sexting

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • medya (0)

19. sırf bu yüzden snapchat hesabımı kapattım çünkü kendisi yazışmaları ve fotomu kaydetti djksnfdjnsfd (gizlinot: paranoyada ben gibi ol) zamanında az yapmadım.

yüzümde malum bir sırıtış, bazen utançtan kızarış, ayyy ne yazıyo acabaa diye ekrana kitleniş, cem yılmazın tabiriyle ''resimle süslenmiş'' mesajı görünce gözleri pörtletiş.. bayağı olmuş yapmayalı yav..

tek tavsiyem, yüzünüzün, beninizin, doğum lekenizin vs olmadığı fotolar atmanız hatta foto atmamanız. bu devirde kocaya bile güven olmaz. ha bi de, saçınız da çıkmasın, aksesuarlarınızı da çıkarın. (gizlinot: bak valla paranoya değil kocanız bile bu fotoları size karşı kullanmaya kalkabilir ileride)

7 aralık 07:13

18. ya ben şu yazışmalı, uzaklı muzaklı, fotoğraflı şeyleri hiç sevemedim.

ben mesela internetten sevgili bulamam. yok bu kadar yıldır internet kullanıcısıyım hiç mi bir erkekle ilişkisini ciddi! düzeye taşıyamaz bir insan. yok arkadaş. internet erkek kaynıyor biz beceriksizlikten amele gibi geziyoruz fklbgfg

benim olayım face to face <3

gençler sizin gibi beceremiyorum bu işleri :( hasta ve yaşlı ablanız kib bye

6 aralık 11:33 - 6 aralık 11:33

17. erkek için inanılmaz bir heyecan yaratır. uzak mesafe ilişkisini canlı tutar. ilk kez tanışılan biriyle yapıldığındaysa fantezi dünyasında kara delik açar, sonra ilk karşılaşma gerçekleşirse şaka gibi atraksiyonlarla taçlanır...

5 aralık 22:38

16. uzak mesafe ilişkisinin demirbaşı olduğu için yaptığım olay. yalnız bunu türkçe yapabilir miydim fikrim yok, sevgilim yabancı olduğu için ingilizce yapıyoruz ama sanki ingilizcede daha iyi oluyor gibi geliyor nedense. bence eğlenceli bir olay, heyecan katıyor aynı zamanda.

8 ocak 00:44


15. Ingilizce klavye ile sikildiginizi yazmaktir. Eheueheueheu.

(gizlinot: adettendir)

(gizlinot: ama siz yine de)

(gizlinot: çok vurmayin)

7 ocak 21:20

14. (bkz: özlenen şeylerde bugün)

7 ocak 21:09

13. benim sexting anlayışıma fotoğraf da dahil tabii yüzün gözükmemesi şartıyla. ayrıca aylardır partner yetersizliğinden dolayı (gizlinot: :() yap(a)madığım ve baya özlediğim eğlenceli eylemdir, bak gene hüzünlendim. :(

7 ocak 20:46

12. gelen mesajları okurken insanı kıpır kıpır yapar.

7 ocak 18:45

11. Snapchat ve kik messengeri bu işler için kullanıyorlar .Hatta snapchatin snapcash özelliği vardı yurtdışında,paraya döktüler bu online yapılan dalgayı.mümkünse bu işin gerçeği yapılmalıdır.

9 şubat 2016 01:18

10. esas heyecanı seksli kısmı değil de yazılanları veya fotoğrafları yanlış kişiye yollamaktır bunun sanırım. yapmışlığım var, duruma göre komik veya yeni bir kimlikle başka ülkeye kaçmayı düşündürecek şekilde olabilir bu.

8 şubat 2016 18:14