girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (51)
  • medya (77)

51. carrie: ilişkiler üzerine köşe yazısı yazarak geçimini sağlıyor olmanı çok kıskanıyorum, çünkü kendim 7 yıl ebeminkini tersinden göre göre okumama rağmen senin ekonomik klasmanına girmemin istatistiksel olarak en olası yolu sayısal lotoyu tutturmak. ayrıca manola blanik diye başımızın etini yedin ama giydiğin ayakkabılar (gbkz: çeyize konan gerdek ayakkabısı)ndan hallice.

charlotte: zengin koca arayışın, park caddesi takıntın, evlenince ne idüğü belirsiz kariyerini bir çırpıda kenara atışın ve kafandaki "mükemmel"e erişme uğruna kendine doz doz hormon basışın hiç hoşuma gitmedi. karakter olarak keşke daha fazla gelişmeni göreydik. ama hakkını vereyim, idol alınacak bir insan olmamana rağmen çok iyi bir arkadaşsın. ay kız senin için iyi boşver. ayrıca saçların çok güzel ben öyle uzatınca çılgın bediş'teki banu'ya dönüyorum :(

miranda: harvard hukuk sonrası girdiğin aşırı (gbkz: ivy league) iş hayatında nasıl böyle şeylere vakit buldun hiç anlayamayacağım. kendi duygularınla olan kavganı, inatçı ve alaycı, dalgacı yapını çok seviyor, evlendiğin kişi seçimini çok doğru ve akılcı buluyorum.

samantha: gerçek alfa. abartılı ve ekstrasın, bazen ayarı kaçırsan da genelde kendini korumasını çok iyi biliyorsun. "when a man gets angry, he is a pistol. when a woman gets angry, she is emotional" gibi bir tespiti bizlere kazandırdığın için sana minnettarım. bir de son filmin çekilmesi işini bozman çok iyi oldu, muhtemelen sana da bir koca kakalayacaklardı öfff.

6 mart 02:37

50. dünyaya iyiliğin timsali olarak gelen aidan shaw isimli karakteri bulunduran dizi.

5 mart 21:48

49. Ben de carrie'ye soveyim bari biraz.. o kadınlar carrie'ye nasıl katlaniyorlar onu nasıl seviyorlar hiç anlamıyorum. Charlotte biraz garip biri ama en azından kendi içinde tutarlı. Miranda ve samantha iki harika karakter ama gerçek hayatta carrie'nin oradan sutlanmasi gerekir bence. Kendisi tam olarak soru cevapta gördüğümüz arkadaşım ruh hastası ne yapmalıyım sorularında gördüğümüz insan. Sinirlendim yine durduk yere (gizlinot: swh)

24 şubat 12:57


48. breakfast side satc izleme seansimdan geliyorum ve carrie sana laflar hazirladim.

bu diziyi ilk izleyisim degil oncelikle filmler dahil tum sezonlari daha once izledim ama carrie'nin giyim tarzi haricinde asla ama asla sevdigim bir tarafi yok. zaten onceki girdilerde suslulerin de belirttigi gibi o dayanilmaz bencilligi bir yana bir de o sesini iyice tizlestirip verdigi asiri tepkiler.. o alti bos ve gereksiz dramatik evlilik korkusu.. sehirli, bagimsiz ve guclu kadin imaji cizmeye calismasina ragmen kendisine pislik muamelesi yapan adamin bir telefonunda kosarak yine ona gitmesi.. (gizlinot: bu ask degil hastalik) dahasi bigle evlendikten sonra 2. filmde eski sevgilisiyle tekrar oynasmasi?! yani dusundum de big az bile yapmis. herseyi hakettin carrie, abv adsadsaldlasd

24 şubat 11:57

47. İzleyip bitirdiğim tüm yabancı dizileri çok seviyorum. Ama bu çok başka. Biraz demlensin yeniden izleyeceğim. Carrie-mr big. Vs. ben-eski sevgilim olmuş diyecektim sonra vazgeçtim hayır resmen aynısı. Her ne kadar öyle olmuş olsa da... "I love you but ı love me more." Pardon cınımss

15 ekim 2017 20:41

46. Dün farkında olmadan finalini izleyerek bitirdiğim dizi.

O kadar güzeldi ki izlerken kızların sevinçlerine, hüzünlerine birlikte ortak oldum. Sanki en yakın dostumu kaybetmiş gibiyim. Çok iyiydi be :( 

15 ekim 2017 15:14

45. -spoiler-

(gbkz: fucking carrie)'nin dizide aidan lokumunu big ile aldatıp, big'in evinde karısının yatağına girecek kadar iğrenç şeyler yaşaması, sonra nasıl olduysa aidan'la birleştiklerinde aidan'ı big'le iyi geçinmeye zorlaması zaten saç baş yolduracak saçmalıkta olaylardı; ilk filmde ise big'in carrie'yi düğünde terketmesine, carrie'nin aylarca depresyonda olmasına rağmen beş on mektup için (kendinin bile olmayan mektuplar) big'i affedivermesi????? charlotte'un big'i görünce sinirden doğum yapacak kadar öfkeli olmasına rağmen aniden nikahtan sonra hepsinin neşeyle kutlama yapması???? ne uyduruk film ne başı sonu tutmayan senaryoydu be. ne big'miş arkadaş.

-spoiler-

dizisi izlemesi en keyifli kadın dizisidir. ayrıca o kıyafetler, ah o kıyafetler...

29 ağustos 2017 13:33


44. bu dizinin birde turkiye uyarlamasi olan metro palas vardi. deniz akkaya, cansu dere falan oynuyordu. yayindan kalkmisti hemen diye hatirliyorum, 2004 yilinda falan. hey gidi gunler..

20 haziran 2017 19:08

43. dizinin ismini ilk gördüğümde pembe dizi, magazin haberi tadında, çerezlik, boş beleş bir dizi olduğunu düşünmüştüm ve o yüzden uzun zaman izlemedim. sonra bir şekilde izlemeye başladım ve diziye haksızlık ettiğimi anladım.

ilişkiler hakkında gerçekten güzel, derinlemesine tespitler yapan, eğlenceli, maceralı gayet hoş bir diziymiş. bittiğinde üzülmüştüm. carrie'nin her bölümün başında ilişkilerle ilgili bir soru sorup cevabının peşine düşmesi ve dört arkadaşın konuyla ilgili yaşadıkları güzel bir konsept oluşturmuştu.

devam filmleri için aynı şeyi söyleyemeyeceğim ama.

20 haziran 2017 18:36

42. devamı özlemle beklenendir.

20 haziran 2017 03:50