yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (0)

  15. Kendini dua lipa sanan bir influencer..

  bugün 12:09

  14. zengin olup her imkanlara sahip olmasına rağmen yine de olduramayan instagram ünlüsü.

  her hareketinden şımarık zengin kızı olduğunu anlıyorsunuz. ece targıt'ın spiritüel olmayan versiyonu.

  takdir ettiğim tek durum kendisini estetiğe falan vermeyip en azından fiziksel olarak herkesleşmiyor oluşu.

  bugün 09:51

  13. sevgilisi ne kadar itici ve kasıntı bir çocuk ya. bu ara her yerde o kadar çok görüyorum ki kasıntılığı vs ünlü bir youtuber sandım, oyuncuymuş meğer. neyse sevgilisinin ksıntılığına tahammül edemiyorum kısacası her kamera ona döndüğünde üç tel saçını düzeltmesi beni inanılmaz gıcık ediyo ashjssj onun dışında sibili çok komik ve tatlı buldum

  dün 23:33


  12. bu kızın ismini süslüden görüp instagramdan baktım.

  sahip olduğu imkanlar beni dumur etti.

  neyse başka bir şey söylemeye geldim.

  bu kız nasıl o çocukla sevgili.

  sempatik, tatlı bir kız. çocuksa tam bir snob.

  25 mart 22:46

  11. burakla ilişkileri hakkında düşüncem:   ya sevgilisi değil pr  için -miş gibi yapıyorlar ya da sevgilisi ama sibili sevmiyor. iki seçenekte de sibil için üzülüyorum, sibil sen daha iyilerine layıksın.

  17 mart 22:31

  10. duygu özaslan'ı çok acil hayatından çıkarması gereken influencer :(

  17 mart 16:28

  9. Benle aynı yaşıt. Muhtemelen benim çalışarak ,ki türkiye standartlarına göre ortalama üstü kazanan mesleğim var, kazanamayacağım kadar imkanın direkt ortasına düşmüş biri. Bir 3-4 sene önce çok daha farklı düşünürdüm ama çeşit çeşit insan var. Senin bir altın olduğu gibi üstün de olacak bu aynı arabası olanın mercedese özenmesi, otobüse binenin arabaya özenmesi, yürüyerek gidenin otobüse binene özenmesi ve belki ayağı olmayan birinin yürüyene özenmesi gibi özetlenebilir. Yeterince felsefe yaptıysam, konuyu şuraya getirmek istiyorum sibile baktığımda imkanlarını gayet iyi kullanan, eğlenen güler yüzlü,mutlu ve huzurlu bir genç kadın görüyorum. şayet babamın o kadar parası olsaydı ben de tıp hukuk vs gibi alanlarda okumaz; kendi sevdiğim bir işte çalışır veya çalışmazdım e haliyle arkadaş çevrem de benzer sosyoekonomik düzeyde olan kişilerden oluşurdu çünkü şuan bile öyle oluyor ister istemez .o yüzden insan yaşamadığı şeyin ahkamını kesmemeli bence . Kolay varken zoru seçen pek olmaz gibi geliyor hele ki bu devirde. (Sıfırdan bi ev araba vs sahibi olmak çok zor, bu tembellikten değil başta ötv olmak üzere astronomik vergilendirmeden) Şuana kadar anormal bir tavrını da görmedim, kendi kafasında gezip tozan biseyler paylaşan bi kadın işte neden bu kadar gömüldüğünü anlayamadımm

  14 mart 22:36 15 mart 00:49


  8. Babası zengilgillerden.bazılarımız zengin ailelerin çocukları olarak doğuyor bunun için onu suçlayacak değilim ama şımarıklığı, hayata bakış açısı, arkadaş seçimleri tam da olması gerektiği gibi değil mi? Öyle bir ailenin kızı gidip devlet üniversitelerinin birinden dereceyle mezun olup, insanlığa yatırım yapmayı gusto edinip bizi şaşırtmasını istermiydik? valla ben isterdim. Bu tip zenginler eski yeşilçam filmlerinde kalsalar çünkü bu tiplere özenen yeni bir jenerasyon yetişiyor malesef..

  14 mart 20:37

  7. Duygu özaslan'ı sevmemekten doğan bir tepkiyle otomatik olarak sevilen instagram ünlüsü. Duygu ile arkadaş olmasa ya da duygu'nun sibil'in sevgilisine "yürüdüğü" zannedilmese yine bu kadar sevilir miydi acaba? Sıradan ve ortalama bir tip olmasına rağmen "çok güzel" denmesini öznel yargıdır der geçerim de; louboutin ayakkabısını, isabel marant botunu instagramda postlamasına rağmen "zenginliği sindirmiş" denmesi gerçekten komik.

  14 mart 18:49

  6. çok sammimi tatlı ve neşeli bir kız. çok varklıklı ve görgülü bir ailede yetişmiş, yaşadığı zengilliği hazmettiği her halinden belli, asla sonradan görme veya görgüsüz değil. burak'la çok tatlı bir iklililer duygularının gerçek ve samimi olduğu çok belli. umarım mutlulukları daim olur. vlogların da kameradan yansıyan hayatına bakıldığında, yakışıklı-havalı sevgilisi olan çok zengin bir kızın hayatı var ama sibil bu hayatı o kadar doğal bir şekilde yaşıyorki izleyenlerde asla kıskançlık veya nefret duygusu uyandırmıyor. vloglarının altındaki yorumlar "burak abiyle çok yakışıyorsunuz" tadında tamamiye all good vibes şeklinde.

  ala'nın sibil'e karşı olan duygularını vloglarda fark etmedim. ama ala kadar hazımszı ve kompleksli bir kızın sibil'i kıskanması hiçde şaşılacak bir durum değil.

  duygu çok uzun süren bir ilişkiden çıktı ve şuanda enerjisini başka birinin sevgilisini ayartmaya harcayacağını hiç sanmıyorum. duygu yıllardır aynı insanla birlikteydi şuanda değil birilerinin sevgilisini çalmak bir erkekle flört edecek beceriye bile sahip olmayabilir. duygu'nun, sibil ve burakla sırf ortam olsun yeni bir çevresi olsun diye takıldığını düşünüyorum.

  14 mart 12:23