yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (2)

  1. İlk sezonunu saatler içinde bitirmiştim. Konusunun farklı olması ve karakterlerin çoğunun işleniş biçimi hoşuma gidiyor. Openingden en sona kadar içine çekiyor insanı. Mangasının okunmasını tavsiye ederim ki ben çok sevmem manga okumayı. Valla benim merak duygum için anime çok yavaş kalıyor bi bakıma mecburen okuyorum. 

    

  “O gün insanlık korkunç bir gerçeği hatırladı.”

  7 ağustos 2018 02:18

  2. 3. sezon part 2 bölümlerine her pazartesi türkanime'den erişilebilir. İlk bölümü 28 nisan pazar, bizde ise 29 nisan pazartesi günü yayınlanmıştır.

  Erwin bu sezon da çok güzelsin o leylek bacakları kırılasıca seni.

  En iyi aksiyon sahnelerinde alanındaki diğer animelerden farklı olarak cgi kullanılmayan, tamamı el çizimi ve filler frame'e bel bağlamayıp key frame'e yüklenen ve böylece görsel olarak da diğer animelerden ayrılan wit studio eseri. (link: https://youtu.be/b7HrSP1lyZM En iyi sahneleri Arifumi imai gibi bir animasyon şefinin elinden çıkar. )

  4 mayıs 2019 20:35 13 mayıs 2019 20:18

  3. Son bölümüyle kalpleri kıran gözleri dolduran animedir.

  (link: https://youtu.be/uQCxieznwIE Current mood)

  3 haziran 2019 13:08


  4. kendimi bildim bileli anime izlerim. snk çıkalı kaç yıl oldu, emin değilim. sanırım 2013'tü. tam 7 yıl olmuş. kendisinin yeri bende çok ama çok ayrıdır, mangasını baştan başa kaç kere okudum, ben de bilmiyorum. mangaları animelerden daha çok seviyorum, böylece bölüm beklemeden gelecek hakkında epey fikrim oluyor.

  snk, death note ve naruto'dan sonra beni çok fena sarsmış bir anime. 3. sezonu yeni izledim ve ağzım açık kaldı, hemen mangaya saldırdım. mangaka hollywood senaristlerinden daha fena iş çıkarıyor, orası söylemesi.

  en sevdiğim bölüm ise, o gün.

  ''o gün insanlık korkunç bir gerçeği hatırladı.''

  izlemeyip beğenmeyenin olacağını sanmadığım animedir.

  25 şubat 2020 05:38

  5. bu haftanın sonunda 4. (ve son) sezonunun ilk partının finali gelecek olan animedir.

  Hayatımda izlediğim en iyi anime diyebilirim. kesinlikle kurgusu çok güzel, anime izlemeyenlere çok batacak kadar shounen ögeler(gizlinot: "klişe" anime ) vs. göremezsiniz. en sevdiğim yanlarından biri de kadınların romantik partner rolünden tamamen sıyrılıp gerçekten bir karakter tiplemesine girmesi. fanatik gibi herkese zorla izlettiriyorum utanmasam bıçak dayayacağım milletin boğazına.

  edit: 42495 spoiler yedikten sonra mangasına başladım ahahaha bence anime-only herkes açsın bir okusun, önemli bir şeyler öğrenmeden 2022 kışa (gizlinot: sezon 4 part 2 resmi tarihidir) kadar devam etmeniz imkansız

  26 mart 22:40 20 mayıs 10:53

  6. Neden bilmiyorum ama bu anime bambaşka. Sanki hiçbir şeyle doldurulamaz yeri gibi geliyor. Bitmesine o kadar üzülüyorum ki... Bence o hikayeyi biraz daha uzatabilirlerdi. Son sezonda özellikle her şey o kadar hızlı gidiyor ki arada çok şey kaynıyormuş gibi geliyor. Keşke 5-6 sezon olsaydı... ayrıca son sezon introsundaki şarkıyı ilk duyduğumda ıyy bu ne ya diye tepki vermiştim ama şuan resmen spotifyda açıp açıp dinliyorum

  27 mart 15:30

  7. Karakterlerin ve hikayenin böylesine derinlemesine işlendiği başka bir yapıt ne zaman karşımıza çıkar bilemiyorum, o kadar zirveye çıkardılar ki. Erwin taichounun karakteri ve epic sahneleri izleyeni hayran bırakır. (gizlinot: Erwin taichou, ore mo shinzou wo sasagemasu)

  Birinci (link: https://youtu.be/8OkpRK2_gVs Link) ve ikinci (link: https://youtu.be/PbWFpzi8C94 Link) açılış müzikleri de ayrı bir efsanedir.

  27 mart 15:47 27 mart 15:52


  8. bölüm 139'u da okuyarak bitirdiğim anime ve manga serisi. konusu, kurgusu, karakterleri, arkadaşlık ve aile ilişkileriyle en sevdiğim anime serisi oldu. eren, mikasa, armin, erwin, connie, sasha, jean, hange, levi ve daha bir sürü karakterle içime işlemiş bir seri, final bölümü de çok duygusaldı, kimilerinin hoşuna gitmese de bence yeterli ve uygun bir finaldi erwin'in de dediği gibi: shinzou wo sasageyo!

  9 nisan 19:20 10 nisan 12:34

  9. gelmekte olan tam kapanmada ne izlesem diye soranlara hiç düşünmeden tavsiye edeceğim muhteşem anime. anime önyargınız varsa onu derhal yıkın. çünkü basit bir hayatta kalma mücadelesinin felsefi sorulara, hayata, adalete, merhamete, savaşa ve barışa dair tüm bildiklerinizi sorgulamaya vardığı bu hikaye hayatınızda tüketeceğiniz en iyi kurgusal ürünlerden biri. hatasız hikaye örgüsü, ilmek ilmek örülmüş karakterler, çok boyutlu temalar, ilk bölümden itibaren bir parçası olacağınız evren tasarımı ve harika müzikleriyle bence kusursuza yakın bir yapım. bunca övdükten sonra konusundan bahsedeyim. (Burdan sonrası ilk bölüm spoilerı içerir) hikayemiz insan yiyen devlerle dolu bir adada duvarların içinde tutsak yaşayan ve insan neslinin kalan son nüfusu olan paradis adasının duvarlarının, bir gün bir dev tarafından yıkılması ve adanın devler tarafından istila edilmesiyle başlıyor. devamı katliama tanık olan 10 yaşındaki bir çocuğun intikam yeminiyle geliyor..ama ne devam! neyse ya izleyin bunu :((

  27 nisan 20:42 28 nisan 18:04

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar