yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (78)
  • medya (3)

  78. maske takınca nefes alamadığını hissedip anksiyetesi tutuyomuş. yani tabii ki problemsiz takıcak halin yoktu senin o maskeyi, aksini düşünemezdik drama queen. 

  6 ağustos 23:28

  77. Bi insan hiç tanımadığı bi insanın bilmem kaç dakikalık tatil videosunu neden izler hiç anlamayacağım. 12 yaşındaki kardeşim izliyorken ciyak ciyak sesi duyup gittim oturdum karşıma alıp konuştum. Bu insanların hiçbir konuda uzman değilken her konuda bir ton öneri listelerinin olmasının onları idol yapmaması gerektiğini, bir başkasının hiçbir şey katmayan tatil videosunu 10 dakika sonra unutacağını onun yerine okuduğu bi kitabın belki 10 senesine ışık olacağını falan izah edip abonelikten çıkarttım, huzurluyum...

  4 ağustos 02:57

  76. Bence çok tatlı ve samimi bir kız ayrıca hiçbir görgüsüzlüğünü görmedim. İşte gerçek zengin görgüsüz olmaz markayı gözüne gözüne sokmaz. İlayda oymağın daha enerjik ve çocuksu davranan versiyonu bence. Sadece ben 26 yasında olmasına sasırıyorum biraz davranışları çocuksu kaçıyor gibi yaşına göre. Ayrıca derev varken gereksiz influ tayfayla takılmasına hiç gerek yok. Dila, duygu falan çok samimiyetsiz oldukları belli. Özellikle sibilin yerinde olsam duyguyu 1 km yakınıma bile almam sebebi belli (gizlinot: Swh) Arkadaş çevresine bi çeki düzen verse çok iyi olacak. Ayrıca bebek gibi kız burak ne alaka bilmiyorum. Umarım bi aydınlanma gelir de gerçekten kendine uyan insanlarla arkadaslık yapar, birlikte olur. 

  3 ağustos 07:00


  75. Daha yeni takip etmeye başlamama rağmen takipten çıktığım bi diğer blogger. Pandemi dönemi resmen bi süzgeç oldu benim için. Pandeminin başı bahara denk gelince tabi tatlı su bloggerlarimiz yurtdışına çıkamayınca ahkam kesmeleri o sırada insanları yargılamaları kolay oldu. Sibili takip ettikce hayrete düşüyorum, tatlı kafa bi kız ama insan ihtiyacı yokken bile bile bu dönemde böyle "tatilleri" nasıl yapabilir? Hadi bir yaptın çok sıkılmıştın bunalmıştın, hadi iki de acısını çıkarmak için olsun ama bu nedir arakadaşlar? Bi biz salağız herhalde. Insanlar ölüm riskini alıyor,başkasına bulaştırma ihtimalini düşünmüyor hala sahil kenarında link kaydirtiyorlar.

  3 ağustos 03:22

  74. Bu kızla ilgili girdi yazmamaya karar vermiştim ama gerçekten dayanamıyorum. 2 aydır önlemsiz tatilde olduğu içim uyarılınca 3 test yaptırdım yazmış. Herkes teste bu kadar kolay ve keyfi ulaşamıyor yaptırmış olsa bile bu mağazalarda beachlerde maskesiz olmasını aklamıyor malesef. Bir kişinin hareketiyle olmaz hükümete kızın diyen yorumları beğenmiş dkfkdkdl zorla mı yolladı hükümet tatile sibilcim

  2 ağustos 11:12 2 ağustos 11:13

  73. Sarı ojeler? Allah sabrını veriyo

  Gecesi 37474738tl olan otel? Allah sabrını veriyo

  Sürekli tatil için valiz hazırlama zorluğu :( allah sabrını veriyo

  Ayyy sibilll ne zor hayat ya. Allah sabrını veriyo iyi ki! 

  Her şeye "allah sabrını veriyo " yazıyor küçük hanım kızımız. Ay ne derdin ne tasan var da allah sabrını veriyo bilemedim. Keşke bize de verse. Şımarık biri. Boş biri. Gerçekten boş. Ergenlere hitap ettiğini düşünüyorum.

  2 ağustos 10:50

  72. Çok zengin insanlardaki “bana birşey olmaz yeeaa” umursamazlığının kendisinde de varolduğunu düşündüğüm youtuber. Sanki içinden, “amaan ne coronası ya, bulaşırsa da gider acıbadem hastanesinde 5 yıldızlı yatar, 2 güne iyileşirim. Sosyalliğimden ödün veremem bunun için.” diyormuş gibi bir hali var.

  2 ağustos 09:37


  71. Gördüğüm kadarıyla bu süreçte en duyarsız davranan insanlardan biri. O kadar çok insanla teması var ki fenalik geliyordu kendisini izlerken, engelledim gitti.

  2 ağustos 06:42

  70. İlk olarak buarada.co videolarını izlemeye başlayıp takip etmiştim.aklı başında ve pozitif bir genç kız..yemeyi içmeyi de seviyor ve onu yemem bunu yemem triplerinde değil fakattt vlog çekmeye başladığından beri çevresindeki kişilerin seviyesini görünce şaşırdım.inanılmaz şımarık,büyük ihtimal baba parası yiyen salak salak takılan tipler.mykonos vlogunu izlerseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız.(tatlı olan tek kişi kuzeni derev) neyse efendim son vloglarını da izledim bu hanım kızımızın.pandeminin ortasında bilinçsizce hareket etmesi,kalabalık mekanlara girmekten çekinmemesi,o tatil mekanı benim bu tatil mekanı senin gezmesi nedeniyle takipten çıktım.

  31 temmuz 18:54 31 temmuz 21:44

  69. Önceki yazılanlara katılıyorum yaşı ve maddi durumuna uymayan şeyler yapıyor gerçekten de. Ondan daha zengin ve sosyete aslışah alkoçlar bile kendisine ailesinden ayrı bir iş kurma çabasında anlamıyorum bu çoluk çocukla etkileşim kurma isteğini. 

  23 temmuz 17:15