girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (63)
  • medya (0)

63. En sevdiğim dizi,bir diziyi 2. Kez izleme huyum olmadıgından bir gün bitecek olmasına cok üzülüyorum.Her ne kadar son sezonu biraz hayal kırıklığı olsa da çıkar çıkmaz izledim tüm bölümlerini.Karakterlerin sürekli değişen hayatlarına tanık olmak çok güzel.

Baby Liam’ın büyümesi,Debby’nin kocaman kız olması ama Carl’ın bi türlü büyüyememesi... 

14 nisan 23:44

62. Henüz 3. Sezonun ortalarındayım ve şunu söylemek istiyorum spoiler olur mu bilmiyorum ama benim için "kiss from a rose" şarkısını mahvetmiştir bir daha aynı duygularla dinleyemeyeceğim, suratımda hep muzip bir gülümseme olacak tişikkirlir jody.(gizlinot: Swh)

18 mart 18:48

61. Dizinin mükemmelliğin laf yok ama bugünden itibaren diziyi asla sevgili kişisi ile izlememeye karar verdim. Evet kıskancım.

18 mart 18:26


60. son sezonunu da beğendim ben; özlememden mütevellit olabilir.

---------spoiler-------

sıkıcı bulunmasının sebebi frank'in bir anda düzgün bir insana dönüşüvermesi olabilir. sonradan tekrar bozuyor ya neyse. bir de gay jesus mevzuu fazla uzamıştı.

neyse şu ford acayip sexy geldi bana, sonraki sezonda da görmek isterim yani.

---------spoiler-------

ayrıca kevin'ın hastasıyım..

19 şubat 18:45

59. Frank'in ultra ahlaksız halini, ian&mickey çiftini ve özellikle çatlak sheila'yı geri istiyorum, ben de bu sezonu oldukça durağan buldum. Cameron monaghan'in beyaz peynir kıvamındaki teni için izliyorum valla ne yalan söylim.

23 ocak 00:07

58. Bitmesini istemem ama kal demek de gelmiyor içimden. Son sezonu o kadar sevmedim o kadar gereksizdi ki. Ian'nın sevgilisinden ve lip'in iyilik melekliğinden nefret ederek koca sezonu bitirdim. 

22 ocak 20:27

57. Geldi ve gitti bile gönlümün efendisi. Çok şey yazılabilir bu diziye herkesi farklı bir noktası çekiyor.ben başta komedi olarak izlemiştim ama zamanla dramı beni etkiledi. Güldüğüm sahnelerden çok hüzünlendiğim sahneler gelir aklıma. En başında da fiona'nın evliliğin kıyısından döndükten sonra sigara içtiği sahne.o hayalkırıklğını biliyorum belki ondan bu kadar aklımda kaldı.seni seviyorum shameless.

22 ocak 19:30


56. En sevdiğim diziler arasında ilk üçte iken şuan çok gerilerde kalmış dizidir. Son sezonu gerçekten çok sıkıcı. Başladık bir kere, yıllardır da besledik büyüttük diye izliyoruz ama artık tadın kaçtı mı ne?

22 ocak 19:07

55. Amerikan İngiliz ve Türk yapımını kıyaslayacak olursak izlemek isteyenler Amerikan yapımından başlasın. Ülkemi seviyorum ama orijinal ürünler çıkaramıyoruz ne yazıkki

22 ocak 16:42

54. Hoş zaman geçirmek için gayet güzel bir dizi. Birsürü değişik tipleme bulundurur.

Benim izlememin tek sebebi ise Cameron monaghan <3

22 ocak 14:36