girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • medya (5)

19. Düşünsene, yıllarını hatta ömrünü bu işe vermişsin,çizgini hiç bozmamışsın,tüm dünya seni tanımış dünya starı olmuşsun,dünya starlarıyla düetler yapmışsın,yaptığın her şarkı tutmuş,kariyerinin yani sıra anne ve eş olmuşsun,yaşın ilerlediği halde hala dipdiri bir vücuda sahipsin,sesin,gırtlağın desen zaten laf yok... Sonra turkiyede konser veriyorsun, konserine gelen 18 yaşında yeni yetme egosu yaptıklarından büyük,iki sarkisi tuttu diye star olduğunu sanan,hayran kitlesi ortaokul çocukları olan , hayatını rezil etmeye yatkın biri çıkıp,valla bana 50.000 az ben adana da 100.000 kişiye konser verdim,Ozenilmemis bir sahne performansı vardı desin...

14 temmuz 12:47

18. boyu 1.57 olduğunu öğrendiğimden beri sempatim daha çok arttı kendisine <3

aşağı yukarı benimle aynı boyda olup herkes tarafından sevilen insanlara bayılıyorum (gizlinot: boyum 1.55 ve benimle yer cücesi diye alay ediyorlar da ondan gfdssdfkxkfertyu)

12 temmuz 20:26

17. Dün taksiye binip trafigin nedenini sordugumda "Ablacim bu aksam Şakire'nin konseri var ya ondan" cevabini aldim (gizlinot: Yurdum insani<3). Neyse ipana neden bloggerlari konsere goturdu? Bir sonraki aşama Elidor eşliginde Umre olacak diye korkuyorum.

12 temmuz 18:32


16. Hem çok güzel hem çok sirindi dün gece. Dansları showlari tam 2 saat hiç durup dinlenmeden sahne hakimiyeti oryantali falan muazzamdi da ben en çok gitarı aglattiktan sonra kaldırıp arkasındaki plak şeklinde bi daireye kondurulmus kocası pique, 2 oğlunun fotoğrafıni göstermesini sevdim. Çok seksi danslarindan sonra iyi geldi bu .hala inanamıyorum 41 yaşında 2 cocuklu kadın taş gibiydi ve muhteşem dans etti hiç durmadan. Seni seviyorum shakira

12 temmuz 13:12

15. Çocukluğumdan beri ölüp bittiğim tek şarkıcı.

hayatımda ilk defa tek başına konsere gitmeme sebep olacak kadın. <3 

Çarşamba akşamını merakla bekliyorum. Hem mabed Vodafone Park’ı çok özledim, hemde shakira yaaa shakira konserine gidiyorum. 

Resmen mutluluktan havalardayım. :)

9 temmuz 11:46

14. babası lübnanlı annesi kolombiyalı-italyan karışımı kolombiyalı şarkıcı. babası lübnan'dan göç eden hristiyan araplardandır, müslüman değildir. genelde siyasi olaylara tepkisini koyar. müslüman olduğu için değil, vicdanı olduğu için israil konserini iptal etmiştir. kendisi pies descalzos (çıplak ayaklar) adında; çocukların eğitimine destek olan, okullar yapan bir vakfın kurucusudur. başarılı, güçlü, yetenekli, çocukluğumdan beri örnek aldığım harika bir kadındır. son albümlerini pek başarılı bulmasam da pies descalzos, donde estan los ladrones ve fijacion oral vol.1 albümleri hala müzik listemde başı çeker.

işsiz ve parasız olmamdan dolayı konserine gidemiyorum, gidenleri de çok kıskanıyorum. umarım bir sonraki turu bu kadar uzun bir arayla olmaz da gidebilirim.

6 temmuz 21:13

13. N'olurdu konserine gidebileydim:(

6 temmuz 19:51


12. El Dorado Dünya Turnesi kapsamında 11 Temmuz'da istanbul Vodafone Park'ta konser verecekmiş. Bense şu an karalar bağlayarak, nasıl,kimle giderim diye düşünüp duruyorum. Uçak parası, bilet parası diye diye kafayı sıyıracağım. Ah shakira ah. Ne olurdu kanıma girip kendini bu kadar sevdirmeseydin... Ne olurdu seni benim kadar seven bir arkadaşım olsaydıda konsere birlikte gidebilseydik...

Kadına resmen aşığım. Aç kalacağımı bilsemde o bileti almak istiyorum şu an. :(

5 temmuz 23:03 5 temmuz 23:16

11. Konser bilet fiyatları yüreğimi dağlayan; ya bir çekiliş kampanya birşey olsada konserine gidebilsem diye içlendiğim latina.

Kariyerinin ilk 5 yılında latin dünyasındaki arap kökenli kızken (bkz: Ojos asi) ; sonrasında latin ve arap ezgilerini harmanlayarak ortaya çıkardığı müziğini bırakıp bir latinaya dönüşen. 

6 haziran 02:28

10. israil konserini filistinlilere yapılan saldırılardan dolayı iptal etme cesaretini göstermiş olan, yarı müslüman olan kolombiyalı şarkıcı.

5 haziran 15:25