sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (16)
 • medya (1)

16. Düşünsene, yıllarını hatta ömrünü bu işe vermişsin,çizgini hiç bozmamışsın,tüm dünya seni tanımış dünya starı olmuşsun,dünya starlarıyla düetler yapmışsın,yaptığın her şarkı tutmuş,kariyerinin yani sıra anne ve eş olmuşsun,yaşın ilerlediği halde hala dipdiri bir vücuda sahipsin,sesin,gırtlağın desen zaten laf yok... Sonra turkiyede konser veriyorsun, konserine gelen 18 yaşında yeni yetme egosu yaptıklarından büyük,iki sarkisi tuttu diye star olduğunu sanan,hayran kitlesi ortaokul çocukları olan , hayatını rezil etmeye yatkın biri çıkıp,valla bana 50.000 az ben adana da 100.000 kişiye konser verdim,Ozenilmemis bir sahne performansı vardı desin...

14 temmuz 2018 12:47

15. boyu 1.57 olduğunu öğrendiğimden beri sempatim daha çok arttı kendisine <3

aşağı yukarı benimle aynı boyda olup herkes tarafından sevilen insanlara bayılıyorum (gizlinot: boyum 1.55 ve benimle yer cücesi diye alay ediyorlar da ondan gfdssdfkxkfertyu)

12 temmuz 2018 20:26

14. Dün taksiye binip trafigin nedenini sordugumda "Ablacim bu aksam Şakire'nin konseri var ya ondan" cevabini aldim (gizlinot: Yurdum insani<3). Neyse ipana neden bloggerlari konsere goturdu? Bir sonraki aşama Elidor eşliginde Umre olacak diye korkuyorum.

12 temmuz 2018 18:32

13. Hem çok güzel hem çok sirindi dün gece. Dansları showlari tam 2 saat hiç durup dinlenmeden sahne hakimiyeti oryantali falan muazzamdi da ben en çok gitarı aglattiktan sonra kaldırıp arkasındaki plak şeklinde bi daireye kondurulmus kocası pique, 2 oğlunun fotoğrafıni göstermesini sevdim. Çok seksi danslarindan sonra iyi geldi bu .hala inanamıyorum 41 yaşında 2 cocuklu kadın taş gibiydi ve muhteşem dans etti hiç durmadan. Seni seviyorum shakira

12 temmuz 2018 13:12

12. Çocukluğumdan beri ölüp bittiğim tek şarkıcı.

hayatımda ilk defa tek başına konsere gitmeme sebep olacak kadın. <3 

Çarşamba akşamını merakla bekliyorum. Hem mabed Vodafone Park’ı çok özledim, hemde shakira yaaa shakira konserine gidiyorum. 

Resmen mutluluktan havalardayım. :)

9 temmuz 2018 11:46

11. El Dorado Dünya Turnesi kapsamında 11 Temmuz'da istanbul Vodafone Park'ta konser verecekmiş. Bense şu an karalar bağlayarak, nasıl,kimle giderim diye düşünüp duruyorum. Uçak parası, bilet parası diye diye kafayı sıyıracağım. Ah shakira ah. Ne olurdu kanıma girip kendini bu kadar sevdirmeseydin... Ne olurdu seni benim kadar seven bir arkadaşım olsaydıda konsere birlikte gidebilseydik...

Kadına resmen aşığım. Aç kalacağımı bilsemde o bileti almak istiyorum şu an. :(

5 temmuz 2018 23:03 5 temmuz 2018 23:16

10. Konser bilet fiyatları yüreğimi dağlayan; ya bir çekiliş kampanya birşey olsada konserine gidebilsem diye içlendiğim latina.

Kariyerinin ilk 5 yılında latin dünyasındaki arap kökenli kızken (bkz: Ojos asi) ; sonrasında latin ve arap ezgilerini harmanlayarak ortaya çıkardığı müziğini bırakıp bir latinaya dönüşen. 

6 haziran 2018 02:28

9. 11 Temmuz'da Türkiye'de konser verecek latin sanatçı. Latin güneşi. Bana ilham olan kadın. Onun danslarını izleyerek başladım, bugün dansçıyım. 

Ülkesinde çok saygı görüyor. Heykelini dikmişler. 

Konser turnesi başlamış. Kostümleri çok zayıf kalmış. Olması gereken şarkılar Yok. Daha iyi beklerdim. Ama olsundu. Diamond circle'dan bilet almayı düşünüyorum. Hayatımda bir dünya starının konserine en güzel yaşlarımda gitmek isterim. 8 yıl önce gelmişti. Bir daha kim bilir ne zaman gelir :) 

İlginç bi şekilde bütün kostümleri çok kapalı ve sönük kalmış. Zaten çok açık giyinmiyordu ama oryantal kostümünün göbeğini bile kapatmış. Bi tayt, bi tişört çıkmış fiziğindeki ve dansını yeterince göstermiyor. Sahne Showları çok yetersiz olmuş, dansçı kullanmıyorsa bari kostümler yıkılsaymış. Saç ve makyaj da çok özensiz duruyor. Üzüldüm :(

4 haziran 2018 18:43 4 haziran 2018 23:57

8. küçükken az taklit etmedik kliplerini,danslarını (gizlinot: swh swh)

la tortura şarkısını hala arada dinliyorum ama çok güzel <3

(gizlinot: swh)

30 aralık 2016 01:05

7. Oral fixation albümüyle benim için kapanışı yapmış şarkıcı. Küçükken aşırı bir hayranlığım vardi kendisine (gizlinot: cocukluk :d ) şimdilerde ne yapar ne eder bilmem. En son vaka vaka loka loka biseyler diyordu swh. Dedigim gibi benim icin o albümden sonra bitti kendisi. Hic bir sarkisi ayni tadi vermedi. (gizlinot: gerçi artik ne tat veriyor ki)

Bir donem arap tınılari ve görselliği uzerinde yogunlasmisken (gizlinot: babası lübnan asıllı) bazi siyasi sebepler sebebiyle bu yönünü arka plana attığını düşünüyorum :) tabi sadece bir fikir...

Cok guzel bir ses ve cok guzel sarkilara sahip. Keske hep o çizgide gitseydi... hala eski sarkilarini acip dinlerim.

29 aralık 2016 12:26