yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (78)
  • medya (2)

  78. Bu kadarı da olmaz derken her bölüm yeniden şaşırdığım dizi. hepsi birbirinden ruh hastası olsa da her daim favorim Kevin :D

  21 ocak 17:14

  77. Bi ara izlediğim sonra ara verip yeniden devam ettigim severek de izlediğim ama yillaaar once bıraktığım dizi. Iyidir hoştur amma bazi sahneleri cidden mide bulandırıyordu. Bi de ilk sezonlarin pek tadi kalmamıştı. 7 de miyim 6 mı 8 mi hic hatırlamıyorum unutttum gitti. Hayatımda oldukça ama oldukça boş bir zamanım olursa bitiririm.

  20 ocak 22:46

  76. --spoiler--

  --spoiler--

  --spoiler--

  eneeeem s10e11'de azılı suç makinesi mickey'i de "gelinlerin tatlı telaşı"na çevirdiler ya la (gizlinot: swh)

  20 ocak 19:45


  75. fuck you you fucking fuck repliğini lügatıma sokmuştur. duygulara tercüman.

  26 nisan 2019 21:25

  74. o kadar seviyorum ki bitmesin diye izleyemiyorum, keşke hafızamdan silip yeniden izlesem.

  26 nisan 2019 14:42

  73. 9.sezonu bitirdim, biraz geç oldu gerçi. Gelmiş geçmiş en güzel dizi bu, daha iyisi olamaz.

  --Spoiler--

  Ya 10 yıllık dizi, 10 yıldır izliyorum. Bir 10 yıl olsa yine izlerim. Sanki gerçekte böyle bir aile var gibi geliyor, öyle gerçekçi. Dünyanın en iyi uyarlaması bence, orjinalinden milyon kat daha iyi. (Onu da izlemeden sallamıyorum, 1 sezonundan biraz izledim, belki sonra devam ederim james mcavoy hatrına.) Başladığında yürümeyen liam, şimdi fiona'ya iş bağlarken yardım ediyor boru mu? Gallagherlardan farklı bir tarzı var kabul, ama yine kendi problemini kendi çözüyor. Yani güzel olmaz mı franny'nin de okula gittiğini görelim? Bence olur.

  Evlerini, yaşamlarını izlemeyi falan seviyorum. Ama muhtemelen bunlarla tanışsam ben de tami gibi tepki veririm, tiksinme diye bir ozellik eklenmemiş bunlara. (Mutfak lavabosunda lazimlik yıkadılar.)

  Bu sezonu bu kadar eğlenceli yapan kev ve v'ydi. Herkes hemfikirdir bence, kev'in zaten her cümlesi komedi.

  Ian başlarda boş boş kafa s.kiyordu, tamam zor bir hastalığın var  o zaman ilaçlarını al diye kendimi yırttım. Zaten bu dizilerde psikolojik hastalığı olanların ilaçlarını içmeme efsanesi beni çıldırtıyor, shameless'ta bile yaşandı şu klişe.

  Lip'in hayatını nasıl s.kip attığını düşünmeden edemiyorum, ama güzelim okuldan atıldı, zengin olma fırsatını kaçırdı falan diye değil. Adam south side'da, ama içki içemiyor 1, tami'nin dediği gibi aşırı sıkıcı bir tip 2. Tami buna ayar verirken "sen eski beni tanıyacaktın ki.." bakışı yeter zaten. Ayrıca mandy bu salak yüzünden gittigi için hala sevmiyorum kendisini. Baba mı olacak yani şimdi? Ben hala yaninda sarı kafalı, mavi gözlü bir çocukla mandy çıkıp gelecek diye bekliyordum.

  Fiona'nin iş kadını havaları sıkmıştı, ama ian'i kurtarma çabasına "fionalık yapma" denmesi de beni çıldırttı. Bir de içip s.çmaya başlayınca lip dönüp "eski fiona olsa bik bik" diye öttü, e hani sevmiyordunuz eskisini? Debbie'ye de böyle doğruyu göstermeye çalışmıştı, ama anlamaz bunlar, hepsi nankör gallagherların. Kime diyorsam, ablama anneme ben de bir debbie, bir ian, bir lip'im.

