girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (72)
  • medya (2)

72. son sezona çok kırılmıştım. shameless benim hayatımın dizilerinden biridir. sezon sezon izliyorum bakın 9 yıllık emek var ortada. normalde bölüm bölüm izlemeye sabredemem sezonun bitmesini bekler, bütün sezonu birden izlerim ama shameless dedin mi başka. pazartesi akşamları anlam kazanıyordu onun sayesinde. gel gelelim ki son sezonu gerçekten kalbimi kırdı. insanda o shameless izlemenin hazzını bırakmıyordu. taa ki son bölümün şahane konuk oyuncusunu görene kadar. Allahım o nasıl duygulanmak! o nasıl göz dolmaları! anlatamam. o yetmezmiş gibi o son sahne. yemin ediyorum tüylerim diken diken oldu. shameless izlemenin hazzı budur işte.

--spoiler--

(gizlinot: courteney cox'u diğer bölümlerde de görmezsek sinirlenirim. )(gizlinot: bu arada iki bölümdür mickey aklımda. ian'ın kaçmaya teşebbüs etmesi falan üstüne gelince mickey gelse götürse diye bekliyorum. kesin diyorum mickey bir şey yapacak. yaptı tabii ki. )(gizlinot: yalnız en son o sınır kapısında ayrılma sahnesinde bu kadar duygulanmıştım. mickey ian aşkı her şeyi siler atar. ya o bakışlar. bir sahnede duygu ne kadar yoğun verilebilirse o kadar yoğun vermişler. size helal olsun. )

--spoiler--

16 ekim 00:15 16 ekim 00:18

71. Kendi kendime psikolojimi düzeltmek için “her gün bir mutluluk sebebi” yazdığım bir listem var. Bugün yazacak bir şeyim yoktu, ta ki bu bölümün (9. Sezon 6. Bölüm) sonunu izleyene kadar <3

15 ekim 21:57

70. geçen sezonunu da bu sezonu da 0 keyifle izliyordum yalan yok. eski shameless'ı özlüyordum fakat son bölüm işler yeniden sarpa sarmaya başladığı için sezonun geri kalanından umutluyum. ama bu bölümde öyle bir şey oldu ki çıldırıyorum, gizli nota yazacağım. (gizlinot: arkasını dönüp de mickey'i gördüğü sahnede ian'dan çok ben şok oldum. gallavich♥)

15 ekim 18:24


69. -------Ağır spoiler içerir-------

(link: https://www.instagram.com/p/Bo518Y8l2h7/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=15k39mfb5lv39 Hüngür hüngür ağlıyorum )

15 ekim 07:52

68. Ne zamandır üşendiğimden girdi girmiyordum ama son bölümü bu girdiye değer

——-spoiler olmasın diye uğraştım gene de dikkat edin——

Courteney cox bebeğim bu bölümde misafir olarak geliyor ama o bile bölümün sonundaki sürprizden güzel değil. Aslında aklıma geldi sonuna doğru keşke öyle olsa diye ama yok artık bu türk filmi mi demiştim içimden. Tam dedim ki bitiyor bölüm kızım ne alaka diye sonrasında dünya güzelleşti.

14 ekim 11:49 14 ekim 11:50

67. 6. sezondan sonra bozmaya başlamış ama benim hala her bölümünü çıkar çıkmaz izlediğim dizi. dizi ne kadar bozarsa bozsun, mickey ve ian’ın aşkı unutulmaz. dizi tarihinin bence en güzel çifti onlardı. özlüyoruz seni mickey reis.

carl ve debbie elimizde büyümüş gibi hissediyorum. ilk sezonlarda miniciklerdi resmen kocaman oldular.

lip’in kaç sezondur bir türlü düzlüğe çıkamaması beni inanılmaz geriyor. mahvettiler güzelim karakteri ya. şu adamın yüzünün güldüğünü göreceğim diye devam ediyorum diziye. en son çare senaristlere ulaşıp şu karakteri azıcık mutlu edin diye darlayacağım yetti gari.

ayrıca emmy rossum çok güzel kadın be. gidecek olması üzüyor.

10 ekim 00:05

66. Her dizi friends değil 10 sezonu saçmalamadan çıkarsın. O ilk 5 sezonun hatrına 15 sezon da sürse izlerim ben, ama yine de o olağanüstü dizinin bu hale gelmeden bitmesini tercih ederdim. Steve, mandy, mickey gibi dizinin ana karakterleriyle kapışacak derecede sevilen karakterler çıkarılır mı ya? Neyse hala favori beş dizimden biri.

9 ekim 17:40


65. Biricik turuncumuz ian da ayrılacağını duyurmuş. Bittiiiii.

9 ekim 16:13

64. yeni sezonu izlemeye yeni başladım. çok çok iyi geldi. bozmamış aksine üstüne eklemiş. türk dizileri örnek alsa keşke

3 ekim 19:35

63. Spoiler gibi bişey : son bölümden geliyorum (9×3) Kevin 'ın bar için tasarladığı' vajinanız güvende' logosu çok tatlıydı, resmen çizgi film kahramanına benzemiş ahahaha (gizlinot: Tatlış resmen ya)

28 eylül 02:05