girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (49)
  • medya (1)

49. benim için tam bir cilt iritasyonu markası. ruj ve allık hariç hiçbir ürününü satın almadım, denediğim o ürünleri beğendim. diğer hepsi büyük ihtimalle içeriğindeki parfüm nedeniyle bende sivilce başta olmak üzere türlü türlü iritasyona yol açıyor. ayrıca bir problem olmasaydı bile hiç "güzel kokuyor" dediğim bir ürününe rastlamadım.

5 ağustos 15:11

48. Her ürününe bayıldığım marka. İbuki serisinin tamamına sahibim ve çok memnunum. 2 kutu bitti 3.kutuları kullanıyorum. Annemde de benefiance serisi var o da gerçekten çok memnun. Makyaj ürünlerinden farlarına rujlarına ve bb kremine sahibim. Çok memnunum. Fiyatları saçma sapan bir artış içinde bu üzüyor beni sadece, ikinciye %50 kampanyalarını kolluyorum bu yüzden. 

22 ocak 10:17

47. güneş ürünlerini çok başarılı bulduğum marka. özellikle (gbkz: shiseido sun protection eye cream spf 25) uzun bir süre çok memnun kalarak kullandığım bir koruyucu. fırçalarında da gözüm var ama henüz deneme fırsatım olmadı.

yalnız güneş ürünleri ne kadar başarılıysa cilt bakım ürünleri o kadar overrated, o kadar tırt. kezzap sürsem 'cnm biraz da şuralarıma' diye tepki verecek, hassaslık seviyesi eksilerde olan yüzümü cayır cayır yakıp alerjiye sebep olan ürünler bunun ibuki ve bop serisindendi. ilk defa kör atış yapmayıp sample almanın faydasını görmüş oldum neyse ki. hassas ciltliler hiç bulaşmasın bence, zaten o fiyatları hak ettiğini de düşünmüyorum.

21 ocak 23:17


46. Bu markadan yalnizca tonik kullanmıştım, memnun kalmadim, yapısı cok cok hafif jelimsiydi, satış danısmani alkol içermediğini söylemişti. Ama benim karma cildime iyi gelmedi. Kullandıktan sonra yapış yapış tabaka kalıyordu yüzümde. Belki kuru ciltliler sevebilir.

2 kasım 2017 00:55

45. girdilere katılıyorum, güneş kremleri dışında parasına değecek bir cilt bakımı ürünü yok. bu markadan aklımda kalan tek sevdiğim ürün octagon şeklinde kapağı olan krem farlarıydı, bir rengini tamamen bitirebilmiştim, yapısı çok kremsiydi ve senelerce kullanmama rağmen kurumamıştı.

1 kasım 2017 22:23

44. Amerika'da yaşarken ibuki serisinin temizleme jelini nemlendiricisini ve serumunu kullandım evet high end bir marka kaliteli olduğunu ürün paketlemelerinin sadeliğinden bile belli. ancak; bu markayı türkiye standartlarında alanların nasıl aldığını o kadar merak ediyorum ki, sahip olduğu yoğun parfüm oranına sahip olmayan yine de high end kategorisinde shiseido'dan daha kaliteli ve daha uygun fiyatlı çok fazla marka var artık. bu makyajtrendi aşığı bloggerların şişirmesinden başka bir şey değil. ha evet, yurtdışında yaşıyorsunuzdur ve maaşınız tl üzerinden değildir o zaman başka (gizlinot: doviz.com)

tanım: türkiye'den alınmayacak cilt bakım markası

1 kasım 2017 14:10

43. zamanın da annemin arkadaşı kırmızı bir shiseido sample ruj hediye etmişti bana o günden beri bu markaya karşı bi sempatim var ama çok pahalısın sişeydo :'(

23 eylül 2017 14:07


42. Fiyat-performans oranını beğenmediğim için artık satın almadığım marka. Zaten alınacak bir şey bırakmadığım için bu karar için biraz geç kaldım ama olsun. Zararın neresinden dönersem kar. ;) Beğendiğim ürünleri oldu tabi ama muadillerini de buldum zamanla.

22 eylül 2017 18:46

41. bb kreminin hastasıyım, nasıl ışıl ışıl canlı bir görüntü veriyor, yağsız olması da cabası. türkiyede medium light ve dark renkleri vardı yanlış hatırlamıyorsam şimdi light ı da getirdiler çok mutlu oldum. ama keşke bu kadar pahalı olmasa :( ben sevil indirimlerini takip etmeye çalışıyorum zam gelmeden önce %20 indirimde almayı başarmıştım, yazı çıkarır diye umuyorum, zaten şu an rengim açıldığı için kullanammıyorum

25 nisan 2017 21:01

40. Duygu Özaslan yüzünden bu markadan resmen tiksindim,o kadar para vermezdim zaten o ayrı konu ama sephoraya girince standına bakmıyorum bile,o derece.ha bi de makyajmıdedin'in lekelerimden kurtuldum başlıklı SPONSOOOOR diye bağıran videosunun da bu düşüncelerime katkısı var tabi...

6 şubat 2017 23:10