  Carl. ben bunu aşırı tatlı buluyorum ya, yüz hatları çok hoş. Hem cin gibi hem de çok salak. Ama işte yıllardır boşuna demiyorlar  zeka türleri farklıdır, her matematik yapamayan gerizekalı değildir diye. Kimi geometri'de iyidir kimi  güvenlik alarmı söküp takmada. Yine frank'in oyununa gelmesi üzdü. 10.sezonda baba olur mu, olursa haberi olur mu merak ediyorum. Ve en iyi kalpli, saf kardeş de bu bence. Sevgilisini elinden almaya çalışıp reddedildiğinde ağlayan kızkardeşini teselli etti daha ne? Tüm west point uğraşlarının boşa çıkmasına üzüldüm diyemeyeceğim, carl'sız 10.sezon olmaz.

  Mickey gittiğinden beri gelmesini bekliyordum, her bölüm belki gelir ya umudu vardı. Hapishanede bunu gördüm havalara uçtum. 10.sezonda kadrodaymış zaten. Daimi olarak favori karakterim kendisi.

  Debbie. 9 yıldır en uyuz olduğum karakterdi, ama bu sezon bunu bile toparlamışlar. Sahnelerini geçme isteğim olmadı, bu kadarı yeter.

  Fiona'nın gitmesi üzdü, ama son

  sezonlarda bir olmazsa olmaz değildi. 10.sezon mickey geri döndüğüne göre carl ve kev de dizide kaldığı sürece kim giderse gitsin önemli değil.

  --spoiler--

  Şu saçma salak girdiyi yazarken mickey'nin olmamasına sinirliymişim herhalde, ciddiye almayın.(gizlinot: Swh) (link: https://www.suslusozluk.com/shameless?i=896308 )

  26 nisan 2019 00:30

  72. 9.sezon 10.bölüm gene muhteşem olmuş. Spoiler içerebilir bundan sonrası; debs, carl'ın kız arkadaşına yürümesin lütfen ya ben onları çok yakıştırıyorum birbirlerine :) şu ıngrid denen deli kadından hoşlanmıyorum ve fiona muhteşemdi "burası southside bileği dövmeli latte sever yoga or... "

  12 şubat 2019 23:42 12 şubat 2019 23:48


  71. son sezona çok kırılmıştım. shameless benim hayatımın dizilerinden biridir. sezon sezon izliyorum bakın 9 yıllık emek var ortada. normalde bölüm bölüm izlemeye sabredemem sezonun bitmesini bekler, bütün sezonu birden izlerim ama shameless dedin mi başka. pazartesi akşamları anlam kazanıyordu onun sayesinde. gel gelelim ki son sezonu gerçekten kalbimi kırdı. insanda o shameless izlemenin hazzını bırakmıyordu. taa ki son bölümün şahane konuk oyuncusunu görene kadar. Allahım o nasıl duygulanmak! o nasıl göz dolmaları! anlatamam. o yetmezmiş gibi o son sahne. yemin ediyorum tüylerim diken diken oldu. shameless izlemenin hazzı budur işte.

  --spoiler--

  (gizlinot: courteney cox'u diğer bölümlerde de görmezsek sinirlenirim. )(gizlinot: bu arada iki bölümdür mickey aklımda. ian'ın kaçmaya teşebbüs etmesi falan üstüne gelince mickey gelse götürse diye bekliyorum. kesin diyorum mickey bir şey yapacak. yaptı tabii ki. )(gizlinot: yalnız en son o sınır kapısında ayrılma sahnesinde bu kadar duygulanmıştım. mickey ian aşkı her şeyi siler atar. ya o bakışlar. bir sahnede duygu ne kadar yoğun verilebilirse o kadar yoğun vermişler. size helal olsun. )

  --spoiler--

  16 ekim 2018 00:15 16 ekim 2018 00:18

  70. 3. Sezon bitiminden itibaren eski tadını alamadığım ama bağımlılık yaptığından yıllardır çıkar çıkmaz yeni bölümünü izlediğim dizi. Bugün 2. Defa izlemeye baştan başladım. Resmen karakterleri özlüyor insan. Biraz drama seviyosanız bence izlediğinize pişman olmazsınız.. umarım bundan sonraki sezonlarda devam eder, özlenen karakterler geri gelir

  15 ekim 2018 22:20

  69. geçen sezonunu da bu sezonu da 0 keyifle izliyordum yalan yok. eski shameless'ı özlüyordum fakat son bölüm işler yeniden sarpa sarmaya başladığı için sezonun geri kalanından umutluyum. ama bu bölümde öyle bir şey oldu ki çıldırıyorum, gizli nota yazacağım. (gizlinot: arkasını dönüp de mickey'i gördüğü sahnede ian'dan çok ben şok oldum. gallavich♥)

  15 ekim 2018 18:24