiş hediye almak için. Biz de bugün beraber Bağdat Caddesi şubesine gittik ve parfüm almaya değil seçmeye geldiğimizi belirttik. Esmer bir çalışan vardı, şimdiye kadar aldığım en güzel hizmeti sunmuş olabilir. Bıkmadan neredeyse mağazadaki tüm kokuları denetti, cahil sorularımıza zerre yadırgamadan uzun uzun cevap verdi. Hatta bir ara elimizde o kadar çok tester kağıt birikti ki bunları koklayarak hızlıca ne olduğunu söyleyebilir misiniz dedim ve kısa bir challenge bile yaptık gshaghd. Uzun zamandır bu kadar keyifli bi mağaza deneyimi yaşadığımı hatırlamıyorum. Hep kötü şeyleri yazıyoruz bu sefer de iyiyi yazmak istedim. Kendisine sevgiler.

  12 temmuz 2018 23:08

  41. Özellikle Sevil İstinyePark için konuşuyorum. Sizinle ilgilenmelerini istiyorsanız full makyaj fon öyle gidin günlük kıyafetle falan hiç ilgilenmiyorlar. Diğer mağzaları için de sizi tanırlarsa çok daha fazla ilgileniyorlar bi de yüklü mikrar alışveriş yaparsanız yemede yanında yat durumu geçerli. En sevmediğim özelliklerinden biri sizin istediğiniz ürünü değilde ellerinde kalanı size zorla satmaya çalışıyorlar karşı çıktığınız zamanda değişik bir afra tafra. İnsanı kozmetik alışverişinden soğutmak için mükemmel bir mağaza.

  27 şubat 2018 17:40

  40. sevil mağazalarının sonunu iyi görmüyorum bence bunlar da mecburi yavaş yavaş mağaza kapatma yoluna girecek mesela bulunduğum şehirdekinin eli kulağında hafta sonu dahil bomboş.

  sevgililer günü kampanyasının olduğu hafta sonu istinye parktaki mağazada bile tek tük insan vardı.

  özel günlerde yaptıkları ikinciye %40,%50 indirimlerinde önceki yıllarda yalnızca chanel ve dioru dahil etmezlerdi şimdi gıorgıo armaniyi de eklediler ki sadece bu marka için kampanyadan faydalanıyordum. bu dahil etmedikleri markalara bir de dolce gabbana eklendi sanırım.

  ayrıca çok iyi hatırlıyorum yine geçmiş yıllarda senede bir kez de olsa ikinciye bilmem kaç indirime chanelle dioru dahil ettikleri de olmuştu.

  şimdi hem fiyatlar iyice yükseldi hem kampanyalara bu her markayı dahil etmeme durumu sebebiyle eski tercih edilirliği kalmadı.

  16 şubat 2018 14:05

  39. müşterilerine ilgisiz kozmetik mağazası. mailleri işlerine gelince cevaplıyorlar sanrım telefon desteği sıfır çünkü açan yok.senin alışverişinde sıkıntı olmuş falan dertlerine değil.

  15 şubat 2018 15:41

  38. sitesinde dolanıyordum. Gözüme şey ilişti, ürünlerin altında “fiyat değişim alarmına abone ol” yazıyor. sen nasıl bi kralsın. Zamları da haber verion mu minnnnnoş.

  13 ocak 2018 09:57

  37. bakırköy sevil şubesinde çalışan kadın çok tatlıdır.

  sadece incelemeye gittim ama tester verdi :) parfümlerle ilgili sohbet ettik. her parfümle ilgili bilgisi vardı gerçekten. içeriği olsun, kalıcılığı olsun. olması gereken bu zaten ama göremiyoruz çoğu yerde.

  10 aralık 2017 23:23 10 aralık 2017 23:24

  36. online mağazasından parfüm gibi ambalajlı ürünler dışında hiçbir şey alınmaması gereken firma. hatta mağazadan alışveriş yaptığımızda dahi, satış görevlisine "ben ürünü sizin yanınızda açmak istiyorum" dememiz gerekiyormuş ki daha önce kullanılmadığından emin olabilelim ve aksi halde kanıtlayabilelim, aklınızda bulunsun süslüler :)

  internetten aldığımız ürünü götürüp mağazada açmamız gerekiyormuş!? ikna olmazsak teste gönderiliyormuş, uzun sürüyormuş, %99 olumsuz sonuçlanıyormuşmuşmuş...

  3 mart 2017 14:05

  35. Şubelerini benim de çok pis bulduğum parfumeri. O testerlar pislik içinde insanın midesi kalkıyor. Bakırköy şubesinde çalışanın kapalı bir ürünü sürüp sonra tekrar kutusuna koyduğuna bile şahit oldum. Ürünler yarım yamalak geliyor. Son kullanma tarihleri açısından da şüpheliyim açıkçası. Çalışanlar çok bilgisiz. Ama yaptıkları kampanyalar açısından iyi oluyor. Sanırım büyük ve popüler avmlerdeki şubelerinden alışveriş yapmak daha mantıklı.

  3 kasım 2016 11:57