yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (0)

  11. off.. hala ısıtıp ısıtıp önümüze getirilmesinden bıktım orijinal satc fanı olarak. zamanında tabu yıkıcıydı, şu an 50'li yaşlardaki karakterlerle neyin tabusunu yıkacak, kime hitap edecek? saçma sapan bir hamledir.

  16 ocak 11:55 16 ocak 21:27

  10. Asla guzel bir is ortaya cikmasini beklemedigim dizinin haberi. Kim Cattrall dahil olmayarak akillilik etti(gizlinot: Ya da ona teklif bile gelmediyse ucuz kurtulmus diyelim). 2020'ye ayak uyduralim, politically correct olalim derdine duserler ve diziyi ziyan ederler diye dusunuyorum. Zaten neredeyse her suslu yazmis Samantha olmadan bir seye benzemez. Mr. Big de yakisikli diye tum o serefsizliklerine goz yumardik 70 yasinda adamin zerre kadar cekiciligi de kalmamistir. Diziye dair guzel olan ne kaldi simdi?

  15 ocak 21:23 15 ocak 21:25

  9. Kim cattrall kadroda yoksa bolca Sarah jessica parker'ın at suratıyla ekranlara afal afal bakınmasını izlyeceğimiz bir dizi bizi bekliyor.

  15 ocak 19:26


  8. Samantha karakteri olmadıktan sonra bir avuç Kezbanı anlatacak dizi.

  Aralarında en güçlü kadın karakter Samantha sonra miranda'ydı. Charlotte zaten Kezbanın sözlük tanımı, carrie de bencil pisliğin teki. 1990'lı yıllarda New york'ta yaşayan kadın arkadaş yerine 2020'de New york'ta yaşayan kadın arkadaş dizisini çekseler keşke. Samantha'nın eş değeri olacak karakter sosyal medyada bağnazlar tarafından linç edilse, charlotte'un ilk kocası nafaka vermekten kaçınan red pill'ci manyağın teki çıksa (adam manhattan'da daireyi gözü kırpmadan vermişti ya..), miranda, Trump destekçisi kadın düşmanları tarafından mobbing'e uğrasa... Pandemi nedeniyle sosyalleşemeyen carrie yazacak konu hakkında zorluk çekse fln...

  15 ocak 19:13

  7. Diziyi taşıyan kim cattrall yoksa hiçbir şey ifade etmez. Samantha rolünü ondan başka birinin oynayabileceğini sanmıyorum. Sarah jessica parker' ın zorbalıklarına katlanmak istememesi kadar doğal bir şey yok. Tıpkı samantha gibi alacağı devasa tepkilere ve kaybedeceği paraya rağmen kendisini geri çekebilecek özgüvene sahip olmasını takdir ettim. Dizinin de çöp gibi olacağına şüphem yok. Hayır zaten satc bittiğinde filmler yapıp sömürmeye çalıştınız olmadı, şimdi de tekrar dizi çıkarılıyor. Buna enerji harcayacaklarına yeni dizi yapsalar keşke.

  15 ocak 16:18

  6. sex-less and the city olarak dönecektir muhtemelen. samantha gibi bir karakter olmadan nasıl aynı büyüyü yakalayacaklar bilmiyorum.

  15 ocak 14:28

  5. her yıl bir kere izlediğim dizinin yeni bölümleri konusunda 0 heyecanım var. öncelikle artık hepsi çoluk çocuğa karışmış, milyoner ya da milyoner erkeklerle evli kadınlar, net şekilde hedef kitle ben değilim. ikincisi samatha gibi önemli bir karakter yok, sarah jessica parker geçen seferki gibi sütyensiz boy göstermeme gibi türkan şoray kurallarını esnetmezse zaten dizinin kadınların özgür cinselliği gibi bir niteliği de olmayacak. son olarak filmlerin ne kadar kötü olduğunu unutamıyorum ikincisi denmiş, ilk film de çok ama çok kötüydü. ben artık eski sevdiğim dizilerin yeni versiyonları çekilsin istemiyorum, yeni seveceğim diziler çekilsin istiyorum. yok gossip girl, yok sex and the city... oh yooo.

  bir şans vereceğim ama ilk bölüm hayal kırıklığına uğratırsa sex and the city'nin yeni versiyonunu izleyeceğime hot in cleveland izlerim, en azından gülerim.

  14 ocak 16:52


  4. diziye olan zaafımdan ötürü elbette biraz heyecanlandıran olay. Yine de son filmde karakterlerin 50 yaş civarında olması (yani artık 60larında kadınları izleyeceğiz?), kim cattral'ın ekipte yer almaması (hem sjp ile araları çok fena bozuk, hem hikayeyi devam ettirme fikrine kesinlikle sıcak bakmadığını birçok kez belirtmişti-ki bu konuda biraz katılıyorum), son filmde herkesin bir eğreti durması, sanki karaktere girememiş gibi, orda olmak istemiyor gibi oynamış olmaları gibi faktörler önyargımı şiddetle besliyor. kendilerinin taklidini yapar gibilerdi adeta. hikayenin de artık uzayacak yer bulamadığını düşünüyorum, big-carrie iniş çıkışları bu kez hangi açıdan gelebilir, kimin hayatında daha anlatılacak ne olabilir yani. gerçekten merak içindeyim, kötü de olsa izleyeceğiz paşa paşa ve beğenmeyeceğiz. gelsin bakalım.

  14 ocak 16:45

  3. Heyecanla bekliyorum. samanta olmazsa veya farklı biri oynarsa aynı tadı vereceğini düşünmüyorum. Charlotte gitse bu kadar üzülmezdim, samantha en sevdiğim karakterlerden biriydi. Ama yine de çıkınca izlemeye değer.

  14 ocak 15:58

  2. eski tam kadroyla dönse çok sevinirdim ama samantha'nın başkası tarafından canlandırılmasına katlanamam :( keşke remake gibi bir şey yapsalardı tüm oyuncuları değiştirip o bile daha iyi olurdu benim için.

  13 ocak 20:02